Şimdi Ara

Distopya,bilimkurgu ve apokaliptik türü kitap sevenlere 22 kitap tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
77
Favori
6.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

boyle ivir zivir okuyacaginiza dunya klasiklerini okuyun

bunlari okuyacagina git oyun oyna dizi izle daha kiymetli bi is yapmis olursun
    Ne yaparsan yap eleştiren bir kitle var arkadaş ya şaka gibi.Lan adam isterse boş sayfa okur sanane?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro kitap serisinde 2034 diğerlerinin epey aşağısında, ancak yinede iyi. Oyun ile birlikte kitap/oyun şeklinde ilerlemenizi tavsiye ederim.

1-Metro 2033 (Kitap)
    2-Metro 2033 (Oyun) - Kitapla neredeyse birebir devam eder.
    3-Metro 2034 (Kitap)
    4-Metro Last Light (Oyun) - Metro 2034 kitabından bağımsızdır ama yinede sıraya uyun.
    5-Metro 2035 (Kitap)
    6-Metro Exodus (Oyun-Çıkacak)
  • Bu ursula denen abimizi çok görüyorum ama okumadım.
    Bir Orwell, bradbury veya wells değildir herhalde ? Öyle misir yoksa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metasploit kullanıcısına yanıt
    Mesela nefes almanın ÖTV ye dahil olduğu bir zamanı yazsak çok da distopya olmaz, bence bu tarz bir kurgu hemen rahatça yazabilirim hissediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Ne yaparsan yap eleştiren bir kitle var arkadaş ya şaka gibi.Lan adam isterse boş sayfa okur sanane?

Alıntıları Göster
    Cok bilmek bu coğrafyanın hastalığı, çok bilince de çok eleştirebiliyor.

Bir de çok bildiğini düşünsene , hatta o kadar biliyorsun ki dünyanın en bilge insanı sensin, artık bilebileceginin bir şey kalmamış merak edemiyorsun canın sıkılıyor sonra sağı solu o engin bilginle eziyorsun, eleştiriyorsun.can sıkıntısı ne yaparsın, bilge insan bölge müdürlüğü baş müdürü adam haklı tabi ki söyleyecek sana ne yapman gerektiğini söyleyecek.

Bu arkadaşlar distopik bir hayatın simülasyonunu bize yaşatan yapay zekalar, etraftaki bu kişileri birer işlem gücü tanımlanmış yapay zeka olarak görürseniz hayat biraz çekilir oluyor. İdare etmeyi öğreneceğiz, bunlara da bu kadar tanımlama yapılmış. Büyük kodlayıcı bu kadar işlem gücü uygun görmüş

• Güzel kitaplar

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Ursula kadın değil miydi yav.? Kendisi 2018 ocak da vefat etmişti.

• Olabilir şahsen hiç bilgim yok. Ki şaşırdım bu türde hiç kadın yazar okumamıştım o zaman bi denemek lazım

• Eline sağlık.

• selamlar. bulabildiklerimi ekitap indirdim. birkacini bulamadım. :(
  • Güzel konu. Teşekkürler
  • güzel konu
  • Fahrenheit 453 beni o kadar cezbetmedi. Kafamda bi dunya yaratmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bir konu ve liste olmuş. Okumadıklarımı kendi listeme de ekledim.
  • Türe ilgim var, 14 tanesini okumuşum.
    Eksikler olsa da güzel bir liste, Otomatik Portakal’ı en üst sıralara eklemek lazım.

• Bremond B kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz üzere kitap listeye eklenmiştir

• Isaac Asimov - Vakıf serisi mükemmel ama bütün kitaplarını bulman zor en son ithaki yayınları 3 tanesini basmıştı kalan 4 tanesinide yakında çıkarırlar

• Güzel bir liste olmuş eline sağlık.Fahrenheit 451 in,zaman makinası ve mahşerin listede olmasından belli zaten.

• Bana kurgu degil de bilimsel icerikli okumasi zevkli kitap tavsiye eder misiniz? Evrim, canlilar, uzay konulu olabilir. Varsa tabi

• Bilimkurgu demişssin ve Vakıf serisinden bir kelime bile bahsetmemişsin. Daha olgunlaşman gerek kitap konusunda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.