Şimdi Ara

Diyanet'in Mısıroğlu Ziyareti Kıyameti Kopardı Ama!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kılıçdaroğlu Demirtaş'ı ziyaret etti tık yok!

İnce ziyaret etti tık yok!

Kılıçdaroğlu Ahmet Türk ile gizlice görüştü bişey olmadı!

Chp'liler pkk cenazelerine gitti yine bişey olmadı!

Ziyaret ettikleri bu zihniyet daha yakın zamanda "Siz Mustafa Kemal' in askerleri olsanız ne yazar! Mustafa Kemal 'in i*leri" diyen zihniyet değil miydi?!

Öyle bedavadan Atatürk'çülük yok! Bunların hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum. Atatürk zırhının arkasına saklanan simsarlar gibiler..

Bu ülkede pkk ve onun siyasi uzantısı hdp kadar Atatürk düşmanı, Ülke düşmanı bölücü bir zihniyet daha varmı?

Şunu da ekleyeyim ; Mısıroğlu tarihe hakim biridir! Kendisinin hiçbir konferansını ne canlı nede İnternet 'den takip etmemiş biriyim! Hiç te ilgimi çekmedi ama fesli deli dediğiniz bu adam yukarıda bahsettiğim zihniyetten çok daha vatanseverdir.. Feto' nun ne mal olduğunu 90'lı yıllarda bangır bangır bağıran birisidir. isterseniz videosunu da atabilirim..

Ayrıca yunanı öven hiçbir sözü yoktur! Böyle bir şey olması muhtemel bile değildir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 gun once oy almak ıcın kürt lerin gotunu yalayan akp ve siz degilmıydınız

apo ya rahat etmesi için avukatı ben gonderdim bir lafı olan varsa bana soylesin diyen asrın lideriniz degilmıydı...

cozum sureci diye TÜRKİYE CUMHURİYETİ tabelalarını kaldıran babammıydı ..

kürdistan diye bir yer olmadıgı halde cumhur baskanının direktifi ile hava alanını kurdistan bayragı asan kimdi

konuyu acan soytarı..tuttugu partide soytarı ...
  • Uzun uzun tartışmaya gerek yok.Zamanı gelince tarih hepsinin sifonunu çekecek.
  • Hadi KK hakkında katılıyordum

Muharrem İnce'ye gelindiğinde soru işaretleri oluştu

Fesli iyi tarihçi ?

Evet Shakespeare aslında gizli müslüman ve adi Şeyh Pir, sonra kurtuluş savaşı yapmadık çünkü İngilizlerle gizli antlaşma yaptık o yüzden kazandık yine İngilizlerin desteklediği yunana karşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gömlekli Adam -- 17 Kasım 2018; 9:39:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "SERBEST BIRAKINCA DA TIK YOK, BAK DİĞERİDE SERBEST KALACAK!"

Diyanet'in Mısıroğlu Ziyareti Kıyameti Kopardı Ama!

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/pkknin-uzantisi-dbpnin-es-baskani-tahliye-edildi-213112h.htm

• Bir anlayamadınız şunu. Hdp legal bir siyasi parti. Gayet tabii görüşülür. Görüşüyorsun diye onlardan olmuyorsun ama yeni CHP yönetiminin Kürt sorunu konusunda HDP çizgisinde olduğu aşikar. Kadir Mısıroğlu olayı ise apayrı bir olay. Bu meczupu Atatürk 'ün ölüm yıldönümünün bir önceki günü ziyaret etmek mesajdır. Üstelik resmi kıyafetleriyle gitmek devlet görevini kötüye kullanmaktır.

Bedavaya Atatürkçülük yok he mi. Öyleyse, Atatürk bu kadar umrunuzdaysa bu olaya tepki gösterin. Ha yook. Sahibiniz emir vermedikçe harakete geçmezsiniz siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 17 Kasım 2018; 10:0:47 >
  • Görüştüklerinnden herhangi biri "Keşke Kurtuluş Savaşını Yunanlılar Kazansaymış","Atatürk'ü sevenler ahmaktır" dese emin ol aynı tepki olurdu.
  • "Mısıroğlu tarihe hakim biridir!"

• Misirli tarihe hakim biriymis konuyu acan zat oyle buyurmus.
    Turk milleti tarihi misirli gibi sarlatan sapkinlardan, trtnin sacma sapan dizilerinden ogrendigi icin bir bok anlamiyor tarihten.
    Trt dizilerinden 2 bolum izleyen herkes tarihci zannediyor kendini memlekette. Misirli denen dangozu dinleyenlere hicbir sey demiyorum komple cahilliktir bu. Karsina alip tartismaya degmez.
    Mustafa Kemal’i seven musluman degildir diyen haysiyetsizi dinleyen adamlara ne anlatacaksin?
    Biz salagiz cunku tarih yazarken bilimsel olmaya, belge toplamaya calisiyoruz. Mal mal adamlarin pesinden gidiyor millet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yunanistanin hangi köyündensin ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulem hala bıkmadılar aynı cevapları almaktan hala ince demirtaşla görüştü muhabbetleri.
    yazık valla ellerinde başka bişey yok.

şimdi osloyu haburu dolmabahçeyi falan hatırlatacam bunlara ama değmez...

bırakalım kumda oynasınlar.
  • Bununla görüşüp, pişman olmamasına tepki yoksa ona da olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Görüştüklerinnden herhangi biri "Keşke Kurtuluş Savaşını Yunanlılar Kazansaymış","Atatürk'ü sevenler ahmaktır" dese emin ol aynı tepki olurdu.
    "Atatürkü sevenler ahmaktır" sözü Aziz nesin'e ait!

"Gerçek Müslüman Atatürkü sevmez, seviyorsa ya ahmaktır yada sahtekar" Nesin 'in sözü tam olarak budur! Hadi bunu eleştirin..

• quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

"Gerçek Müslüman Atatürkü sevmez, seviyorsa ya ahmaktır yada sahtekar" Nesin 'in sözü tam olarak budur! Hadi bunu eleştirin..

Alıntıları Göster
    Biz aziz nesinin sanki herşeyine kefil olduk, her lafını onayladık mı da sen açık arıyorsun? Aklınca ucuz taktiklerle parti trollüğü yapmaya çalışan birisin eski olaylardan birşeyler arayıp bugün yapılanları kapatacaksın sanki.

• quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 17 Kasım 2018; 15:56:44 >
  • 3 gun once oy almak ıcın kürt lerin gotunu yalayan akp ve siz degilmıydınız

apo ya rahat etmesi için avukatı ben gonderdim bir lafı olan varsa bana soylesin diyen asrın lideriniz degilmıydı...

cozum sureci diye TÜRKİYE CUMHURİYETİ tabelalarını kaldıran babammıydı ..

kürdistan diye bir yer olmadıgı halde cumhur baskanının direktifi ile hava alanını kurdistan bayragı asan kimdi

konuyu acan soytarı..tuttugu partide soytarı ...
  • Tarihe hakim biriymiş Fetullah ta musluman di bi donem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Zaten şu anki bir müslümanın Atatürk'ü sevmesi anormaldir,aptallıktır.Çünkü Atatürk laikliği getirerek şeriatın tam tersi görüşü benimsetmiş oldu.
    Atatürk olmasaydı müslümanlar tam da istedikleri gibi yaşayacaklardı.Çünkü İtilaf devletleri tarafından işgal edilen devletlere bakın.Onları rahat bir şekilde kontrol edebilmek için dini basarlar.Keşke İngilizler,Yunanlar işgal etseydi o zaman dinimizi daha iyi yaşardık diyorlar ya evet doğru.Dibine kadar yaşarlardı.1-2 tane şeyhi alırlardı tepeye koyarlardı.O şeyhleri ihya ederlerdi,sizin gibi piyonları da çok rahat bir şekilde kullanırlardı.
    Bir müslüman her zaman şeriat isteyeceğine göre,dinde laiklik olmadığına göre bu söylenen söz bence doğru bir tespit.Arada çarşaflı oluyor Atatürk'ü seviyorum diyen şaşırıyorum neden seviyor diye

Atatürk ve Laiklik ile

• haklisin ama verdigin ornekler biraz yanlis. birisi kamu gorevlisi 80 milyona karsi sorumlu digerleri siyasetci kendi secmenlerine ve partilerine karsi sorumlular.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.