Şimdi Ara

Disney+ platformundan Türkiye'ye özel ön kayıt kampanyası: Yıllık 279,90 TL (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
880
Cevap
20
Favori
85.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Disney in filmlerinde ses az çıkıyor sizdede öylemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim için müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. 16 yıllık üyeyim kardeşlik yapmak isteyen olursa indirimli fiyattan katılabilirim.
    kron0s sağ olsun indirimli satın alabildim ihtiyaç kalmadı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycloner -- 27 Haziran 2022; 11:36:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    O zaman ben yardımcı olayım. Bir adet kod kaldı elimde 279 TL için. Kampanyalı fiyattan almak isterseniz özelden yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 26 Haziran 2022; 20:31:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elinde indirimli kod olan var mı?

• kron0S K kullanıcısına yanıt

Verdiniz mi?

• Herkez netflixin fiyatlarindan yakinmiş.Ulan ayda 80 lira olsa 4 kisiden kisibasi 20 lira eder.5 ekmek parası mi sizi bu kadar sitem ettiren şey.Kapat izleme arkadas o zman.Git sinemaya bir filme 40-50 lira ver ozaman ne diyelim.Hem kapatmiyor hem begenmiyor hem aboneligi devam ediyor hem yakiniyor hem laga luga yapiyor millet..Ne verelim abime netflix 3 lira mi olsun.Şoparlar bile bu kadar düşmez.

• o kadar kayıt oldum yinede bir deneyeyim dedim 280 tl den ama mail gelmedi ? bu sorunu nasıl çözeriz ?

• 1 ay denemek için satın aldım Disney+ ı. Çok kötü. Bana hitap etmedi. Düzgün film yok. Süper kahramanlı çocuk filmleri. Örümcek adam hulk vs vs. İyiki de yıllık almamışım

• Cok sevdiğim "Disney in teneffüs zili" sanirim yok.Yada ben bulmadim.Benim icin susam sokağından sonra en sevdigim yayindır.Yaş 38

• janus954 J kullanıcısına yanıt
    Dün gece 23:59da kodların süresi bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wampire^^ -- 28 Haziran 2022; 12:59:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt

2001 yapımı ''okul bitti'' filmi var.

• Kadro tamamlandı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 19 Temmuz 2022; 7:22:54 >
  • merhaba kampanyalı fiyattan ortak arayan varsa mesaj atarsa dahil olurum.

• Hort!

Güncel cashback hangi kartlarda var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maximum kartınız varsa 1 yıllık paketi 250 tlye getirebilirsiniz teorik olarak, bir inceleyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinde indirimli kod olan varsa hemen alacağım arkadaşlar. ya da ben akşamları tek başıma bakabilirim ancak. paylaşım yapacak olursa yarı yarıya ortak olabilirim.

• ltrg kullanıcısına yanıt

Recess'i çok aradım, hiçbir yerde ne Türkçe ne de Türkçe altyazılı bulamadım. Efsane bir çizgi filmdi, TRT'de çıkardı. Bunu internet ortamına koyacak şahıs büyük hayır duası alır çok kişiden :)

• kbere K kullanıcısına yanıt

Thor Love and Thunder filminde sadece Thor karakterinin değil hemen tüm serinin ayarlarıyla neden oynandığını şimdi daha iyi anlıyorum. Marvel dizileri Disney+ 'ta yayınlanmaya başladıktan sonra çekilen ilk film Thor: Love and Thunder filmi bildiğim kadarıyla.. ve filmde ne kadar saçmalandığını ve Thor karakterinin ağzına edildiğini izleyen bilir. İzledikten sonra kendi kendime "Bilerek mi bu kadar saçmaladılar acaba" diye düşünmüştüm. Çünkü hiç kimse bilmeden hata ile bu kadar saçmalayamaz. Resmen katletmişlerdi filmi.. Adamlar zaten milyonlar kazanıyorlarken daha fazla kazanmaya çalışmak nasıl bir aç gözlülüktür ya.. Toprak doyursun ne diyeyim.. Son olarak 2 ay fikrini tuttum. Zaten diziler artık eskisi gibi 20-25 bölüm olmuyor yani 1-2 güne sezonu komple izlemiş oluyorum. 2 ay değil 1 ayda bile izlerim ben izleyeceğim kadarını.. Zaten senin de dediğin gibi içerik çok yok Disney'de. Tüm içeriğin büyük kısmı çocuklara ve gençlere dönük. Bana 1 ay yeter de artar bile. Eğer 4 kişilik yıllık üyelik bulamazsam kendim 2 ay üye olur geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanJK -- 2 Ağustos 2022; 18:34:7 >

• indirim kodu olan varsa paylasabilirse cok mutlu eder.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.