Şimdi Ara

Diyanet bütçesinin devlete maliyeti 11 milyar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyanet imamlarının savunucusu değilim ama bu ülkedeki memurların yarısı en az böyle haksız kazanç sağlıyor. Milletvekillerinden bürokratlara bunların uşaklarından, kurumlardaki gereksiz başkanlıklardan tut en alt kademeye kadar.

Belediyeler de buna dahil.

İşi din üzerinden siyasete getirmeyin sadece. Ben dinimi bu paralı namaz kıldırma memurlarına zaten emanet etmem. Eden de düşünsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asıl sorgulamanız gereken büyük inşaat firmalarıyken; Cengizler, Limaklarken, devlete milyonluk borçlarını sildiren yandaşlarken gelip 3 kuruş kazanan insanlara laf ediyorsunuz. Bu ülkeyi Atatürkçü, seküler öğretmenler kurtarabilir ancak. Bilinçsizlik ve cehâlet hareket hâlinde gittiği için ülke olarak bu durumdayız. Suçu fâillerine ve yaltakçılarında aramak için zeki olmaya gerek yok ama öğretmenlere laf etmek için aptal olmak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Asıl sorgulamanız gereken büyük inşaat firmalarıyken; Cengizler, Limaklarken, devlete milyonluk borçlarını sildiren yandaşlarken gelip 3 kuruş kazanan insanlara laf ediyorsunuz. Bu ülkeyi Atatürkçü, seküler öğretmenler kurtarabilir ancak. Bilinçsizlik ve cehâlet hareket hâlinde gittiği için ülke olarak bu durumdayız. Suçu fâillerine ve yaltakçılarında aramak için zeki olmaya gerek yok ama öğretmenlere laf etmek için aptal olmak gerek.
    Tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

Tamam.

Alıntıları Göster
    İşine bak.

• quote:

İşine bak.

Alıntıları Göster
    Sana mı soracağım? Hakaretle bir yere varamazsın. Çirkinlik ne kadar da kolay.
  • quote:

Sana mı soracağım? Hakaretle bir yere varamazsın. Çirkinlik ne kadar da kolay.

Alıntıları Göster
    Aptalca yorumlar yapıyorsun, mantıklı bir cevabın yok, bir de güya dalga geçer gibi “Tamam,” yazıyorsun. Ne dememi bekliyorsun?

• quote:

Aptalca yorumlar yapıyorsun, mantıklı bir cevabın yok, bir de güya dalga geçer gibi “Tamam,” yazıyorsun. Ne dememi bekliyorsun?

Alıntıları Göster
    Gelip hakaret etmeni bekliyordum, doğru.
  • quote:

Gelip hakaret etmeni bekliyordum, doğru.

Alıntıları Göster
    Şahsına bir hakaret etmedim, yaptığın harekete aptalca dedim, bu ikisinin farkına var.

• quote:

Şahsına bir hakaret etmedim, yaptığın harekete aptalca dedim, bu ikisinin farkına var.

Alıntıları Göster
    Önceki yorumunda evet, diğer üyeye yazdığın yorumda hayır. Sen de münakaşada hakarete başvurulmayacağının, duygu sömürüsü safsatasına başvurulmayacağının, bir yanlışın başka bir yanlış ile örtülemeyeceğininin farkına var. Kaldı ki münakaşada "ahmak, aptal, salak" da denmez, ne kişiye denir ne de fikre. Savunacaksan düzgün savun, şu yazdıklarına da diğer konuda paragraflarca cevap yazdım. Çok istiyorsan gider okursun.

Adam provokatörse bile buraya yazarak eline ne geçiyor olabilir ki? Sen ona hakaret edince ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 27 Mayıs 2020; 14:56:6 >

• quote:

Önceki yorumunda evet, diğer üyeye yazdığın yorumda hayır. Sen de münakaşada hakarete başvurulmayacağının, duygu sömürüsü safsatasına başvurulmayacağının, bir yanlışın başka bir yanlış ile örtülemeyeceğininin farkına var. Kaldı ki münakaşada "ahmak, aptal, salak" da denmez, ne kişiye denir ne de fikre. Savunacaksan düzgün savun, şu yazdıklarına da diğer konuda paragraflarca cevap yazdım. Çok istiyorsan gider okursun.

Adam provokatörse bile buraya yazarak eline ne geçiyor olabilir ki? Sen ona hakaret edince ne olacak?

Alıntıları Göster
    Tartışmayacağım, iyi günler.

• quote:

Tartışmayacağım, iyi günler.

Alıntıları Göster
    Tamam.
  • Yeyin efendiler yeyin, ALLAH İLE ALDATANLARIN HESABİ EN ONCE CAYIR CAYIR SORULACAK!!!!

• enginbalkan kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi ama Çamlıca Cami mesela daha çok turistlerin geleceği daha güzel bir yer. Onun yerine her mahallede 2-3 tane cami olacağına 1 tane yapsalar. Ama mesela adam işte kütüphane yapsın cami yapsın büyük eserler ama küçük mahallelerdeki cami sayısı fazla ve hepsi de dolmuyor.

• salabelo S kullanıcısına yanıt
    Kudurrrrrrrrr 🤣🤣🤣

• liberti2 L kullanıcısına yanıt
    Bu da her gördüğü yerde kudur yazıyor, kudurdum kanka
    çok güzel kudurtuyosun hll

• KievKarambolü kullanıcısına yanıt
    "Kamuoyundaki işin verilme yöntemine ilişkin eleştiriler üzerine 23 Temmuz 2012'de yarışma açıldı.

17 aralık yolsuzluk tapelerine yansıyan, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve Emlak Konut GYO Başkanı Murat Kurum arasında "111 500 geldi işte en düşük teklif 111 500’e şey yapıyoruz onu." şeklinde geçen konuşmalardan maliyetin 111 milyon 500 bin tl olduğu iddia edilmekte ve bu paranın kaynağı ise Erdoğan Bayraktar tarafından "Ha tamam biz şimdi oraya bakacağız bulacağız para canım olmazsa bir yemek veririz millete toplayacağız parayı canım." şeklinde açıklanmaktadır."

• Wohooo işler fena

• Birde işin tuhaf tarafı şu, her cumadan sonra camilere yardım adı altında bağış istenmesi. En büyük bütçe diyanette ama camiler vatandaştan para istiyor, o zaman diyanetin bütçesindeki paralar camilere gitmiyor demektir peki nereye gidiyor?

• Akıncı belgeselini izleyin böyle 11 milyar falan düşünmezsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.