Şimdi Ara

Direktsiyon Sınav Ücretini EFT ile Göndersek Olur Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direksiyon sınavı ücreti için sürücü kursu bir ziraat bankası hesap numarası verip 100 lira yatırmamı isteyen bir mesaj gönderdi.Bugün pazar olduğu için sürücü kursunu arayıp soramıyorum.Sınav ücretini ATM yerine başka bir banka hesabından EFT ile yatırsak olur mu acaba? EFT açıklama kısmına TCKN ad soyad vs yazıp bilgilendirsek? Boşu boşuna +6 lira ziraate kaptırmak istemiyorum.

• direksiyon sınav ücreti olarak mı 100 lira istediler sizden sınav ücreti 80 tl dir normalde .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon sınav ücreti 80 lira. Ayrıca hesap numarası değil de direk atmden motorlu taşıtlar sınavı diye direk yatırabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben yazılı sınav için atmden meb motorlu taşıtlar sınavını seçerek 70 lira yatırmıştım.
  • sistem belki otomatik görmeyebilir, isterseniz direk atm'den yatırın.
  • direksiyon sınav ücreti mi var ? bu hafta sonu sınav var kurstan bir şey diyen olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOLOFİRA GEÇTİ Mİ BURADAN

direksiyon sınav ücreti mi var ? bu hafta sonu sınav var kurstan bir şey diyen olmadı

Tarihlerde açıklandı 80 tl ben kursa verdim onlar yatırıyor herhalde.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ben sordum bu hafta gozukuyordu internette tarihler belli olmadi Eylül'ün 2. Haftasi olabilir dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: HOLOFİRA GEÇTİ Mİ BURADAN

Ben sordum bu hafta gozukuyordu internette tarihler belli olmadi Eylül'ün 2. Haftasi olabilir dediler

19 -20 agustos ile 16 -17 eylül olması lazım.Ben aradımda benimki eylülde olcagını söyledi sürücü kursu.Direksiyon epitimi veren hocaya sordum niye erken tarihe vermedilerde eylülde 1 ay sonrasına verdiler diye oda alfabetik sıraya göre belirliyorlar dedi.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Allah Allah. Benim ehliyet kursu beni yedi o zaman dedim bu hafta sonu internette sınav gözüküyor dedim yok öyle bir şey kim dedi onu sana dediler.

• Beyler gözünüzü seveyim yardım edin. Bugün direksiyon sınavından kaldım. Bir ücret odeyıp telafi direksiyon sınavı olabiliyormuşuzuz sanırım?? Nereye? ne kadar? ödeme yapıcam.
  • Bugün direksiyon sınavından kaldım. Telafi sınavı mı ne varmış? Biraz ücretle tekrar sınava giriyormuşsun. Nereye? Ne kadar ücret ödeyeciğini bilen var mı? yardım edin. Ne kadar sonra sınava girebilirim en erken?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.