Şimdi Ara

Diyanet'ten olay yaratacak yeni fetva: Sol elle şeytanlar yemek yer (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
1
Favori
15.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biz bunlara din sömürücüleri diyoruz
  • Şeytanların yemek yediğini ve ellerinin olduğunu da yeni öğrendik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capital.punishment

Fetva şeytanların zoruna gitmiş anlaşılan

aramızda şeytanlar var

değilmi müslüman kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Solak olduğum için birde şeytan olduk iyi mi. Ötekisi çıkar "oylama da hayır verenler teröristtir" der terörist oluruz, bir diğeri başka bir şey söyler, o oluruz. Yok mu arttıran? Biz kimin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz da neyse.

Ben de solakim hocam.

Bosver, varsin seytan olalim.

9 yasindaki kizlara, oglanlara tecavuz etmekten, bir kereden bir sey olmaz demekten, 45 50 milyon rusvet verdim demekten, millet acliktan oluyorken saray yapmaktan, ulkesini hastalikli, sakat islamci 4 milyona acmaktan iyidir.

Bosver seytan olalim.
  • hanım efendi banka memuruna sol elle çay içmeyin demiş ,banka memuru ise hanım efendi sağ elimle size vereceğimiz faizi hesaplıyorum demiş

• Diyanet siyasetin gündem değiştirme aparatı oldu.
  • Sene olmuş 2018; "Sol elle şeytanlar yemek yer" diyen "Diyanet" isimli resmi bir kurum var bu ülkede. Şu saçmalarınızı gelin bi de yüzüme söyleyin. Bunlar bir de ödenek alıyor devletten. Hard solaktan selamlar. Şeytanınız bol olsun solak arkadaşlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBATROS96

Putperest ateist donanım haber için güzel malzeme, evet put sevici şeytanlaşmış zihniyetler sizi alalım meydana döktürün.

Ne dediğini bilmiyorsun

• Yakında sağ elle masturbasyon yapmayın da derler. xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Target Human

Hani şeytan da Allah'a karşı gelmiş bir melekti ve melekler yiyip içmezdi.

Şeytanın melek olduğunu nerden çıkardın cehaletin bu kadarı sorsan müslümanım der şimdi bide

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeytanmışım beyler yeni öğrendim hahaha. Satanist ordumla dünyayı ele geçireceğim HAHAHAHA. Hepiniz önümde EĞİLECEKSİNİZ!!!

Şaka bir yana pis arapların her şeyi eliyle yediği için araplardan günümüze gelmiştir bu adet. Türklük veya İslam ile alakası yoktur. Zaten gerçek ise ekmek arası yemek yiyen gitti o zaman geçmiş olsun. Nasıl olsa hem sol hem sağ eliyle tutuyor herkes. Cehennemde görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakBanyoTerliği -- 4 Şubat 2018; 23:55:5 >
  • Diyanet’in soylediklerini biz yillardir soyluyoruz diye yemedigiz kufur, duymadigimiz hakaret kalmadi ama soz sahibi devlet olunca insanlar nedense sasiriyorlar.

Bu sozde din hakkinda soylenecek daha cok sey var aslinda ama bizim soylememize gerek yok, Turkiye’yi dinsizlestirme gorevini basariyla yonetiyor bu diyanet.

• Valla eskiden 5 vakit namaz kılardım. Gene sol el ile yerdim yemeği. Taahreti sağ elle alıyorum. Ben Arap değilim sabun kullanmayı biliyorum. Ellerimi işedikten sonra bile yıkarkm. Eski alışkanlık gereği ayakta işemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capital.punishment

Fetva şeytanların zoruna gitmiş anlaşılan

Gece sana bir fısıldayım da gör gününü.
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Tamam

• Son 7 yıldır diyanetin yapmayın dediği ne varsa yapıyorum. Resmen huzur doluyum

• sol elle taharet yapıldığı için işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimi bildim bileli sol elle yemek yerim. Çoğu zaman uyarıyorlar günahtır diye niye günah diyorum Tahareti sol elle alıyorsun o yüzden günah diyorlar. Bana göre aklıma yatmayan birşey olursa onu yapmıyorum. Örneğin bu sol elle yemek yeme meselesi niye günah olsun? Dayanağı ne? Saçma sapan hurafelere inanıp ona göre hareket etmeyin Allah (c.c) hepimize akıl verdi kullanın

Edit: tuvaletten çıktıktan sonra elini yıkamayanlar günah diyor galiba. Elinizi yıkadıktan sonra sağ elle sol elin ne farkı kalıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-for-vandetta -- 4 Şubat 2018; 21:59:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.