Şimdi Ara

Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
18
Favori
26.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok insan gibi benimde sıra tabanlı oyunlara karşı bir nefretim vardı.Ta ki Divinty Original Sin 2'yi oynayana kadar.Oyunun combat sistemini anlayınca,herşeyi kavramaya başlayınca,sınıfların özelliklerini kullanmayı öğrenince inanılmaz zevk aldım oyundan.Hatta zaman içerisinde bu neden sıra tabanlı diyerek başladığım oyuna,iyi ki sıra tabanlı olmuş deyip çıktım.Sıra tabanlı olduğu için uzak kalanlar,oynamayanlar,oyuna bir şans verin derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Bir çok insan gibi benimde sıra tabanlı oyunlara karşı bir nefretim vardı.Ta ki Divinty Original Sin 2'yi oynayana kadar.Oyunun combat sistemini anlayınca,herşeyi kavramaya başlayınca,sınıfların özelliklerini kullanmayı öğrenince inanılmaz zevk aldım oyundan.Hatta zaman içerisinde bu neden sıra tabanlı diyerek başladığım oyuna,iyi ki sıra tabanlı olmuş deyip çıktım.Sıra tabanlı olduğu için uzak kalanlar,oynamayanlar,oyuna bir şans verin derim ben.
    İndirim bitti, alacaktım araya bişeyler girdi sonra unuttum :(
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş,sağlık olsun.
  • quote:

Kötü olmuş,sağlık olsun.
    hikaye çok iyiymiş baya övüyorlar hocam ve oynanışını. Online kısmı nasıl bu oyunun?

Kim bilir ne zaman indirime girer bir daha :D
    Online kısmını hiç oynamadım,fakat twitch'ten izlemiştim bir kaç kez,aşırı eğelenceli duruyordu.Hikayesi olsun,oynanış olsun,defalarca oynattırıyor kendini.Dinamikleri de,oynanışı da aşırı özgürlük sunan bir oyun.Kesinlikle al ve oyna tavsiye ediyorum.Maddi sıkıntı olmaz ise,70 küsür liraydı herhalde,fazla fazla paranın hakkını verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 2 Mart 2020; 23:51:46 >
  • quote:

Online kısmını hiç oynamadım,fakat twitch'ten izlemiştim bir kaç kez,aşırı eğelenceli duruyordu.Hikayesi olsun,oynanış olsun,defalarca oynattırıyor kendini.Dinamikleri de,oynanışı da aşırı özgürlük sunan bir oyun.Kesinlikle al ve oyna tavsiye ediyorum.Maddi sıkıntı olmaz ise,70 küsür liraydı herhalde,fazla fazla paranın hakkını verir.
    hocam 35 liradan kaçırınca insanın eli gitmiyo 70 liraya
    Sende haklısın
  • Bu oyunun türkçe yamasına ne oldu? en son konuda kapatılmıştı. Bu konuda bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Animus projesi denen oluşumun neredeyse 2 senedir Türkçe yamayı bitirememesi tam bir rezalet ve saçmalık, duyuruda yaptıkları için başka gruplarada engel oldular. Uzun zamandır Türkçe oynayabilmenin hayalini kuruyorduk oysa :((
  • Oyunda bir bölümde takılı kaldım
    Fort Joy'dan kaçıp gemi ile yeni adaya indim tüm haritayı dolaşıp açtım görevler yaptım, şimdi nereye gitmem gerekiyor anlamadım, sanırım Divine olmam gerekiyor. Nasıl olunuyor anlamadım.
    Ne yapmam lazım yardım edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solgunaltair -- 8 Mart 2020; 15:36:3 >
  • sıfır ingilizce ile bu oyun oynanır mı arkadaşlar ?? maceraya girmesem mi bilemedim.
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam, deneme yanılma ile büyüleri çözsen de hikaye ve karakterlerden bir şey anlamazsın. Pek bir anlamı yok o zamanda.
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    %50 de ler.

tüm kaynaklarını buraya ayırdıklarını iddia ediyorlar.

6 aya gelir tahminim.
  • Dün twitch'te 4 kişi multiplayer oynanışı izledim, çok görkemli geldi oyun.
  • multi oynamak isteyen arkadaşlar var mı forumda?
  • Türkçe yaması ne durumda acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt
    beta aşamasında yama çıktı, aldım oynuyorum.
  • cexxx kullanıcısına yanıt
    %100 mü ? Ayrıca nasıl beğendin mi yamayı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

%100 mü ? Ayrıca nasıl beğendin mi yamayı ?
    evet, oyunun ilk bölümünü tamamladım gayet güzeldi, en ufak kağıtlara kadar herşey çevrilmiş, beğendim.
  • cexxx kullanıcısına yanıt
    Yeni oynamaya başladım. Klasik modda oynuyorum, bu gift bag olayı nedir?

Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Aktif edersem başarım vs sıkıntı olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.