Şimdi Ara

Divine Divinity & Beyond Divinity (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
15.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Öyle güzel yerinde bozulmuş oyun
    üzüldüm, Gog.com hesabımda oyun olsa inan veririm sana. Ama yok işte Steam'de var oda olmaz verilmez yani.

Bu arada en patch ile oynadığından eminmisin.
    Yani son patch de hiç rastlanılmamıştı galiba böyle bir hataya.

1.34 patch'i ile beraber inmişti oyun onu kurup oynadım. Silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim belki işe yarar. Ya da bu sefer patch atmadan da deneyebilirim. Devam etmek de istiyorum açıkçası oyuna, bir şekilde geçer inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

üzüldüm, Gog.com hesabımda oyun olsa inan veririm sana. Ama yok işte Steam'de var oda olmaz verilmez yani.

1.34 patch'i ile beraber inmişti oyun onu kurup oynadım. Silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim belki işe yarar. Ya da bu sefer patch atmadan da deneyebilirim. Devam etmek de istiyorum açıkçası oyuna, bir şekilde geçer inşallah.

benimde hiç başıma gelmedi ama .... tekrar baştan kurun olmadı.

ama son patch ile oynamıştım galiba.

Dragon Armor set tamam mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

quote:

quote:

benimde hiç başıma gelmedi ama .... tekrar baştan kurun olmadı.

ama son patch ile oynamıştım galiba.

Dragon Armor set tamam mı :)

Sanırım Shield, Brestplate ve Gloves vardı sadece. Aslında tamamlayacaktım ama artık yavaştan oyunu bitireyim demiştim bahsettiğim hatayla karşılaştım. Hazır durum böyleyken aslında gezmediğim birkaç yeri gezip Dragon Armor seti tamamlayabilirim. Bir de şu Larian Armor'u da alırım daha iyi olabilir.

• Sorunu çözdüm ama bu sefer de eski save ile oynamaya çalışınca hata verip kapanıyor. Mecburen en baştan başladım. Fark Forest ve Verdistis Sewers hariç tüm haritayı açmak günlerimi almıştı, o kadar olmasa da yine epey zaman harcamam gerekecek gibi duruyor.
  • quote:

Sorunu çözdüm ama bu sefer de eski save ile oynamaya çalışınca hata verip kapanıyor. Mecburen en baştan başladım. Fark Forest ve Verdistis Sewers hariç tüm haritayı açmak günlerimi almıştı, o kadar olmasa da yine epey zaman harcamam gerekecek gibi duruyor.

Aynı yerde takılmayasın :)

Oyundaki asker tipleri çok güzel ya .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

quote:

Sorunu çözdüm ama bu sefer de eski save ile oynamaya çalışınca hata verip kapanıyor. Mecburen en baştan başladım. Fark Forest ve Verdistis Sewers hariç tüm haritayı açmak günlerimi almıştı, o kadar olmasa da yine epey zaman harcamam gerekecek gibi duruyor.

Aynı yerde takılmayasın :)

Oyundaki asker tipleri çok güzel ya .

Sanmıyorum çünkü bu sefer girişteki videolar gözüktü. Önceden o videoların varlığını bile bilmiyordum. Bir de introyu da izleyebiliyorum. Yalnız kötü olan bir durum var, geçen sefer mage açmıştım bu sefer warrior oynayayım dedim ama warrior'un konuşmalarını hiç sevmedim. Mage tatlı, konuşmasını bilen, nazik bir kızken warrior bildiğin kezban.

• oda iyiymiş:) warrior dışında başka karakterle bitirmedim.

Askerlerin oyuncağı olsa inan alırım :) yada onlardan emrimde 25-30 tane olacak köyleri yağmalayacağım :)

Çok seviyorum Divine'ı .
  • Breath Of fire kullanıcısına yanıt
    Askerlerin emrinde olması iyi olurmuş aslında. Gerçi tek başıma bütün orduları deviriyorum ama olsun.

Bu oyun neden bende bu kadar sorun çıkartıyor anlamadım. Şimdi de tüm resistlerim -268 milyona düştü. Geçen snake'ten tek yedim bu yüzden.
  • :)) öğrencisin galiba ama oyunu o kadar sorunlu değil di ya ama sen çok çektin.

Gog.dan indirimi beklemeni tavsiye ediyorum yılbaşına da az kaldı. Burda Üstadımız olursun.

Ya da iyi bir yerden indirmedin oyunu.

heralde ilk oynadığım da kaçaktı İnternet cafe yıllarıydı 2005 zamanları.

Gog.com da şuan 6 dolar ve Hd versiyonu mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breath Of fire -- 22 Kasım 2013; 17:38:49 >
  • quote:

Askerlerin emrinde olması iyi olurmuş aslında. Gerçi tek başıma bütün orduları deviriyorum ama olsun.

Bu oyun neden bende bu kadar sorun çıkartıyor anlamadım. Şimdi de tüm resistlerim -268 milyona düştü. Geçen snake'ten tek yedim bu yüzden.

Hazine vardı oyundan onu bulamamıştım.

Ayrıca çözülecek çok yer vardı ya

Kilitli kapılar vardı giremediğim celladın olduğu yerde.
  • http://www.gog.com/game/divine_divinity

HD versiyonu 2.99 dolar kış indirimi gog.com
  • Çok nostalji oldum, steamden almayı denedim ama sanırım paypal yurtdışı ödemeleri için bakiye kullanımını kapatmış kredi kartım da olmadığı için oyunu alamıyorum

Benim için diablo2 den dahi iyi bir oyundur divine divinity , h&s den çok daha fazlası. Gerek müzikleri gerek diyalogları.

Hey gidi hey.
  • Tam Türkçeye çevrilmelik oyunlardan Türkçe olsa direk oynardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightning Returns

Çok nostalji oldum, steamden almayı denedim ama sanırım paypal yurtdışı ödemeleri için bakiye kullanımını kapatmış kredi kartım da olmadığı için oyunu alamıyorum

Benim için diablo2 den dahi iyi bir oyundur divine divinity , h&s den çok daha fazlası. Gerek müzikleri gerek diyalogları.

Hey gidi hey.

:)) Steam yedeklerim arasında lütfen daha cazip hale getirmeyiniz oyunu.

Evet Türkçe olması gereken bir diğer oyun yakında bu da çevrilebilir.
  • Steam'de en son hali en çıkan yama ile mevcuttur HD olarak.

HD olarak tadına bakalım.
  • quote:

Steam'de en son hali en çıkan yama ile mevcuttur HD olarak.

Yeni Update mi geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Yeni Update mi geldi?

Ben Steam'dekini eski sürüm sanıyordum. Bugün indirdim yükledim; 1920/1080 seçeneği mevcut ayrıca en son patch

1.34 idir şimdir 1.60 küsür felan yazıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Yeni Update mi geldi?

Ben Steam'dekini eski sürüm sanıyordum. Bugün indirdim yükledim; 1920/1080 seçeneği mevcut ayrıca en son patch

1.34 idir şimdir 1.60 küsür felan yazıyor.

Vayy.Hocam yüklü ise hala bir kaç SS atar mısın nasıl olmuş görmek isterim.

• 1920*1080 seçeneğiyle açınca da oyun ekran küçülüyor tam ekran olmuyor böyle de bir sorun var şimdi :)

1080p oynayalım diye indirdim ama böyle.
  • quote:

1920*1080 seçeneğiyle açınca da oyun ekran küçülüyor tam ekran olmuyor böyle de bir sorun var şimdi :)

1080p oynayalım diye indirdim ama böyle.

Anladım hocam.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.