Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
53.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: WARNİNG

quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Dün burayı okuduktan sonra tesadüfen sky türk deki programa denk geldim resmen discoverydeki programın çakması yiyosa çişini içsin

meraklandım sımdi saat kaçta baslıyor bu cakma bear :) ve hangi günler

cumartesi günleri başlıyo 22.15 de tekrarlarını bilmiyorum ama sky-türk ün sitesinde yazıyo...discovery uyduda çekmiyo demi yabancı olarak filan

• tek başına dağlarda,denizler... falan çekim yapan daha güzel..
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Bire onun gibi hareketler çekmeye başlıyo

sıkıyosa sibiryada donmuş gölün içine girsin çişini içsin, tezeğin içindeki sıvıyı içsin

Doğru diyosun hacı yav yiyosa donmuş göle girsin, adam gölete girecek yok kışın soğuk olur çok üşürüm geyiği yapıyor yok su bulanıkmış içmezmiş ulan bear grylls su bulanık demiyor suyu bırak çişini içiyor Ayrıca bizim burda ıssız yer mi olur adam yürüyor dağda bayırda insan var piknik alanında falan geziyor yerde poşetler şişeler falan var

• quote:

Orjinalden alıntı: :::ABSOLUT®:::

ben hem bunu hemde survivorman ı seyrediyorum. hatta yeni bölümlerse hiç kaçırmam...nereydeyse ultimate survivor bitti devamlı tekrar veriyolar...ama benim tercihim kesinlikle survivorman dir. bana göre ultimate yapmacık geliyor.yani adam su bulamama olayını abartıp idrar içmesi ya da aç kalıp zebra eti yemesi çok saçma gerçeği yansıtmıyor.sonuçta bölümü bir ekiple çekiyor ve istese suyu her türlü bulabilir..iğrençlik olsun die yiyip içiyor..ama survivorman tek başına..bırak su yada yiyecek bulma olayını çekimi tek başına yapması bile çok büyük bi olay...mesela adam alaska da donmuş bir gölün üzerinden yürüyüp karşıya geçmesi gerekiyor.adam kamerayı çekim için bırakıp yürüyor ve donumuş gölün üzerinden geçtiğini kamera ya alıyor..ya sonra;; gölü geçen adam tekrar kamerayı almaya geri geliyor o soğukta...mesela çölde tepeye çıkıyor tepenin diğer tarafından inecekken aşağıda kendi çekimini yapmakta olan kamerayı alıp geri tepeye çıkıyor....

bence survivorman forever...

kesinlikle haklısın hocam

• quote:

quote:

sıkıyosa sibiryada donmuş gölün içine girsin çişini içsin, tezeğin içindeki sıvıyı içsin

Doğru diyosun hacı yav yiyosa donmuş göle girsin, adam gölete girecek yok kışın soğuk olur çok üşürüm geyiği yapıyor yok su bulanıkmış içmezmiş ulan bear grylls su bulanık demiyor suyu bırak çişini içiyor Ayrıca bizim burda ıssız yer mi olur adam yürüyor dağda bayırda insan var piknik alanında falan geziyor yerde poşetler şişeler falan var

bi bölümde gördüm adam güya dağda mahsur kalmış medeniyet arıyo kamera etrafı çekerken orda bi kaç ev gördüm ilerde...Herif haylen pusula filn yapmaya çalşıyo madeniyeti bulcam ayana bikerede gördüm adam işi gücü bıraktı kurt gibi uluyo bide diyo karşılk gelene kadar uyumıcam sabaha kadar beklerim gerekirse diyo

• Dün gece ki bölümü tek kelimeyle iğrençti. :D

Bir tanecik arı adamı ne hale çevirdi. Az kalsın ölecekti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: base

quote:

quote:

bi bölümde gördüm adam güya dağda mahsur kalmış medeniyet arıyo kamera etrafı çekerken orda bi kaç ev gördüm ilerde...Herif haylen pusula filn yapmaya çalşıyo madeniyeti bulcam ayana bikerede gördüm adam işi gücü bıraktı kurt gibi uluyo bide diyo karşılk gelene kadar uyumıcam sabaha kadar beklerim gerekirse diyo

hele arı sokmaları adamın şaftı kaydı avatarımdaki louie'nin bir bölümünde kafasının şişmiş haline döndü adeta

şuanda tekrar bir bölüm var

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: base

quote:

quote:

hele arı sokmaları adamın şaftı kaydı avatarımdaki louie'nin bir bölümünde kafasının şişmiş haline döndü adeta

şuanda tekrar bir bölüm var

Ben de onu anlamadım ya adamı 1 tanecik arı soktu ne hale geldi ben 2-3 tane soktu heralde dediydim meğer 1 tanesi sokmuş

• ekle benide

man vs wild en son hangi bölümde. bendeki son bölüm 'Man.vs.Wild.S03E07 - Bear Eats ' bu.
    bu arada altyazısı varmı bu programın ?
  • Maalesef programların altyazıları yok,isteyen 1,2,3,4,5. sezonun bölümlerini indirebilir ama orjinal dille,ilk sayfada link mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Johnnie -- 5 Nisan 2009; 20:01:00 >
  • Kameramanda ne acimasiz bir su vermemismi adama?
  • @Nyorai ekledim dostum hosgeldin :)
    eve bazı insanların arılara karsı alerjisi olabiliyor ölümcül bir alerji sanırım bununda böyle bir sorunu vardı yada arı cok feciydi :)
    dısarlardaydım kacırdım bölümleri
  • Akşam izlemeyi unutmayın hacılar yeni bölümü var bugün
  • kaçmaz 10 da tv nin başındayım (yanımda 1 bardak çiş 2 tane kurtçuk bi de tavşanımla )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Johnnie -- 6 Nisan 2009; 17:39:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak0708

kaçmaz 10 da tv nin başındayım (yanımda 1 bardak çiş 2 tane kurtçuk bi de tavşanımla )

diyorum baskada bisi demiyorum :)

• Yaaa bu discovery'nin yaptığı nedir şimdi?Survival Month'da hesapta yeni bölümleri vardı ayı gril'in bu bölümü önceden zaten vermişlerdi
  • Tam olarak günleri ve saatleri nedir?

Hergün yayınlanıyor mu?
  • Nisan ayı için her pazartesi 22.00 diye biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak0708

Nisan ayı için her pazartesi 22.00 diye biliyorum

Sağolasın arkadaşım...Haftaya izleyelim o zaman :)

Kesin p.tesi saat 22.00 da değil mi başka günse kaçırmayalım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: remusmark

discovery de gerçekten çok güzel diziler var

eni çok izlediklerim

ultimate survivor
    dirty jobs
    how its made
    mythbuster.

Aynen birde sıradışı makineler vardı ( extraordinary machine olması lazım orj.ismi) çok başarılı bir kanal bence.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.