Şimdi Ara

DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
10.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: Ottway

Oyuna yeni başladım bende daha başlardayım ama şimdiden çok sevdim oyunu..Grafikler harika değil ama sırıtmıyor.Sesler pek iyi değil arka fonda adam gibi müzik bile çalmıyor.Oyunun en iyi yönü oynanış bence.Bir çok farklı şekilde ilerleyebiliyorsunuz oyunda.Benim gibi stealth türünden hoşlananlar için biçilmiş kaftan.

Arka fonda pek müzik yok ama askerlerin ıslıkları ortama cuk oturuyor sen onları dinle.

yılın oyununa bak sen arka fonda müziği bile yok

Tamam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ottway

Oyuna yeni başladım bende daha başlardayım ama şimdiden çok sevdim oyunu..Grafikler harika değil ama sırıtmıyor.Sesler pek iyi değil arka fonda adam gibi müzik bile çalmıyor.Oyunun en iyi yönü oynanış bence.Bir çok farklı şekilde ilerleyebiliyorsunuz oyunda.Benim gibi stealth türünden hoşlananlar için biçilmiş kaftan.

Arka fonda pek müzik yok ama askerlerin ıslıkları ortama cuk oturuyor sen onları dinle.

yılın oyununa bak sen arka fonda müziği bile yok

Tamam.

Evet ıslıkları bende farkettim.İlk bölümde kanalizasyonda askerin biri drunken sailor adlı şarkının melodisini mırıldanıyordu.Çok hoşuma gitmişti.Ama arka fonda da o tarz müzikler çalsaydı çok daha iyi olurdu bana göre.

• abicim tam oynayak diyorum halo 4 giriyor araya neyseki bitti, şimdi de moh geldi ki moha yani.hayırlısı ile bir gün bitecek bu güzel dishonored,joga dishonored
  • Arkadaslar oyanamamis olanlar mutlaka oynamali muhtesem bir oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle bitirdim oyunu.Gerçekten muhteşem olmuş son zamanlarda en fazla zevk aldığım oyunlardan oldu.Oyunun bu kadar az ilgi gördüğünü görmek üzündürdü doğrusu.Oyunu kötü sonla bitirdim.Herkesi öldürdüm biçtim.Sınavlardan sonra oturup bu sefer kim seyi öldürmeden gizlice oynayıp bitireceğim.Oynamayanlar çok şey kaçırıyor en kısa zamanda oyunu edinip oynayın bence.
  • Bu hafta içi başlayacağım. Atmosfer olarak fena halde Bioshock'a benzettim.
  • Beyler upgrade sekmesini açınca boş görünüyor? Bi sürü coin birikti nerede harcayabilirim coinleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Beyler upgrade sekmesini açınca boş görünüyor? Bi sürü coin birikti nerede harcayabilirim coinleri?

coinsleri mermi almak yada silahlarını ve bazı geliştirmeleri yapmak için kullanıyorsun,The Hounds Pit Pub ın olduğu yerde tamirci gibi bir adam var samuelmiydi neydi unuttum şimdi o adamla konuşman lazım ordan coinsleri harcayabilirsin.özel güçlerini upgrade etmek için etraftaki ruinsleri toplıycaksın.ruinslerle özel güçler yükseltiliyor.
  • Oynamayanlar kesinlikle oynasın.
    Çok beğendim.
  • Oyunda bone charmlar hariç herşey güzel düşünülmüş. Ancak bone charmların rastgele bir özellik vermesi saçmalığın daniskası olmuş. Full gizlilik modunda ghost kasarken bone charm dan uzağa fırlatma geliştirmesi gelmesi hiç mantıklı değil. Keşke bone charm upgradelerini de rune lar gibi biz yapsaydık veya daha etkili bir zincir oluştursalardı. Rastgele özellikler kazanmak böyle stratejik bir oyunda oldukça abes olmuş.
  • Sonu çok basit bitti,goty falan olamaz bu oyun,genel olarak güzeldi beğendim.
  • Resmen GOTY olacak adam gibi eksiksiz bir oyun yok yav bu sene.
  • Fikir olarak güzel ve bu sene en çok beklediğim oyunlardan biriydi,gizlilik için gölgeleri kullanamamız büyük eksiydi benim için.Genel olarakta sıkıcı bir yapısı vardı,oyun dünyası güzel tasarlanmış ama bana çok boş geldi.Grafikler için Skyrim'in grafik motoru kullanılabilirdi,UE3 ile görsellerde bana pek hitap etmedi.Nihayetinde fazla dayanamadım ve sattım.
  • Bence aldığı puanları sonuna kadar hak ediyor ama goty falan olmaz. grafik ve ses olmayan oyun nasıl goty olacak zaten
  • Bu durgun kalitesiz oyunlar arasında denenebilecek bir yapım,en azından kendine has bir atmosferi var ve bunu yaşatıyor,yine de 1 sefer bitirilip yüzüne bakılmayacak bu yapımın,o yüzden OPEN WORLD oyunlarının hastasıyım!Hatta gaza gelip şöyle bi yapım yapsalar bi sonraki nesile çığır açabilir Gears of war in your world!.Dur epic çalışanlarına mail atayım bir an evvel(ya beni yaratıcı olarak işe alın ya da bu fikrimi çalın).

• quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Bu durgun kalitesiz oyunlar arasında denenebilecek bir yapım,en azından kendine has bir atmosferi var ve bunu yaşatıyor,yine de 1 sefer bitirilip yüzüne bakılmayacak bu yapımın,o yüzden OPEN WORLD oyunlarının hastasıyım!Hatta gaza gelip şöyle bi yapım yapsalar bi sonraki nesile çığır açabilir Gears of war in your world!.Dur epic çalışanlarına mail atayım bir an evvel(ya beni yaratıcı olarak işe alın ya da bu fikrimi çalın).

Benim de tek isteğim battlefield haritaları büyüklüğünde 16-16 veya 32-32 gears of war oyunu,harbiden hayalimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 19 Kasım 2012; 16:52:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Bu durgun kalitesiz oyunlar arasında denenebilecek bir yapım,en azından kendine has bir atmosferi var ve bunu yaşatıyor,yine de 1 sefer bitirilip yüzüne bakılmayacak bu yapımın,o yüzden OPEN WORLD oyunlarının hastasıyım!Hatta gaza gelip şöyle bi yapım yapsalar bi sonraki nesile çığır açabilir Gears of war in your world!.Dur epic çalışanlarına mail atayım bir an evvel(ya beni yaratıcı olarak işe alın ya da bu fikrimi çalın).

Benim de tek isteğim battlefield haritaları büyüklüğünde 16-16 veya 32-32 gears of war oyunu,harbiden hayalimdir

Bawww,o da müthiş olurdu,ama eminim ben yeni nesil çıkış oyunu Gears of war 4 olacak ve hayallermizdeki o çoşkuyu yaşatacak.

• Sanırım benim oynadığım versiyon ile IGN sitesini oynayıp değerlendirip 9.2 verdiği versiyon arasında çağ farkı var diye düşünüyorum. Oyun bir kere tamamen İŞSİZlerin oynayacağı bir oyun kimse darılıp yanlış anlamasın bunun nedenide oyunun yavaş yavaş ilerlemesi yok adamın arkası dönsün gitsin onunla konuşması bitsin derken 2 saatte bir bölüm geçiliyor eğer sizi fark ettiler mi tamamen mantara bağlıyorsunuz zaten hoppala başa dön.

Hadi oyunda birşey yok grafikleri için oynayalım diyecekken grafikler oyundan vasat maalesef. Ya sizin oynadığınız versiyonla benimkisi arasında çok büyük fark var ya da bu tarz oyunlar bana gelmiyor vakit kaybından başka birşey değil. Sırf yarısından çoğunu geçtiğim için bitireceğim oyun ACH fakiri zaten oyunun çoğu bitti 80 ach verdi totalde oyun her yerde eksi alıyor güzel para yedirmiş bethesda..
  • Oyunun grafiklerinin tarzı öyle yağlı boya gibi bilerek yapmışlar ha güzel mi evt değil ama yer yer güzel olan sahnelerde olmuyor değil bende sırf atmosferini beğendiğim için oynamıştım fena oyun değilldi ama asla 90 ve üzeri puanları da hak etmiyor ha bu arada bende 570G açmışım oyunda hemde %70 completed yapmama rağmen tam ach fakiri bir oyun 1-2 ay sonra senaryo DLC si gelecek onu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Dunya da olacagim son sey Sony fanboyu olmaktir herhalde az biraz isabetli salla Ekin:)

Şu 2k13de nba cares achievementında glitch var 5000 sp harcadım açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.