Şimdi Ara

Dişimi çektirdim.Şimdi nelere dikkat etmeliyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu hastalık tamamen benim aptallığıma dayanıyor.Düşünün günde iki paket sigara içiyorsunuz.Ice Tea Kola mola derken üstüne bir cips yiyorsunuz üç paket üstüne de beş tane çikolatalı gofret yiyorsunuz.Bunu bir 6 ay falan yapmaya devam ettim.Sigaraya geçen sene başlamıştım.Keyifliyim mutluyum huzurluyum herşeyi yiyip içiyorum ya.Bana birşey olmaz kafasıyla yaşıyorum.

Dört ay önce sigarayı bıraktım.Geçen haftada dişimde ağrı başladı.Sol alt köşedeki dişimi kanal tedavisiyle kurtardım.Dün ise gece dişimin ağrısıyla uyandım.Evin içinde gürültü olmasın diye dışarıya çıkıp bağırıp çağırıyordum.Sağ alt köşedeki dişimi de kurtarmaya çalıştım ama çekilmesi şart dedi doktor.Dişi çekerken hiç bir ağrı hissetmedim.Dişimin kökünü gördükten sonra psikolojim bozuldu.Kesinlikle sigara içmeyin bırakın.Abur cubur yemeyin.Yiyeceksenizde az birşey yiyin.Kolalardan alkollerden de uzak durun.Vay be şimdi yiyebileceğim ve içebileceğim hiç birşey yok ya.Güzel bir tecrübe oldu bu bana hayatımın en ağır tokadını yedim.

Şimdi dişimi çekeli yarım saat oluyor.Ağzıma bir pamuk gibi birşey sıkıştırdı doktor yolladı direkt.Birşey de demediler.Ne zaman yemek yiyebileceğim su içeceğim?Birde bu çekilen dişimi dolgu yaptırabilir miyim kapatabilir miyim?

• Ben çekildiği gün sigara içmeye başlamıştım sakın içme demişlerdide bişe olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.