Şimdi Ara

Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
18
Favori
26.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

İndirdiğim dosyanın içerisinde 2 dosya var. Kurulum dosyası yok. Elinde olan var ise bana gönderebilir mi?

Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU]
  • komoli kullanıcısına yanıt

Kurulum dosyası derken. Hatırlamıyorum ama bunları yerlerine atıyordunuz işte. Setup metup yoktu.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Attım ama Türkçe olmadı. Kurulum dosyası deniyor ondan sormuştum

• komoli kullanıcısına yanıt

Hem defed klasörüne atacaksınız, hem de defed içinde bulunan data klasörüne, bir de defed klasörünün bulunduğu yerdeki data klasörünün içine. Birden farklı yerde localization dosyası olduğu için, hepsinin içine çeviri dosyasını atmanız gerekiyor...

• Arx şehrinin girişinde hiçedoğanlar sağlam haraç keser, düşük level gelenlerin takımı yerden kalkamaz Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 11 Aralık 2022; 22:51:36 >
  • veterangamer kullanıcısına yanıt

Merhaba. Ben Arx'da Kraliçe Justinia bölümünü yaptıktan sonra tüm şehre ölüm sisi yayıldı. Böyle mi oluyor yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım?

• Sör lora birden kayboldu nerde olabilir acaba ölmedi savaşta mod ile ölümsüz yaptım sör lorayı.

• savaştaydım karakterleri tek tek kapıdan kaçırdım ondan sonra savaşta olmama rağmen takım olarak hareket etmeyi bıraktılar ve bütün karakterlere tek tek komut vermek zorunda kaldım nasıl eski haline getiricem yardımcı olur musunuz?

• FEODAL1ZM F kullanıcısına yanıt

Birbirlerine bağlı olarak görünmeleri lazım. Sol üst panelde zincir simgesiyle birbirlerine bağlanacaklar.

• Merhaba arkadaşlar,
    Oyunu metamorph sınıfıyla oynayan varsa biraz bilgi ve taktik verebilirmi. Yada bununla ilgili nette Türkçe bı kaynak varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçe yama ile oynuyorum sp yazıyor itemlerde ne demek sp ? ayrıca 4 değil de 2 karakterle oynamak istiyorum ama aynı zorluk seviyesinde bunun yolu nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet2310 -- 21 Temmuz 2023; 23:35:1 >
  • Oyunun Türkçe yamasını Steam atolyeden kullanarak GeForce Now ile de Türkçe oynayabiliyorsunuz, denedim çalıştı buraya yazayım dedim belki bilmeyenler vardır.

• arkadaşlar şu türkçe yamadaki sp ne demek itemlerde bolca bundan görüyorum bakıyorum bakıyorum bir türlü neye artı sağlıyor bulamıyorum

• BEKOKOBE35 kullanıcısına yanıt
    Atölyedeki turkce yama el cevirisi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Atolyedeki YIVALI adlı arkadaşın yüklediği çeviri Animusun çevirisiymiş.

• mehmet2310 M kullanıcısına yanıt

Saldırı Puanı olabilir hani bu saldırırken kullandığın yuvarlaklar.

• BEKOKOBE35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o yuvarlaklar ep yani eylem puanı olarak geçiyor itemda sp +15 yazıyor mesela. 15 yuvarlak yok oyunda başka bir şey bu sp ama çözemiyorum !

• mehmet2310 M kullanıcısına yanıt

Oyuna girdim kontrol ettim, +SP veren birşey takarsan canın artıyor, Sağlık Puanı yani.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.