Şimdi Ara

Disney+ | Ana Konu | (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.045
Cevap
230
Favori
459.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fargo'nun ilk üç sezonu Netflix'e Ekim ayında veda ediyormuş. Bizim netflix'de zaten yoktu. Fx, HULU ile anlaşmış heralde. Disney işi yatar gibi.

• Disneydeki amatörlükler saçmalıklar çok can sıkıcı. Koskoca firma bunlar ayarlayıp takip edemiyor mu dedirtiyor. Misal dün Jack (1996)diye Robin Williams ın filmini açtım. Tam keyifle izlicem saçma sapan bir alt yazı. I - ğ vs harfler yok yazılar kesik kesik.. Böyle bi tarz olay var. Disneyi ve içeriklerini fiyat politikası vs seviyor ve destekliyorum ama... Bu tarz şeyler tam çıldırmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kişilik yeri olan varsa gelebilirim.

• PROFİLİ KAPALI, REFERANSI OLMAYAN, ÜYELİK TARİHİ YENİ OLAN ÜYELERLE KESİNLİKLE ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ.

• speedycihan kullanıcısına yanıt

FX, Hulu ve Disney+’ın Disney markası olduğunu biliyorsunuz değil mi? Dizinin dağıtımını Disney yapıyorsa üçünde de yayınlar isterse.

• Disney neden Vestel TV'lere gelmedi hala. GÜncellemede yaptık ama değişiklik yok.

• eediz kullanıcısına yanıt
    Linux tv lere gelmeyecek. Daha öncede yazdık boşa beklemeyin. Gelmeyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD içerik yüklemeye devam bravo cidden

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KibreN K kullanıcısına yanıt

O işler öyle değil malesef, öyle olsaydı The Handmaids Tale gibi biton dizi disney plus üzerinden yayınlanırdı. Dışarıda disney + hlulu paket olarak satılıyor bizde yok henüz. Yapılan anlaşmalar var bozamıyorsunuz kafanıza göre. Karışık işler fazla kafa yormaya değmez, varsa izlerim yoksa indirir izlerim.

• disney uygulamadan televizyona apple tv üzerine yansıtma yapmak istediğimde sürekli hata veriyor bağlanmıyor. Müşteri hizmetleri de çözemiyor. Bunu bilen var mı?

• maligezgin kullanıcısına yanıt

2015'te yada 2016'da almıştım galiba.

Lg nin uygulama marketine giriyorum toplasanız 30 tane uygulama var.

Hoş tv de şu anda netflix ve amazon prime video, blu tv falan mevcut ama disney+ yok.

• matmma M kullanıcısına yanıt

evet bu açıklamayı gördüm hatta daha yeni webos işletim sistemi güncelleme aldı ve 4 küsür sürüme yükseldi fakat yinede uygulama markette disney+ yok.

• disney hulu ile birleşiyodu ne oldu o iş

• speedycihan kullanıcısına yanıt

Aslında tam olarak da dediğim gibi. Dizinin dağıtımını Disney yapıyorsa FX, Hulu, Disney+ vs isterlerse hepsinde yer alır. The Handmaids Tale serisinin yapımcısı MGM. Bu sebepten anlaşma sağlanırsa yayınlanır.

Onun dışında Türkiye, Hulu’yu “Daha Fazla Eğlence” kategorisi olarak alıyor. Yani Hulu içeriklerini alıyoruz.

• KibreN K kullanıcısına yanıt

o dediğiniz dizi blutv de sadece etiketiyle yayınlanıyor şu anda. eskiden gelen anlaşmaları bozamazlar maalesef

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

netflixin tırnağı olamaz o konuda 

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Hala star wars filmlerinin bazıları HD yeni yüklenen belgeseller falan HD. 4k için ayrı para istemesine gerek yok ki.

• UrTR U kullanıcısına yanıt
    Mağaza linki bu:
    https://tr.lgappstv.com/main/

Uygulamanın linki de bu:
    https://tr.lgappstv.com/main/tvapp/detail?appId=963996

Tv modeli nedir, bir bakın bakalım cihazınız uyumlu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 29 Eylül 2022; 14:37:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mi box'ta altyazı boyutu ayarlanmıyor mu? çok küçük kalıyor altyazı.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Yayınlanabilir dediğim gibi Disney’in dizisi değil çünkü. Sizin de dediğiniz gibi anlaşmalar böyle. Ama Hulu’nun, FX’in çoğu dizisi Disney markası olduğu için onları istediği gibi yayınlar.

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.