Şimdi Ara

Diriliş (Ertuğrul Gazi) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.775
Cevap
45
Favori
88.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben su dizi de En iyi rol yapan , 1 Ertuğrulun annesi , 2 s. Kopek 3 noyan olarak betimleyebilirim. Çok sağlam rol yapıyorlar.

Diğer bölümde Kopek'in rol kesişini merak ediyorum.
  • ilk defa kısadan olayın özüne gidildi ve pazar alındı.
    yanlız yine 10 askerle yapıldı bu iş , arkadaş tamam 1000 tane olmasın ama şöyle 30 kişi falan olabilir alp sayısı.

game of throne gibi tüm dünyada izlense gelirleri de bu derece artsa o zmaman bu figüran işini çözebliirler ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

ilk defa kısadan olayın özüne gidildi ve pazar alındı.
    yanlız yine 10 askerle yapıldı bu iş , arkadaş tamam 1000 tane olmasın ama şöyle 30 kişi falan olabilir alp sayısı.

game of throne gibi tüm dünyada izlense gelirleri de bu derece artsa o zmaman bu figüran işini çözebliirler ancak

Trt de dizi yapiyorsan figuran sikintisi olmasa gerek.
  • Kılıç kullanan figüranda zorluk yaşıyoruz demişti Engin Altan.
  • Malkoçoğlundan özür diliyoruz.Yıllarca dalga geçtiğimiz için.Daha beterleri varmış meğer millenium çağında.
  • Dizi bence başarılı.Daha iyisi elbette olabilir figüran yetersizliğine katılıyorum çatışma sahnelerinin daha kalabalık olabilmesi lazım.Alp sayıları yetersiz görünmekle birlikte kostümler mekanlar dövüş sahneleri başarılı.Bir de Konyayı en azından Sultan Aleaddin Keykubatı canlandırabilmelerini beklerdim şu ana kadar olmadı.İmkanlar çerçevesinde başarılı bir dizi.Milletimiz reytinglerde diziye sahip çıktığını gösteriyor.Yıllardır kendi şanlı tarihimizi başarıyla canlandıran dizilere hasrettik.Diriliş Ertuğrul bu konuda bir eksiği gidermekte.Böyle dizilerin devamı ve sayısı artar kalitesi daha da yükselir inşallah.
  • Yalnız dizi yaklaşık iki ay önde gidiyor. Son bölüm fragmanındaki ertuğrulun gece savaştğı sahne, yeni sezon fragmanında da vardı.
  • Noyan dönsede dizi çoşsa :) Çok sağlam oyuncuydu.
  • Abi bide şu savaş sahnelerinde figüran sayısını artırın lütfen. Koca obadan 15 alp çıkıyo hanı basmak için ölen olmadan hanı alıyolar. Hayır adam bulamıyosanız söyleyin bizim kahveyi toplayıp gelelim 50 kişi para almasakta olur.
  • Bal yeme sahnesinde uyuklamisim
  • Sonlarda toparlandı ama ilk 30 dk acaip boğuk geçti bu bölüm. Köpek de sonunda çıktı meydana birde noyan çıksa on numara olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 28 Aralık 2016; 23:56:32 >
  • Bu hafta dizi yokmuş
  • gardaşlar bacılar bir sorum olucak sizlere. Diriliş ertuğrulu öve öve bitiremediler. bende başladım bir çokları gibi internetden izlemeye. yutubdan izledim 62.bölüme kadar. şimdi 63,64 ve herhalde üst bölümleride bu şekilde ne yutubdan bulabiliyorum nede trtnin sitesinden. nerden izleyebilirim bu bölümleri. Yardımlarınız beklenmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jannataliyev

gardaşlar bacılar bir sorum olucak sizlere. Diriliş ertuğrulu öve öve bitiremediler. bende başladım bir çokları gibi internetden izlemeye. yutubdan izledim 62.bölüme kadar. şimdi 63,64 ve herhalde üst bölümleride bu şekilde ne yutubdan bulabiliyorum nede trtnin sitesinden. nerden izleyebilirim bu bölümleri. Yardımlarınız beklenmektedir.

http://www.dirilisdizisi.com/Bolumler/dirilis-ertugrul-sezon-3
  • bugun kesinlikle deneyeceğim. artık bölümleri bulamamaktan diziden soğuyacam diye korktum. şimdiden teşekkürler.
  • Hay Maşallah hak yolunda durdukça bu mübarek davayı sekteye uğratamayacaklar müthişti be
  • Alplerimiz bu tekfura bedelini ödetecek rahat olun gardaşlarrrrr
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.