Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
53.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Oha lan bu seferki yine iğençti, adam kokarca yakalayıp yedi bal yiyim diye arılara sataştı arının biri bunu soktu yüzü gözü şişti ,yılan yakalayıp yedi ayrıca yılanın derisine işedi çişini saklamak için sonra onu çölü geçerken susayınca içti Hep izliyorum ama aynı anda bu kadar iğrenç şeyi ilk defa gördüm izlerken ben bile iğrendim

aynen
    ayı girl bitane ya

• Son bölümü bende izledim müthişti benide ekleyin fancluba... kokarcayı yedi iğrenç ve araba lastiği gibi koktuğunu söylüyordu.. Arkadaşlar bide bu programın 5. sezona kadarki tüm bölümlerinin linklerini buldum fakat türkçe alt yazı yada dublajlısı yok elinde olan yada link bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen isteyen olursa ben orginal eng olan linkleri paylaşabilirim....
  • Yardım eden yokmu arkadaşlar bu belgesellerin türkçe dublaj yada tr alyazılısı elinde olan varmı... pls
  • 3.sezonun linklerine @burak0708 arkadaşımızdan pm yolu ile ulasabilirsiniz
    ekliyorum hos geldiniz...:)
  • delilik ile dahilik arasında gidip gelen bir canlıdır bear grylls abimiz.
    internet sitesi :http://www.beargrylls.com

• bunu bende izlyodum bi ara discovery uyduda çekerken çok güzldi buna benzer sky-türkde de var içimdeki doğa diye oda güzel ama bunun gibi atrakson lar yok ama izlenir yani
  • attraksyondan öte eğer sky dakide faydalı bilgiler veriyorsa oda iyidir ya.
    zor kosullarda hayatta kalma savası hakkında altın öğutler.
  • arkadaşlar gelecek bölümde abimizi bir ormanda bitkiler rahat bırakmıyor sizce bu bitkiler gerçekmidir.?
  • kesinlikle gerçektir nitekim belgesel niteliğinde bir kanal :)
  • yeni sezonlarda süper yaa tam lık
  • @warning

geçen bölümde işte osmanlı pusulası nasıl yapılr onu öğretti tahtadan böle değişk bişey onada bi bakın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi base -- 4 Nisan 2009; 1:13:35 >
  • keşke imkanım olsada hdd atabilsem direk paylasırdık.
    @base youtube dan arastırıyım
    bu arada bir diğer pusula yapma yöntemide

-- bir oluğa su dökünüz,suya bir dal parçası atın.
    bir metal parça örn."ataç" saçınıza sürterek manyetikleştirin.
    sonra manyetikleşen metal parçayı dalın ustune bırakın.
    hemen yavas yavas dönerek kuzey ve guney cizgisini gösterecektir.
    döktüğünüz suyu işiniz bitince içiniz ziyan olmasın :)
  • Arkadaşlar sky türkde şuanda ultimate survival'a benzemeye çalışan çakma bir program var tam bir komedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Arkadaşlar sky türkde şuanda ultimate survival'a benzemeye çalışan çakma bir program var tam bir komedi

he işte dostum o turkish versiyonu adamın tulumundan tut çakmağına çakısına demliğine kadar herşeyi var türklerin canı azdır malum zora gelemezler ama arada yararlı bilgiler veriyor bu gece var 22.15 de yanılmıyosam...

adam keyif yapıyo

http://www.youtube.com/watch?v=NeyQA38rbrI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi base -- 4 Nisan 2009; 13:42:54 >

• onu ben yapıcaktım ya türkiyede
  • Dün burayı okuduktan sonra tesadüfen sky türk deki programa denk geldim resmen discoverydeki programın çakması yiyosa çişini içsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 4 Nisan 2009; 18:11:51 >
  • quote:

Dün burayı okuduktan sonra tesadüfen sky türk deki programa denk geldim resmen discoverydeki programın çakması yiyosa çişini içsin

meraklandım sımdi saat kaçta baslıyor bu cakma bear :) ve hangi günler
  • quote:

Dün burayı okuduktan sonra tesadüfen sky türk deki programa denk geldim resmen discoverydeki programın çakması yiyosa çişini içsin

meraklandım sımdi saat kaçta baslıyor bu cakma bear :) ve hangi günler
    bu arada
    @Mehmet.Fatih
    dostum kusura bakma yorum yazmayı unuttum simdi aklıma geldi
     Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub

gayet iyi bence :) boyutları ayarladıktan sonra pm ile linki atarsa sayfa basına koyarım tesekkurler

• Babam ile ben gece 12 oldumu hemen açıyoruz thordaki discoveryi izliyoruz deliyi.Çok manyak bu adam yaa.En son devenin midesindeki otların suyunu içti deli.Sonra devenin içine girdi manyak
  • Bire onun gibi hareketler çekmeye başlıyo

sıkıyosa sibiryada donmuş gölün içine girsin çişini içsin, tezeğin içindeki sıvıyı içsin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.