Şimdi Ara

Dışkı dan sonra nasıl yıkıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
11.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Dışkı dan sonra nasıl yıkıyorsunuz

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2023)
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tuvalete oturduğunuzda musluk sağda kalıyor ise ,
    1)Dışkılama bittiğinde 2 tane 4 yapraktan oluşan peçete katlanıp bacak üstüne yan yana konur ,
    2)Dışkı bitince kuru peçeteyle fazlası alınır ve tuvalete bırakılır.
    3)Musluk sağ el ile açılıp SOL EL ile popo güzelce yıkanır ve el orda bırakılır , SAĞ el ile musluk kapatılarak bacağın üstüne konan katlanmış peçete alınır ve sol ele verilir
    4)Popo güzelcene kurulanır ve peçete suya bırakılmadan önce tek göz kapatılarak selpağın hala beyaz olup olmadığı kontrol edilir beyaz ise (bknz adım5) değil ise (bknz adım3)
    5)Kalkarken yine kuru ve temiz olan sağ el kullanılarak sifona basılır ve el yıkamak için olan musluk yine sağ el ile açılır .
    Tuvalete oturunca musluk solda ise yukarıdaki açıklamaları ters el kullanarak yapınız .
  • seçenek yetersiz

taharet musluğu ve özel hortum da var ki bunlar çoğunlukta artık
  • profesöre_sor P kullanıcısına yanıt
    Koycaktim da Ben hiçbiyerde hortum görmedim. Hortum yoksa napiyorlar yazsınlar

• parmağımla yokluyorum baktım çok kötü tuvalet kağıdına tükürüp siliyorum
  • temizlemiyorum
  • Taharet musluğunu sonuna kadar açıyorum , ileri geri oynuyorum, sonra ıslak mendille siliniyorum, ardından ıslaklı kalmasın diye tuvalet kağıdıyla durulanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimi ıslatıp şap şap şap vuruyorum
  • kortekes kullanıcısına yanıt
    Maşallah maşallah
    Millet arabasını yıkarken bu kadar uğraşmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nick bulamayan herif -- 31 Mart 2020; 21:6:13 >
  • bizim taharet musluğu sıcak su akıtıyor sıcak hattına bağlamıştım. kışın özellikle harika oluyor
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    Su israfı yapmamak için mi tükürüyorsun?

• önce suyla temizler kağıtla kurularım
  • Elimle vıcık vıcık ses çıkartiyorum

• Mutlaka yanimda sabunla girerim. umumi tuvaletlerde de sivi sabunu peceteye sıkıp tuvalete oyle girerim ki magaza gibi yerlerde motoru bozmadiysam asla tuvaletimi yapmaya girmem. Girsem bile oturagi en az 2 kat pecete ya da oturak kagidini serer oyle otururum. Mutlaka sabunla temizlerim. yanimda çantamda ya da cebimde her zaman sabun bulunduran birisiyimdir. Dışkıdan sonra sabunu kopurtene kadar bölgeyi yikarim sonra durulayıp kagitta iz kalmayacak dereceye gelene kadar silerim. Hala leke kaliyorsa tekrar yıkarım. sildigim pecetede leke olmayana kadar bu işlem devam eder. Zaten en fazla 2 3 dakika sürüyor.

• Kolonya ile baştan aşağı yıkıyorum

• Annesini çağıran bir tek ben varım sanıyordum iyi hissettirdiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nick bulamayan herif -- 31 Mart 2020; 21:24:26 >
  • Taharet musluğu + tuvalet kağıdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinali1

Mutlaka yanimda sabunla girerim. umumi tuvaletlerde de sivi sabunu peceteye sıkıp tuvalete oyle girerim ki magaza gibi yerlerde motoru bozmadiysam asla tuvaletimi yapmaya girmem. Girsem bile oturagi en az 2 kat pecete ya da oturak kagidini serer oyle otururum. Mutlaka sabunla temizlerim. yanimda çantamda ya da cebimde her zaman sabun bulunduran birisiyimdir. Dışkıdan sonra sabunu kopurtene kadar bölgeyi yikarim sonra durulayıp kagitta iz kalmayacak dereceye gelene kadar silerim. Hala leke kaliyorsa tekrar yıkarım. sildigim pecetede leke olmayana kadar bu işlem devam eder. Zaten en fazla 2 3 dakika sürüyor.
    Orası için sabunun tavsiye edilmediğini biliyorsundur umarım. Özellikle sık kullanılmasını hiç tavsiye etmediklerini...

• Cinali1 C kullanıcısına yanıt
    Sabun zararlı diye duydum .

• Kopegime yalatiyorum

• Burası resmen bok kokmuş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.