Şimdi Ara

Disney+ | Ana Konu | (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Serkaner7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.036
Cevap
231
Favori
458.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney sayfasında çalışma yapılıyor sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Disney+, Malezya'da 1 Haziran gününde,

Tayland'da 30 Haziran'da başlayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Alt -- 19 Mayıs 2021; 21:34:24 >
  • Gelişme var ama daha fazla bir yorum yapmam doğru olmaz.

• Emin bir yorum yapamıyorum.Disney + yayın politikası farklı bu yüzden hangi ülkede faliyete başlıyacak ve Türkiye şu tarihte gelir diyemiyorum.
  • Ya adamlar türkiye gelmek istenmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malezya geliyor türkiye gelmiyor adamlar türkiye gelmek istenmiyor türkiye karşı çok sert disney

• Hocam gelişme ne merak ettim söylebilirimiz

• Ben birşeyi duydum disney içerikler blu tv gelecekmiş pekat almış blu tv

• 3 yıl sonra indirim yapmış netflix'in boykot edilip üye kaybettiğini görürse tabi gelmez adamlar

• Marvel dizilerini hala korsan izlemeye devam edeceğiz anlaşılan Disney+ gelmediği her ay.

• Geçenlerde Disney'in 100'e yakın ülkede Disney Channel'ı(çizgi film kanalı) kapatacağını okudum. 1 Ocak 2021'de ülkemiz de dahil olmak üzere Disney XD kanalını birçok ülkede kapatmışlardı zaten.
    Eğer böyle bir hamle yapacaklarsa öncesinde Disney+ servisini bu ülkelerde aktif hale getireceklerini düşünüyorum.

Zaten kapatmanın amacı stream servis hizmetine olan ilgiyi ve zorunluluğu artırmak olacak gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hulu üyeliği nasıl alabilirim. Sadece amerikan kart kabul ediyorlar. Yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • elbruss kullanıcısına yanıt
    Hulu ön ödemeli kart ile abone olabilirsiniz.VPN ile o ülkenin lokasyonunu kullanmalısınız.Yanlız Hulu üzerinde ayrı abonelik katmanları bulunuz bunlara üye değilseniz içerigi izleyemezsiniz.Katmanlarda HBO max ,Amazon , stars, katmanların içerigi ana listede görünür.İzlemek istediğiniz dizi o katmanda olabilir.Genel olarak ulusal tv kanallarındaki dizlerin ilk yayınlandığı günün 24 saat içinde hulu üzerinden izlemek sadece Hulu aboneliği yeterli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 22 Haziran 2021; 11:27:18 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir kart işimi görür öyle değil mi hocam?

Disney+ | Ana Konu |

Bu gift kart satın alıp kullanabilirsiniz.Abonelik sırasında VPN kullanın..

Hulu reklam destekli planı satın alırsanız aylık 5.99 veya yıllık 59.99 dolara kullanabilirsiniz.

500 TL iki kişi ortak yıllık paket alıp 250 TL malede bilirsiniz ..

İki ekran aynı anda izleme var.Ortak kullanıp yarı yarıya ödeyebilirsiniz.Hulu + Live tv seçmeyin pahalı bir paket

HBO max 15 dolar ,cinemax 10 dolar ,stars 9 dolar add ayrı ücret ödeyip seyredebilirsiniz..

Artı Netflix ,Amazon , mubi aboneliğiniz varsa direk Hulu üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 23 Haziran 2021; 1:33:56 >
    Değerli bilgiler için teşekkür ederim hocam. Ortak süper olur tabiki fiyat yarıya düşer heleki bu kurla.. bahsettiğiniz planları inceledim. Premium bir vpn hesabımda var. Sorun olmayacak. Teşekkür ederim 🙏

Siz hesabı açıp yıllık plan alırsanız ben size ortak bulurum.60 dolar kişi başı 30 dolar düşer…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 15:43:8 >
    Nasıl abone olunur gift kart kullanılır bu likte detaylı anlatımı bulunuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 16:4:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.