Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
45
Favori
88.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana mı öyle geliyor yoksa sizce de dizinin eski tadı kalmadı mı?
  • Bencede kalmadı geçen sezon iyiydi. Hele bir noyan vardı efsaneydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence iyi bu sezon

• İlk sezonda şaşırtmaları,ikinci sezonda düşmanlarla olan mücadeleleri daha bir hoşuma giderdi.Bu sezonda güzel de bir eksiklik var sanki.
  • Bu sezonda en büyük eksiklik,onu her zaman dizginleyen Gündoğdunun yokluğudur ve tabi Selcan hatunun yokluğu.Oba hayatıda bu sezon az işleniyor,o da alıştığımız için çok göze batıyor

• Cidden muhteşem gidiyor dizi

Hikaye kurgusu bu sene nirvanaya ulaşmış

Her bölüm sonunda vay arkadaş diyip öbür bölümü deliler gibi bekletiyor

Bu sezon bitecek olması ne acı

• dizinin en büyük eksik tarafı süresi bu kadar uzun yapmayın tamam konu vs. süper ama bir çok gereksiz sahne var
  • Bu son bölümde naaptı bizim malkoçoğlu ? izleyemedikde.
  • hep ayni muhabbetler ,
    tam birini oldurecegi anda birisi son anda yetisir,
    bir kadin hain kesin olur
    dusmanlar her yere daha once varir pusuyu kurmus olurlar
    okcular 2 ok atip birakir sonra kilicla kavga etmeye giderler.En buyuk dusmanin tam karsinda oklarla hic yorulmadan vur gitsin ama olmaz
    savas denir ama mahalle kavgasinda daha cok adam olur

Hele son 2 bolum iyice sacmaladilar

ural bey alpleri oldurtdugu icin idama mahkum edildi ve sucu sabit itiraf vs hersey var. Ama tekfuru oldurtmedigi icin serbest kaliyor
    katil katil katil
    baba baba baba
    hain hain hain diye diye 2 bolum gecti

• Dizi şahlanmaya başladı. Son bölüm sağlamdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

hep ayni muhabbetler ,
    tam birini oldurecegi anda birisi son anda yetisir,
    bir kadin hain kesin olur
    dusmanlar her yere daha once varir pusuyu kurmus olurlar
    okcular 2 ok atip birakir sonra kilicla kavga etmeye giderler.En buyuk dusmanin tam karsinda oklarla hic yorulmadan vur gitsin ama olmaz
    savas denir ama mahalle kavgasinda daha cok adam olur

Hele son 2 bolum iyice sacmaladilar

ural bey alpleri oldurtdugu icin idama mahkum edildi ve sucu sabit itiraf vs hersey var. Ama tekfuru oldurtmedigi icin serbest kaliyor
    katil katil katil
    baba baba baba
    hain hain hain diye diye 2 bolum gecti

Bir zamanlar okuduğumuz Tommix ve Texas kitaplarında bile bu dizi kadar mantık hataları ve saçmalıklar yoktu.şimdi bütün bu saçmalıkları koca koca adamlara kakalıyorlar üstelik tarihe ve tarihi kişiliklere ve dahi dizi oyuncularına haksızlık etme pahasına.

• tedoa kullanıcısına yanıt
    Aynen ya sıktı artık. Ertuğrul Gazi amma entrika çevirmiş be kardeşim. Bizansta yoktur böylesi Sonra birde millet biz tarihimizi bu diziden öğreniyoruz falan gibi fanatiklikler yapıyor. Ne tarihi ya uzaktan yakından alakası yok. Politik emellere alet olması da ayrı bir şey. Goebbels gelse bunları ayakta alkışlar. Dizide Turgut Alpı oynayan oyuncu instada bir fotoğraf paylaşmış giyimi spor modern tarzda altına biri yorum yazmış bu ne abi kefereler gibi giyinmişsin. Bu nedir ya?

• Son 2 bölümdür acaip boktan gidiyor dizi zorla izliyorum. Hayır konuyu lastik gibi uzatmanın anlamı ne. İkinci sezon gibi bir dizi yapamadınız vala ilk sezonda efsaneydi gerçekten ama üçüncü sezon iki ileri bir geri sıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Son 2 bölümdür acaip boktan gidiyor dizi zorla izliyorum. Hayır konuyu lastik gibi uzatmanın anlamı ne. İkinci sezon gibi bir dizi yapamadınız vala ilk sezonda efsaneydi gerçekten ama üçüncü sezon iki ileri bir geri sıktı.

Ben daha fazla zorlayamadım bıraktım artık izlemeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Son 2 bölümdür acaip boktan gidiyor dizi zorla izliyorum. Hayır konuyu lastik gibi uzatmanın anlamı ne. İkinci sezon gibi bir dizi yapamadınız vala ilk sezonda efsaneydi gerçekten ama üçüncü sezon iki ileri bir geri sıktı.

Ben daha fazla zorlayamadım bıraktım artık izlemeyi.

Ben izlerim yine tv de izkediğim tek yapım diriliş zaten.

• Benimde öyleydi hocam bırakınca izlemeyi tv de çıktı hayatımdan :)
  • Ural karakterinden sıkıldım doğrusu. Ya öldürün yada her bölüm aynı hareketleri yaptırtmayın. Kaliteli bir kötü karakter değil. Aslıhan öldüde kurtulduk iyiki, hiçbir katkısı yoktu senaryoya

• bi kaç bölüm izledim de, aslında izleyip izlememek arasında gidip geliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.