Şimdi Ara

DİREKSİYONU OLANLAR BURAYA (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
6
Favori
151.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Direksiyon alıcam Logitech momo ve

http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/snopy-v5h-snopy-v5h-usb-direksiyon/productdetails.aspx?I_ID=29031

http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/snopy--ft-38c2-snopy-sg-ft38c2-pcps2ps3-3-in-1--direksiyon/productdetails.aspx?I_ID=39813

bu iki snoopy arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz?

Momo tabiki daha iyi bir direksiyon ama simulasyon oynayacağım için 900 derece olmaması canımı sıkıyor.

900 olmaması snopyler karşısında hiç önemli değil. Hatta genel olarak hiç önemli değil. Al keyfine bak dostum. Çerez olur snopyler onun yanında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Logitech Formula™ Vibration Feedback Wheel kullanıcısı olarak yazın beni de bir kenara NFS Shift Realism Mod'dan sonra daha bir bağlandım direksiyona.
  • Selamlar, bende GoldMaster RC-419 model wheel var. PS2 ve PS3'te sorunsuz çalışıyor ancak PC'de gaz pedalı tepki vermiyor. Driver'larını önceden yüklemiştim. oyun kumandaları kısmından kalibrasyonu kontrol ettim, fren pedalı ne kadar bastığımla orantılı sorunsuz çalışıyor, ancak gaz pedalına baskı uyguladığımda tepki vermiyor, sonuna kadar bastığımda ise gösterge ancak bir tık ilerliyor. Oyunlar da gaz pedalını algılamıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
  • Arkadaşlar selamlar. Driving Force EX aldımda. Driving Sim' de kullanamadım. Neden olabilir. Son sürümü yüklü.
  • arkadaşlar Goldmaster RC-405 kullanıyorum.. Ama F1 2012'de titreşim alamadım şu ana kadar.. Bildiğim kadarıyla oyun içinde titreşim ayarı yok. Sürücü falan kurmak gerekiyormuş herhalde.. Bir bilgisi olan var mı acaba ? Ya da sürücüyü bulabilecek ? Şimdiden teşekkürler.. PM atarsanız çok memnun olurum.
  • Merhaba Arkadaşlar.Bende Snopy nin direksiyonu var g25 yada 27 gibi iyi deil biliyorum.Ps3 üm var gta4 oynuyorum.Direksiyonun gaz ve freni diğer oyunlarda çalışıyor fakat gta4 de gaz ve fren direksiyondaki tuşlardan oluyor tüm ayarları denedim ama olmadı.Lütfen yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • selam arkadaşlar bi sorum olacak ben direksiyon koistik seti alıcam ama laptopum var ve biraz inceledimde joistigin yuvarlak eski tip girişleri var laptopta usb yi yuvarlaga vericiler oluyo onlardan falan alsam olurmu yani kısaca nasıl baglarım olurmu yani bosuna almayım teşşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Vay be iyiki g25 im var ozaman. 5 tane led için hem daha fazla para vereceğim hemde triptronik vitesten mahrum kalacağım. Neyle oynayacağım gtr yarışlarını 18 wheels serilerini , nfs shift leri . İyiki g25 almışım zamanında.

İyi bir sürücüysen manuel vitesle hepsini oynayabilirsin.

Keza , shift 2 , ets 2 , asetto corsa , ccd , lfs vs vs hepsini manuel çok rahat oynayabiliyorum.

Bu arada g27 ile katıldım bende aranıza arkadaşlar
  • Ufak bir hort yapayım
    Snopy v5h direksiyon alma planlarım var. Uyumlu olan oyunları nerden öğrenebilirim? Ayrıca ets 2 gibi oyunları pek oynamam need for speed oynamak için almayı düşünüyorum sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bendede snopy racing wheel var ama hiç bir oyunda kullanamıyorum driveri kurtduğum halde
  • Arkadashlar rFactor kullanan varmi aramizda ?
  • emrahh88 kullanıcısına yanıt
    Kaça satıyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa. Bende snopy mx v19 var ancak ps3 te gran turismoya bağladığımda menüde çalışıyor oyunda çalışmıyor bilenler yardımcı olabilirmi

• Arkadaşlar başlangıç direksiyon için 2. El bir logitech dfgt edinin derim project cars bu direksiyon ile çok zevkli direksiyonun hissiyatı çok iyi artık thrustmaster t300 rs bakınıyorum
  • Arkadaşlar Fanatec GT2 satıyorum ilgilenen arkadaşlar PM atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_108222634/f_//tm.htm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech Momo ve G27 kullanıcısı olarak ben de buradayım.
  • Heyecanımı bağışlayın t500 rs ile aranıza döndüm bakalım dfgt sonrası nasıl bir değişim olacak hissiyitta

• arkadaşlar bende snopy v20 var ilk zamanlar fena değildi ancak sonm zamanlarda ets 2 oynarken direksiyonu çeviriyorum belli bi noktaya gelince tamamen çeviriyo direksiyonun yarıdan fazlası kör noktaya giriyor
    kör nokta ayarı 0 kalibrasyon yapamadım lütfen yardım edin
  • Direksiyonun mantığı daha hassas bir kontrol olduğu için arcade oyunlardan ziyade simulasyon oyunlarda ne kadar değerli olduğunu daha çok anlarsın.

• ben geçen hafta snopy v18 direksiyon almıştım driver dan test yaparken veya oynarken direksiyonu sola döndürünce pc ile aradaki bağlantı kopuyor fren pedalına veya vitesteki frene basınca bir daha bağlanıyor bırakınca bir daha kopuyordu ne yapmalıyım acill yardım ??
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.