Şimdi Ara

DİREKSİYONU OLANLAR BURAYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
6
Favori
151.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAW BNM DİREKSİYONUM VAR AMA HİÇ ALIŞAMADIM 1 AYDAN BERİ KLAVYEDE DAHA GÜZEL OYNUORUM SİZ NE KDR DA ALIŞTINIZ

• bende de direksiyon var .tdu direksiyonla süper oynanıyor
  • HA Bİ İLK ALINCA NE KDR DA BİTİRİYODUNUZ ŞİNDİ KAÇINCI BİTİRİYNUZ
  • BLAZEX KAÇ AYDIR OYNUYON PEKİ?
  • 2 aydır falan kardeş
  • bende SNOPY MX V9 var
  • bi de dostum büyük harfle yazma mesajlarını .çünkü bağırma anlamına gelir
  • bende de var casper twin turbo var el freni vites fln herşeyi var çok kullanışlı ben onnla drift fln çok iyi yapıorm kullanımı kolay ve rahat sadece pc'ye bağlamaya üşeniyorum
  • Hocam bende logitech MOMO racing direksiyon var, ve nfs gibi arcade oyunlar hariç direksiyonla oynamaya bir alıştın mı bir daha klavyeyle oynıyamıyorsun ztn.Hazır konu açılmışken boyle direksiyonla oynama hevesi olan arkadaşlar online olarak buluşma şansımız var mı hamachi vs. üzerinden beraber oynıalım derim.
    Bu arada direksiyonla GTR2 oynarken bir videom buyrun :)
    http://www.youtube.com/watch?v=5-D9MGNCrJY
  • direksiyona bende alışamadım
  • bende de MOMO var bende yeni yeni alışmaya başladım yaklasık 1.5 ay felan oluyooo
    ileride daha ii olcagıma eminim
  • bendede var direksiyon bence en iyi 18 wos serilerinde oynanıyor ben haulin i direksiyonla oynamaya başladım bida klavyeye dönemedim:D
  • Hocam bir dene o zmn nfs de oynanmıyo direksiyonla,kontrol falan yok iğrenç.bir tek nfs most wanted fena değildi direksiyonla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***blood***

bende de var casper twin turbo var el freni vites fln herşeyi var çok kullanışlı ben onnla drift fln çok iyi yapıorm kullanımı kolay ve rahat sadece pc'ye bağlamaya üşeniyorum

+1 çok fena oynanıo vitesleri atarken fln çok ii oluoo ayrietten bı gun .ok dalmişim oyuna annam gelıo televizyonuun onnden geçio we we bn anneme anne yapıosun sn yha oldurcekmısn bızı diorummtabi bu olay pc televizyona baglı iken oluo

• Ben de yaklaşık 4-5 senedir direksiyon var. Şuan klavye ile oynayamam.
  • logitech formula direksiyon var gerçekten klavyeyle oyun oynamak istemiyosunuz direksiyondan zevk almak için her oyunda hassaslık ve birçok ayarı kendimize göre yapmalıyız ki direksiyon bir işe yarasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNEQ

bende SNOPY MX V9 var

Bendede.
    en ucuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazpiyon -- 11 Eylül 2007; 11:31:47 >
  • Alıntı:evo_tr
    Hocam bir dene o zmn nfs de oynanmıyo direksiyonla,kontrol falan yok iğrenç.bir tek nfs most wanted fena değildi direksiyonla.

Niye ki ben ben direksiyonla underground 2 de 159 385 yaptım.direksiyonumda çok logitech gibi bir marka değil jwin di.ama gerçekten çok zevli oluyor direksiyonla oyun oynamak
  • carbon driftte direksiyon çok iyi bence hiç kontrol sorunu yaşamadım normal yollarda da çok iyi ve hep manuel kullanırım
  • direksiyon bi nimet yaw
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.