Şimdi Ara

DİREKSİYONU OLANLAR BURAYA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
6
Favori
151.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft direksiyonum var f1 oynarken kullanıyorum ama daha alışamadığımdan dolayı 2sn daha yavaş gidiyorum
  • beyler bende carbon vardı hiç oynamamıştım direksiyonu kulan madan oyun bitti o yüzden alışamadım
  • bende momo racing force var

1 haftada similasyon oyunlarına alıştım, tdu ya 2 hafta, arcadelere (nfs) daha alışamadım
    ama simde fena kapışırım
  • olsunda alışması kolay :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

direksiyon bi nimet yaw

+106
  • Bende snopy vardı memnundum aslında ama daha gelişmiş bir şey alayım dedim ve Trust gm-3500 aldım geçen ,çok memnunum ,sırf Haulin için aldım diyebilirim ve oyunla uyumu çok güzel.Klavye işkence gibi Haulinde, yalnız formula 1 de falan direksiyon işine alışmak zaman alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GökCell* -- 21 Eylül 2007; 12:52:26 >
  • Bende de Trust var. Hala kutusunda durur. Çok az kullandım. Ps2 veya xbox1 uyumlu bir direksiyon seti ile değiştokuşa hazırım.

http://www.ciao.co.uk/Trust_Wheel_and_pedals_set__5806010 ahanda bunun aynısı. Pcde oyun oynamıyorum artık bari değişeyim de ps2 direksiyonum olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POFUDUK -- 21 Eylül 2007; 14:47:48 >
  • emektar bir microsoft sidewinder ım var kraldır 6 sene falan oldu alalı bi kere bile servise götürmedim
  • bendede formula feedback logitech var valla çok süper klavyeyle muhattap olmuyoruz

tdu nun hakkını veriyoruz .. tek sorun tdu oynadıktan sonra kendi arabamı sürmek direksiyon simiti problem oluyo bide insanın drift yapası geliyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

logitech formula direksiyon var gerçekten klavyeyle oyun oynamak istemiyosunuz direksiyondan zevk almak için her oyunda hassaslık ve birçok ayarı kendimize göre yapmalıyız ki direksiyon bir işe yarasın

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: calvinob

emektar bir microsoft sidewinder ım var kraldır 6 sene falan oldu alalı bi kere bile servise götürmedim

+1

Aynısı bendede var. 6-7 yıldır kullanıyorum. Bozamadım gitti.. Tek kötü yanı TDU oynayamıyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @NTARES -- 22 Eylül 2007; 8:16:26 >
  • ya direksiyonlar flight simulatör x gibi oyunları çalıştırır mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: @NTARES

quote:

Orjinalden alıntı: calvinob

emektar bir microsoft sidewinder ım var kraldır 6 sene falan oldu alalı bi kere bile servise götürmedim

+1

Aynısı bendede var. 6-7 yıldır kullanıyorum. Bozamadım gitti.. Tek kötü yanı TDU oynayamıyorsun..

Bu sorunun çözümü var mı? Sırf bu yüzden yeni set almak istiyorum ama hem yeni koyacak yer yok hemde eskisini atmak istemiyorum. Bazen de markasın hatırlamadığım oyun kolu kullanıyorum, direksiyon kadar olmasada iş görüyor.

• direksiyon her oyunda iyi olmuyo ama bugüne kadar en zevk aldığım oyun midnigt clup2 de otobanda falan trafikte gitmekti direksiyonla falan kontroller çok güzel oluyo bide RFactor bu oyunlar çok iyi
  • bende logitech formula force ex var bunnunla simulasyon oyunları oynayabilirmiyim
  • bendede microsoft sidewinder ım var ne varsa eskilerde var bi tek eksiği vites o da yıllarda yoktu zaten
  • Ben daha bu hafta aldım, müthiş bir olay... Logitech MOMO kullanıyorum ve daha önceden olayın ne olduğunu bildiğim halde, birebir yaşadıktan sonra asıl olayın ne olduğunu anladım. Yarış oyunlarını sevenler ne yapıp edip edinsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 23 Ekim 2007; 15:20:42 >
  • yaw arkadaşlar soruma cevap rica edebilirmiyim
  • simulasyon oyunları için özel bir direksiyon yok ki... Piyasadaki çeşitli ürünleri kullanarak da oynayabilirsin. Ancak kalite ve kalitesizlik arasındaki çizgi oyundan alacağın maksimum zevki her zaman etkiler. Olayı böyle değerlendir. Yani sonuç olarak tüm direksiyon setleri bir kontrol cihazıdır ve doğru sürücüler yüklendiği sürece oyun eğer direksiyonla oynamayı ve/veya kontroler destekliyorsa elbette oynarsın...
  • cevap için saol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.