Şimdi Ara

Diş ağrısından ölcem yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
7.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene dişimin birini dolgu yaptırmıştım ve geçen ay o dişin neredeyse yarısı kırıldı, dolguda düştü heralde

2 gün önce bi uyandım dişim sızlamaya başlamış ve hala da sızlıyor. Pazartesi sabah dişçiye gidecem ama o zamana kadar ağrıyı dindirecek geçici çözüm tavsiyeniz var mıdır? yarım saat önce ağrı kesici içtim ama hala etkisini göstermedi bugün içtiğim 3. ağrı kesici oldu

• Tuzlu gargara,buz,karanfil ilk akla gelenler.Geçmiş olsun
  • Şekeri ufalayıp sigaranın yanan kısmının üstüne koyup burnundan çek, benim yurttan bir arkadaşa askerde komutanı söylemiş, uyguladım beş dakikada ağrı falan kalmadı. Sigara içmem normalde ama ilk defa burundan çektim.
  • Votka iç
  • Tek çözüm apranax.
  • Tuzlu su al agzina
  • Tuzlu gargara dene geçer inşallah. Geçmiş olsun diş ağrısı çok fenadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoğanlıPasta

Tuzlu gargara dene geçer inşallah. Geçmiş olsun diş ağrısı çok fenadır.

Normal suyun içine tuz mu atiyim yoksa kaynamış suyun içine mi?

Geçmiş olsun dilekleriniz için sagolun arkadaşlar

edit: pamuga raki dokup dişine bas diyenler gelmeden söyleyim evde alkol ve tütün ürünleri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickim Minaj -- 31 Mayıs 2014; 22:03:23 >
  • Hemen eczaneye git apranax fort al 5 lira zaten. 10 dk içinde etkisini gösterir. Şu an bende diş ağrısı çekiyorum söylediğim ilacı kullanıyorum.
  • quote:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YazıYorum -- 31 Mayıs 2014; 23:13:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

quote:

Normal suyun içine tuz mu atiyim yoksa kaynamış suyun içine mi?

Geçmiş olsun dilekleriniz için sagolun arkadaşlar

edit: pamuga raki dokup dişine bas diyenler gelmeden söyleyim evde alkol ve tütün ürünleri yok

Normal suya tuz ekle gargara yap 2 3 kere sonra biraz bkle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Açık bir eczaneden Arveles ağrı kesici alınız.

Eğer dişiniz abse yaptıysa Kamoks antibiyotik kullanıp 2-3 gün absenin geçmesini bekleyiniz.

Abse iner inmez doktora gidiniz.

Geçmiş olsun.

EKLEME VE NOT: Apranax değil Arveles alınız. Forumda bilip bilmeden ilaç tavsiyesi yazan çok. Kaale almayın onları.

abse de yapmış olabilir nasıl anlarız ki, dişe bastirinca acıyo, 2 gün önce en ufak bi sizlama bile yoktu
  • Ver rakıyı
  • quote:

Geçen sene dişimin birini dolgu yaptırmıştım ve geçen ay o dişin neredeyse yarısı kırıldı, dolguda düştü heralde

2 gün önce bi uyandım dişim sızlamaya başlamış ve hala da sızlıyor. Pazartesi sabah dişçiye gidecem ama o zamana kadar ağrıyı dindirecek geçici çözüm tavsiyeniz var mıdır? yarım saat önce ağrı kesici içtim ama hala etkisini göstermedi bugün içtiğim 3. ağrı kesici oldu

Dostum beni dinle evden çık ve doğru nöbetçi eczaneye apranax ford iste diş ağrısı gazabını iyi bilirim koş koş durma yok tuzlu suydu sıcak suydu vs hep hikaye gerçek aşk apranax ford :D

• Arveles almalisin, iltihap varsa yani abse yapmissa belli olur dis etinde pembelesme yumusama sislik gibi ortaya cikabilir ben antibiyotik olarak amoklavin bid 1000 mg oneriyorum eger abse varsa 4 yada 5 tane ictiginizde iyilesmis olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobby Zzz

quote:

Geçen sene dişimin birini dolgu yaptırmıştım ve geçen ay o dişin neredeyse yarısı kırıldı, dolguda düştü heralde

Dostum beni dinle evden çık ve doğru nöbetçi eczaneye apranax ford iste diş ağrısı gazabını iyi bilirim koş koş durma yok tuzlu suydu sıcak suydu vs hep hikaye gerçek aşk apranax ford :D

şu an çıkamam zaten ağrı kesici etkisini göstermeye başladı bugünü kurtardık ama yarına geri başlayacak pazar günleri açık oluyor mu eczaneler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Arveles almalisin, iltihap varsa yani abse yapmissa belli olur dis etinde pembelesme yumusama sislik gibi ortaya cikabilir ben antibiyotik olarak amoklavin bid 1000 mg oneriyorum eger abse varsa 4 yada 5 tane ictiginizde iyilesmis olursun
    ya ramoşın diye bir hap var onu alcan ya da karanfil parçalayacan dişine bastıracan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Arveles almalisin, iltihap varsa yani abse yapmissa belli olur dis etinde pembelesme yumusama sislik gibi ortaya cikabilir ben antibiyotik olarak amoklavin bid 1000 mg oneriyorum eger abse varsa 4 yada 5 tane ictiginizde iyilesmis olursun

kardeş sen doktor musun, bilip bilmeden antibiyotik adı öneriyorsun. Adam gidip ilacı alıcak allerji falan olur veya lüzumsuz kullanım olur. Bilgim yok fikrim var olayını bi bırakmadık milletce
  • Nickim Minaj kullanıcısına yanıt
    nöbetçi bulman lazım. Diş ağrısına güçlü ağrı kesici de ztn direk dediğimi vericek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Açık bir eczaneden Arveles ağrı kesici alınız.

Eğer dişiniz abse yaptıysa Kamoks antibiyotik kullanıp 2-3 gün absenin geçmesini bekleyiniz.

Abse iner inmez doktora gidiniz.

Geçmiş olsun.

EKLEME VE NOT: Apranax değil Arveles alınız. Forumda bilip bilmeden ilaç tavsiyesi yazan çok. Kaale almayın onları.

abse de yapmış olabilir nasıl anlarız ki, dişe bastirinca acıyo, 2 gün önce en ufak bi sizlama bile yoktu

Ağrıyan dişinize ait damak bölgesinde yumuşak ve dolgun bir kısım varsa orasıdır. Dil ucunuzla kontrol ediniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.