Şimdi Ara

DIRTY MONEY Mutlaka izlenmeli

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4575 Mesaj
    Yeni keşfettiğim bir TV serisi, mutlaka ama mutlaka izlenmeli. Ülkemizin bu platforma bulunan tüm insanlarınca farkında olunması gereken konular var. IMDB linkinden inceleyin ve bir şekilde bir yerlerden bulup izleyin. Bir bölümünü çoğaltıp bir bankanın tüm şubelerine çalışanlar izlesin diye göndermeyi düşünüyorum. Aynı zamanda bir otomobil firmasına ve bir ilaç şirketine de. http://www.imdb.com/title/tt7889220/?ref_=nv_sr_1

|
    |
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, ZIDOO Z9S Media PLAYER, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...

• Yarbay
    4575 Mesaj
    Bu diziyi hiç izleyen ve yorum yapacak olan yok mu arkadaşlar. Çok yeni olduğu için kimse duymadı mı. Yoksa beğenilmedi mi acaba.
    ımdb 8.3 rating
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, ZIDOO Z9S Media PLAYER, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
  • Yarbay
    5425 Mesaj
    Şöyle dizilere sazan gibi atlamayı komik buluyorum. Bu dizi kimsenin hayrına çekilmedi, sinema gibi kitlesel sistemlerin hepsinde algı ve kontrol arkaplanı olmak zorundadır, istenmese bile olur. Düşünüp sorgularsın o ayrı, ama bunu beyaz perdeye taşımalarında da bir amaç var.
    |
    |

izleme listemdeydi, bu kadar heyecanlı olmaya gerek yok, narcos zaten bu işin piriydi, onu izleyen yeterince şey öğrenir zaten

edit= konu tamamen farklıymiş, yine uyuşturucu dizisi zannetim, volkswagen dizel emisyon skandalıyla girişi yaptı, kesinlikle izlenmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 11 Şubat 2018; 15:28:54 >
    |
    |
    Thai-Fun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4575 Mesaj
    Daha izlemeden ne kadar çok fikri varmış arkadaşların, umarım izledikten sonra da o kadar olur.
    Son bölümde TRUMP ı anlatırken Cumhurbaşkanımız ve Türkye ile ilgili anlatılanlara dikkat..
    |
    |
  • Yarbay
    7539 Mesaj
    1 ve 4 güzeldi konu olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Dizi değil belgesel.
    1,2,4 ve 6'yı izledim. 6.'ya biraz şüpheli yaklaştım çünkü Trump hakkında medyada çok fazla kara propaganda yapıyorlar. Belgeselde de dediği kadar zengin değil falan diyorlar aman ne büyük kabahat. Diğer bölümler güzeldi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 12 Şubat 2018; 22:29:59 >

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Dizi değil belgesel.
    1,2,4 ve 6'yı izledim. 6.'ya biraz şüpheli yaklaştım çünkü Trump hakkında medyada çok fazla kara propaganda yapıyorlar. Belgeselde de dediği kadar zengin değil falan diyorlar aman ne büyük kabahat. Diğer bölümler güzeldi ama.

3 v3 5 in kabahati neydi ??
  • Teğmen
    211 Mesaj

Onlara da geçen gecelerde baktım da sarmadı pek. 3'te ilaç şirketini anlatıyordu. Güzel konu diye girdim konu borsaya falan girince sıkıldım kapattım. 5'i de biraz izledim baya uykum geldi uyumuşum sonra bakmadım. Tek faydası bir gün Kanada'ya gidersem akçaağaç şurubu denemeden dönmemem olacak.
    |
    |
    Thai-Fun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Onlara da geçen gecelerde baktım da sarmadı pek. 3'te ilaç şirketini anlatıyordu. Güzel konu diye girdim konu borsaya falan girince sıkıldım kapattım. 5'i de biraz izledim baya uykum geldi uyumuşum sonra bakmadım. Tek faydası bir gün Kanada'ya gidersem akçaağaç şurubu denemeden dönmemem olacak.

https://m.n11.com/akcaagac-surubu-maple-surubu-330-gr-P227657337

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    211 Mesaj

Baklava Antep’te yenir, rakı Trakya’da içilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,480
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.