Şimdi Ara

Disney+ platformundan Türkiye'ye özel ön kayıt kampanyası: Yıllık 279,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
880
Cevap
20
Favori
85.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'da var. Türkiye'de olacak mı gelince belli olur. Walt Disney yapımı olduğu için olması gerekir ama uluslararası anlaşmalar nedeniyle ne olacağı belli olmuyor. Mesela Mr. Robot Türkiye'de Netflixte. Almanya'da Prime'da.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7 kişi alabiliyor fakat 4 kişimi aynı anda izleyebiliyor ben bunu anlamadım 4 kişi olsa bile bedava yıllık

• Disney çocuk içeriklerinden vazgeçerse alınır. Yoksa 1 yıllık almak mantıksız. 1-2 ay alınıp güzel içerikler seyredilebilir.

• kbere K kullanıcısına yanıt

Disney XD platformu digiturk ten çıkarıldı biliyorsunuz.

Bu sebeple olabilir. Ondaki yayınlar gelecek olabilir.

Aslında benim dizi american dad. Onu bulamıyorım. Eski bölümlerini özellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Netflix ve prime dışındaki dizileri torrentten indir, altyazı bul, harici diske at, TV'ye bağla izle şeklinde uğraşıyordum hep. Kullandığım tv Samsung tizen olduğu için stremio'yu da pek denememistim 2-3 haftadır mi stick ile kullanıyorum büyük nimetmis gerçekten. 1-2 eklenti kuruyorsun ve yukarıda yaptığım ameleliligi tek tıkla senin yerine yapmış oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kbere K kullanıcısına yanıt

Mr robot 4 yıldır amazon primeda mevcut. Ben 2 sene önce türkiye primeda izledim hocam

• Hulu içerikleri de gelecek mi acaba?bilgisi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Ben Türkiyeye girdiğim zaman Netflixte çıktı. Prime'da da vardır dediğiniz gibi muhtemelen ama Prime'da hiç karşıma çıkmadığı ve ben de çok sık girmediğim için görmedim. Bir kaç dizim var orada seyrettiğim, onlar dışında pek girmiyorum. Kast ettiğim Türkiye Netflixte varken Almanya Netflixte olmamasıydı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Netflix ve diğer platformalarda olmayan tonla içerik var piyasada. Onları izlemek için yine el altında bulunması şart bir uygulama

• fantomasds kullanıcısına yanıt
    1080p çözünürlük 500 kbps çamur bitrate

• Niye bu kadar heyecan yaptınız anlamadim Ne var ki disneyde? Hbo gelse belki o düşünülebilir.

• Şimdi kafamı karıştıran meseleler var.
    1) 7 kişi profil açılabiliyormuş ancak 4 ekranda açılıyormuş. Bu durum sıkıntı yaratabilir yada çevrimdışı indirilir diğer ekranlar izlerken de izlenebilir diye tahmin ediyorum
    2) Yt aile üyeliği gibi bir kişiye senelik parayı veriyoruz tek kişinin hesabından düşürüyor her ay değil mi?
    3) Eğer 4 kişi ekran açık sınırı varsa bu büyük sıkıntı. Fiyat düşecek diye rezillik çekilmesin. 7 yada 4 bunu iyi düşünmek gerek.

Ve 4. ise 2 tane güvenilir eski forum üyesi olarak eski bir üyenin açacağı gruba dahil olmak istiyoruz

• Disney değil de HBO gelseydi keşke..o zaman siler süpürürdü hepsini..

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    4 kişi hesaplayın 7 olmaz. çorba olur

• Disney+ platformundan Türkiye'ye özel ön kayıt kampanyası: Yıllık 279,90 TL

Aile üyeliği kurmadan evvel bu detaylara dikkat edilmeli. Sonra mağdur olunur tatsızlık çıkar.

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, dikkat edilmeli. Yukarıda ekran görüntüsü paylaştım.

• Ne kadar içerik var merak ediyorum

• 7 profil 4 ekran derken 4 kişi ortak üye mi olabilir yoksa 4 ekran dediği "Smart TV, Pc, Tablet, telefon" olarak mu 4 ekran demek istemiş

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

HBO dan 3-5 senede 1 kaliteli birseyler çıkıyor. HBO içinde bence burda millet fazla heyecan yapıyor. Kaliteli dediğimizde herkese hitap etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 28 Nisan 2022; 13:5:57 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.