Şimdi Ara

Divine Divinity & Beyond Divinity (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
249
Cevap
2
Favori
15.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Seri amma kalabalıkmış.
    Ben DD ile BD'yi bitirdim bıraktım öylece. BD özellikle aşırı sıkıcı bir oyundu. WT ile hızlı hızlı bitireyim dedim. Elimden geldiğince ana queste bağlı kaldım hatta Battlefield e bile sadece vendorlar için gittim. Diğer oyunları hiç denemedim Original Sin e de bir göz kırpıp bıraktım. Cesaretimi toplayıp serinin diğer oyunlarına bakabilirsem en son ona geleceğim.
    Bu arada DD ile BD arasında öyle aman aman bir bağ göremedim ben. Diğer oyunlar da bu kadar kopuksa eğer direkt atlayalım son oyuna zira 3D oyun oynamak hiç istemiyor canım
  • İlk oyun harika ya :)

Divinity OS'ta çok güzel sıra tabanlı olmasaymış fevkalede olurmuş
  • Arkadaşlar skillerden repairi açmama rağmen itemler tamir olmuyor. Sağ tıklayınca bir simge çıkıyor. Sonra iteme tıklıyoruz değil mi ? Bende olmuyor nedenki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Arkadaşlar skillerden repairi açmama rağmen itemler tamir olmuyor. Sağ tıklayınca bir simge çıkıyor. Sonra iteme tıklıyoruz değil mi ? Bende olmuyor nedenki ?

Mana'nın tam dolu olduğunu var sayarak söylüyorum ki repair skilline bağlı olarak belli bir oranda bir itemi repair edersin. 5 percent zaten toplamda ve sanırsam ilk düzeyde ancak %20 civarı tamir edebiliyordu. Yani senin itemin durabilitysi %20 civarında ise ve senin repair skill in 1 ise daha da tamir olmaz.
    Yanılma payı bırakıyorum ama kendime.

Bu arada level atlayınca verilen skill pointi bunun gibi skilllerin ne işe yaradığına filan harca. Tabii öncesinde save yapıp...
  • geçenlerde bitiridim ilk oyunu senaryo dialog görevler çok güzeldi karakterler ilginç komik :) eksileri bana göre item sıkıntısı var hele ki merchant .. bir zaman sonra potion sıkıntısı çekmedim ama diğerleri için pek çeşitli olduklarını söyleyemeyeceğim:) Haritalar baya baya büyük başta hoşuma gitti tabi her yerden birşey çıkıyor ama son bölüm ve son harita bana çok boş geldi..ve lanet impler.. son boss savaşları daha iyi olabilirdi labirentler çok gereksizdi..

Denemek isteyen kesin oynasın Larian Armor'u da almadan bitirmesin
  • Steam de Divinity Anthology 7.75 liraya düştü.Divine'ı oynamamıştım bakalım nasılmış.Beyond Divinity'i hiç sevmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 29 Ekim 2015; 22:10:21 >
  • Bu beyond d'deki soul bonded olayı original sin'deki soul forged gibi bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Bu beyond d'deki soul bonded olayı original sin'deki soul forged gibi bir şey mi?

Şu son çıkan 2 oyun sıra tabanlı olmasaymış bizim ülkede de çok tutulurdu.
    Beyond Divinityi kapsamlı oynamadım öyle birinci oyun gibi.
    KDC aldım aslında BD oynayacaktım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.