Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
45
Favori
88.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamadım tam olarakİzleyemedim 10.30 gibi açtım anca ama zamanla anlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_CEO_-

Anlamadım tam olarakİzleyemedim 10.30 gibi açtım anca ama zamanla anlarım

Ebu Mansur'un yaveri sultanım diye seslendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim takildigim nokta fragmanda Ertugrul gazi kendi makaminda , sultan ise yerde oturuyor.
    Acaba kendini tanitmadan oncemi bilemedim

edit; 2side yanyana oturuyormus , kamera acisindan oyle gozukuyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 21 Mayıs 2017; 12:16:2 >
  • Dizideki iyi tarafta olan herkesin çok iyi dövüşebilmesi olayı acayip soğutuyor ya. Dervişe bak 60 kilo adam haçlıları nasıl alıyor. Böyle saçmalık olmaz kardeşim. Derviş kenarda saklansın, askerler dövüşsün. Aynı şekilde Sultan Alaaddin'de bu şekilde yakın temasa girer mi. Üzerinde zırhta yok.

• Bu dizi anlayasınız diye çekilmiyor kardeşim zaten.Sadece izleyin ve tüketin.Düşününce ne kadar salakça bir dizi olduğunu anlarsınız yoksa maazallah.
  • Koca bölümü Aliyar Aliyar , ebu Mansur ebu mansur diye diye tukettiler.iyice yavan olmaya başladı.

• Diriliş Ertuğrul dizi müziği nasıl ortaya çıktı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 18 Mayıs 2017; 23:56:11 >
  • Bu akşam gene dizi yokmuş. Maç olduğu için diziyi yayınlamayacaklarmış.
  • 4. Sezon ilk fragmanı yakında başlar inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

4. Sezon ilk fragmanı yakında başlar inş.

Önceki bölümlerin aynısının olacağı belli oldu. Ertuğrul öldü sanar herkes ki bu 3. kez olacak. Ertuğrul ortaya çıkar ve obaya döner. O ara bi hain peydah olmuştur ve onu aramaya başlar, haini bulup öldürür. Daha sonra Köpek'in oyunlarıyla uğraşır, sonra gider direk haçlılarla bir iki çatışma, sezon sonu yeni elemanın kellesini alır ve kapanış.

• Ağlaya zırlaya dizi bitti haftaya daha iyi olacağı kesin
  • Bu şerefsiz hainlerin hepside bizimkilerin obasına dadandı ya,hiç emirin adamlarının içinden hain çıkmıyo niyeyse.Obanın suyundanmı nedir.
  • Bu bölüm baya iyiydi. Turgut un sahneleri fenaydı.
  • Turgut tüyleri diken diken ediyor.

• 'Türk' Ertuğrul Gazi dizide ne hallere düşmüş, bir bölüme denk geldim 5dk izleyip kapattım. Oldu olacak Ertuğrul Gazi bir bölümde de Türkçülük bölücülüktür desin
  • Önceki sezonlarda gelen mesaj sayısı ile şimdikileri karşılaştırınca sanki bayağı bir azalmış gibi geldi forumda diziyi izleyen sayısı. Şurası bir gerçek ki biraz zayıf bir açılış yaptı bu sezon. İlk bölüm o kadar zorlama olmuş ki. İkinci bölüm eh işte, üçüncü bölümde biraz kendine gelebildi dizi. Bir çok yerli dizinin ortak sorunu olanın sürenin uzunluğu gereksiz sahne ve olayları çoğaltıyor ve kaliteyi düşürüyor maalesef. Yapacak bir şey yok izlemeye devam...
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.