Şimdi Ara

Diş teli kullanan arkadaşlar ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
4.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam seffaf tel ne kadar ortalama? benım ust dıs ler ust uste alt dıslerde de yamukluk var. dıger tele gore daha uzun mu suruyor seffaf tel tedavısı?
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Zaten yazdığın gibiyse daha kötü olamaz.Bendede aynı durum vardı şuan kullanıyorum büyük ölçüde düzeldi.Hem elbet o dişleri tedavi ettiricen.Şu aman görülmesin diyenleride anlamıyorum sağlık sonuçta.Braket şeffaf olsa ne olur telden vs anlaşılır kusur bulmak isteyene çok.Benim üstte tel altta aperey var alt dişleri sadece fırçalamak için kullanıyorum üstte dudağımdan gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Beyler sadece üstte taktırmak istersek taktırabiliyo muyuz

Sen tedaviye git onlar zaten sadece gerektiği yere takar ki onuda sen bilemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

ben şuan şeffaf olmadığı halde bakamıyorum sakız asitli içecek yasaklarına uymuyorum yokmuş gibi davranıyorum üst takılalı 1 yıl olacak alt daha 4-5 ay oldu olmadı sorun varsa cevaplıyım

Hocam kola neysede sakız nasıl çiğniyor yada karamel yiyorsunuz?

• Hangi tel daha sağlıklıysa onu taktirın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

Zaten yazdığın gibiyse daha kötü olamaz.Bendede aynı durum vardı şuan kullanıyorum büyük ölçüde düzeldi.Hem elbet o dişleri tedavi ettiricen.Şu aman görülmesin diyenleride anlamıyorum sağlık sonuçta.Braket şeffaf olsa ne olur telden vs anlaşılır kusur bulmak isteyene çok.Benim üstte tel altta aperey var alt dişleri sadece fırçalamak için kullanıyorum üstte dudağımdan gözükmüyor.

Hocam aynen saglik taktircam,herhalde de insaniz somucta estetiğe de onem veriyoruz ister istemez. Bi arladas seffaf braketler belli olmuyor demisti ozellikle normal tele gore de ondan dedim

• hocam sakızı normal atıyorum çiğniyorum vallaha

karamelden sonra fırçalıyorum veya suyla iyice çalkalıyorum
  • bütçe sıkıntınız yoksa yaptırın bence normal tellere göre daha pahalı onlar bende senin kadar takıyordum ilk başlarda sadece üstte varken kimse anlamıyordu anırarak gülmedikçe gözükmüyordu 4-5 aydırda altta var onuda çok zor farketti arkadaşlarım kızları filan sıkıntı edersen tel varken kız arkadaşımla öpüştüm bile senin psikolojine kalmış
  • Apareyi ne kadar takacaksınız ve faydasını gördünüz mü? genişleme var mı yani

Benim üstte aparey ve tel var. alta henüz bir şey takılmadı 2 hafta oldu, aynı anda taktı ikisini. Ama sanki aparey bir işe yaramıyormuş gibi geliyor. O demir parçasının damağı genişletecek güçte olduğunu hiç aklım almıyor.
  • quote:

bütçe sıkıntınız yoksa yaptırın bence normal tellere göre daha pahalı onlar bende senin kadar takıyordum ilk başlarda sadece üstte varken kimse anlamıyordu anırarak gülmedikçe gözükmüyordu 4-5 aydırda altta var onuda çok zor farketti arkadaşlarım kızları filan sıkıntı edersen tel varken kız arkadaşımla öpüştüm bile senin psikolojine kalmış

Ustte varken kimse anlamiyor dediginiz, normal tel mi ?

• ısıramıyoruz ama :(
  • Eğer çok yamukluk yoksa benim gibi şeffaf plak kullanabilirsinizhttp://digiortho.com/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Eğer çok yamukluk yoksa benim gibi şeffaf plak kullanabilirsinizhttp://digiortho.com/

Saolun hocam sorcam bunu da

• quote:

Orijinalden alıntı: Bisileryapmakisteyen

quote:

Eğer çok yamukluk yoksa benim gibi şeffaf plak kullanabilirsinizhttp://digiortho.com/

Yalnız invilasign ya da ecligner önerirlerse yaptırma onlar çok kazık fiyatlı oluyor bu sistemde en ucuz digiortho plağın tanesi 100$ yani yamukluğa göre 10 da gider 20 de

• quote:

quote:

quote:

Yalnız invilasign ya da ecligner önerirlerse yaptırma onlar çok kazık fiyatlı oluyor bu sistemde en ucuz digiortho plağın tanesi 100$ yani yamukluğa göre 10 da gider 20 de

Hocam 10,20 derkem anlamadim. Seffaf plagin maliyeti nedir asagi yukari

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 10,20 derkem anlamadim. Seffaf plagin maliyeti nedir asagi yukari

Plağın tanesinin fiyatı doktor maliyetiyle beraber 100$ dişlerinizin yamukluğuna göre plak sayısı belirlenir

• evet
  • quote:

evet

Saolun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.