Şimdi Ara

Diş teli kullanan arkadaşlar ??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
4.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya acaba sigara, alkol, diş fırçalamada sıkıntı oluyo mu ?
  • anarchistdoomer kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum da sormak lazim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ap
  • Porselen braketlerden taktirdim 5 gun falan oldu uzaktan pek belli olmuyor ancak yakindan bakarsan belli oluyor.Metallere gore baya iyiler.Imkanin varsa porselen taktir bence.Ancak ilk gunler cok fazla agri oldu, üniversiteyi falan dusunme taktir bence bende universiyeye geçtim 1.5 ya da 2 sene surucek tedavi.Onemli olan guzel dislerinin olcak olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

Porselen braketlerden taktirdim 5 gun falan oldu uzaktan pek belli olmuyor ancak yakindan bakarsan belli oluyor.Metallere gore baya iyiler.Imkanin varsa porselen taktir bence.Ancak ilk gunler cok fazla agri oldu, üniversiteyi falan dusunme taktir bence bende universiyeye geçtim 1.5 ya da 2 sene surucek tedavi.Onemli olan guzel dislerinin olcak olması.

hocam imkanın varsa porselen derken onlar daha mı phalı fiyat ne kadar fark ediyor?
  • 1.500 tl fark vardi metalle aralarinda daha pahali oluyor

• QuattroFR kullanıcısına yanıt
    saol hocam nerde taktırdın peki istanbulda mı
  • Bursa da ozel klinikte yaptirdim hocam

• Benim tek dişte sorun var ( üst köpek dişlerinden biri . ) Üst tarafa komple mi takılır diş teli ?
  • SON EDİT: : Arkadaş bu nasıl is ya, istanbulda oturuyorum. 4 farklı ortodontiste gittim, birini zaten direk eledim. Diğer 3'ü de tedavi hakkında hep farklı seyler söylediler, napsam bilemedim, bu gidisle tel taktirmicam herhalde...

• Bence dişlerin cok kotu değilse takma 2 yıldır dislerimde hayattan soğudum resmen dün aksam taktigim lastiklerin ağrısından gece 12 den 2-3 e kadar mahf oldum ne adam gbi gulebiliyorsun ne yemek yiyebiliorsun sn bide uni 3 tesin kız meselesi zora girer haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 72ferhat

Bence dişlerin cok kotu değilse takma 2 yıldır dislerimde hayattan soğudum resmen dün aksam taktigim lastiklerin ağrısından gece 12 den 2-3 e kadar mahf oldum ne adam gbi gulebiliyorsun ne yemek yiyebiliorsun sn bide uni 3 tesin kız meselesi zora girer haberin olsun

Ya kiz meselesini salla da hayir herkes ayni seyi dese, begendigime yaptirsam falan ama yok abi. O öyle diyor bu böyle

• Valla kardesm bana çok koyduğu olur bu tellerin max 6 ay daha kalcak sonuc çok güzel okcak felan ama bundan sonrA 2 yılda damaklik kullancam zor iş yani iyi düşün git 3-4 kiza sor dişlerimin bu haliyle nasilim dişlerini kötü bulurlarsa taktir

• Ap

• Ap

• Up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• 4500 tl verilir mi arkadaslar ya, cok para

• 4500 cok para deil mi ya

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.