Şimdi Ara

Discovery ama....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler discovery alacağm ama ses ve kamerası nasıl ve root yapmadn telefon performanslı cçalışmıyor mu..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kudretxxx K kullanıcısına yanıt
    Hoparlör sesi çok iyi, gayet yüksek ses veriyor. Kulaklık sesi performansı ise biraz zayıf. Daha önce iyi ses veren bir telefon kullandıysanız tatmin etmeyebilir.
    Kamerası iyi değil, çok iyi ışık almadığınız sürece oldukça kumlanma yapıyor. Güzel resimler çekebilmek için çok iyi ışıklı bir ortam gerekiyor.
    Telefonun genel performansı ise fiyatına göre mükemmel denilebilir.
  • Hoparlor sesini cok begendim ben gayet yeterli fakat kulakliklari sinifta kaldi hic tatmin edici degil. Kamera olarakta cok vasat geldi. Kamerasi kagit uzerinde iyi gercek hayatta hele S3 ten sonra hic begenmedim. Yazilimi stabil fakat arayuzunu hic begenmiyorum bu yuzden marketten launcher ve yeni temalar yukleyerek guzellestirdim telefonu biraz. Simdi yuzune bakilabilir oldu Bunun haricinde o fiyata fena degil.

• ben kamerayi çok beğendim, bir kaç ayar yapiyorum ve mükemmel fotograflar cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

ben kamerayi çok beğendim, bir kaç ayar yapiyorum ve mükemmel fotograflar cikiyor

Bi kaç tane örnek istesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

ben kamerayi çok beğendim, bir kaç ayar yapiyorum ve mükemmel fotograflar cikiyor

Bi kaç tane örnek istesem

aynn :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.