Şimdi Ara

Discovery kanallari teledunyada 2012

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah uyandigimda gelen sms beni sasirtmisti, teledunya 2012 itibariyle 12.5 tl oluyormus.
    Birakim aboneligi diye dusunurken, turksat in sitesine girdim ve haberi gordum.

2 ocak itibariyle discovery kanallari, discovery channel, discovery world, investigation discovery, discovery science, animal planet teledunyada.

%30 dan fazla zam olmasina karsin izlenebilecek kanal sayisini biraz daha arttirirlarsa ben oldukca memnun kalacagim.
    Madem sadece teledunya ile kisitlayip kablotv ye vermiyorsun, bu kanallar hd yayinda olmaliydi ek olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelfender2 -- 27 Aralık 2011; 13:02:15 >

• Bugün duyduğum en güzel haber.Fiyatı da D-Smart'a göre çok uygun.
  • Şanslısınız hocam neden çıkıyorsunuz ki? Diğerleri çok daha pahalı. 12.5 tl hiçbişi değil. Keşke olsada hizmetten yararlansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: amidamarun

Şanslısınız hocam neden çıkıyorsunuz ki? Diğerleri çok daha pahalı. 12.5 tl hiçbişi değil. Keşke olsada hizmetten yararlansak

bircok insan teledunyayi discovery ve NG icin kullaniyordu. Discovery yayini kalkinca zaten bircok kisi iptal ettirmeyi aklindan gecirmisti. zam gelince ben iptal ettirmeyi dusundum ama discovery ve turevleri gelince bu zam cok sikinti yaratmadi.
  • Sadece Net Geo Wild için bile izlenir be hocam. Bir de Ntvspor Hd ve HdeN olsa dadından yenmez valla
  • dsmartın ilk abonelerinden biriyim sirf discovery icin abone oldum gercekten muthis serileri var discovery+science herseye deger bence yalnız 2011 sonlarina dogru yayın kalitesi baya bir bozulmus durumda taxide bil kazan-balikcilik ve muzayede krallari gibi sacma programlar konuldu onceden cok daha kaliteli seriler vardi insallah 2012 de daha kaliteli programlari baslatirlar discovery science kalitesinden odun vermeden devam ediyor
  • Baska kanallarda gelicek konunnun detaylari teledunya adli baslikta bulunuyor
  • discovery tekrar gelmesine cok sevindim
  • ÜST PAKET : 19,5 TL / AY
  • sadece discovery açık sanırım
    discoverynin yan kanalları
    animal planet
    science vs kanallar için üst paketimi almak gerekiyor??
  • Üst pakete hd sinema da ekleseler ne güzel olurdu yaaa !!!!
  • neresi ucuz be,dsmart'ı 2 yıl peşin 200TL'ye aldım. ayda 8,3 TL'ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

sadece discovery açık sanırım
    discoverynin yan kanalları
    animal planet
    science vs kanallar için üst paketimi almak gerekiyor??

Evet o kısım üst pakette ama saçma olmus
  • Discovery kanalın gelmesi çok güzel oldu fakat animal planet ve science ın verilmemesi yersiz bir uygulama oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.