Şimdi Ara

DİREKSİYONU OLANLAR BURAYA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
6
Favori
151.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

direksiyon bi nimet yaw

Vallahi yaw.Bizde de olsa keşkes
  • quote:

Orjinalden alıntı: beratbasat

arkadaşlar bende henüz direksiyon yok ama ne tavsiye edersiniz. Kullanırken yolda gittiğini hissettiren bişey olsun istiyorum. Logitech Momo racing e iyi diyorlar. Ondan mı alayım sizce? G25 demeyin sakın o kadar param yok :) Bu arada TDU oynayacağım. Başka da bi oyun oynar mıyım bilmiyorum.

logitech formula force gp logitech formula force ex
  • Normal arabalarada klavye koysalar ne iyi olur değilmi.

Nos hangisiyidi SHIFT'mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 22 Kasım 2007; 21:58:55 >
  • Trust kullanıyorum bende kaliteli ürün gerçekten.
  • forever LOGITECH G25

birebir araç kullanım hissi yaşamak isteyenler için G25..
  • 50 ytl ' e bi yerden almıştım. markası tam aklımda değil . 2 ay evvel aldım. bende senin dediğin gibi klavyeden daha iyi oynuyor(dum). taki prostreet çıkana kadar. prostreet ile direksiyon muhteşem bişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 23 Kasım 2007; 18:34:41 >
  • izmir de nerede direksiyon satan bi yer war?
  • Nfs ler genelde direksiyonla iyi oynanmaz (belki most wanted)

ama son cıkan pro street kesinlikle mukemmel olmus optimizasyon olarak Momo kullanıyorum

Denemelisiniz
  • arkadaşlar acaba thrustmaster direksiyon setini nerden bulabiliriz türkiyede satılmıyomu acaba yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar ilgilenen olursa Logitech G25 Direksiyon Setimi satıyorum.5 Aylık 375 YTL.
  • oldkhn aslında almayı çok isterdim ama askere gideceğim o setin hastasıyım ben askerden döndükten sonra hala satamamış olursan alabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: beratbasat

arkadaşlar bende henüz direksiyon yok ama ne tavsiye edersiniz. Kullanırken yolda gittiğini hissettiren bişey olsun istiyorum. Logitech Momo racing e iyi diyorlar. Ondan mı alayım sizce? G25 demeyin sakın o kadar param yok :) Bu arada TDU oynayacağım. Başka da bi oyun oynar mıyım bilmiyorum.

momo racing force um var.gayet güzel.tavsiye ederim.çoğu oyun destek de verdiği için sorun olmuyo.gönül isterdi g25 olsun...bu arada daha gerçekçi bişi ararsan tur sayısı momo dan daha fazla olan bi logitech var yine, ona da bakabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

oldkhn aslında almayı çok isterdim ama askere gideceğim o setin hastasıyım ben askerden döndükten sonra hala satamamış olursan alabilirim

Hayırlı tezkereler dilerim.
  • Logitech momo kullanıyorum oyunlarda pro street özellikle çok güzel oynanıyor, tdu yu kuramadım daha doğrusu kurdumda ilk yarışa başlıyacagı yerde oyundan atıyordu üstelemedim, most wanted de denedim güzel oluyor yanlız araba kayınca toparlamak biraz zor oluyor.. Pro stree bitsib sırada cm dirt, race 07 denicem...
  • trust gm-3100 var bendede + kendi yapımım manuel 6 vitesim ve debriyajım var :)
  • ben de de JWIN in var
    konuyu açan arkadaşın yaşadığı sorunu ben de yaşadım ilk direksiyona adapte sorunu yaşıosun dönüşlerde aşırı acemilik çekiosun ama ben carbon da oynadım ve 4 yarışta alıştım tabi ki de bu kişiden kişiye ve kabiliyete göre deişir
  • bendede var dı avrupadan gelmişti ama öyle dandik vites falan değildi.
    vites tamamiyle gerçek gibiydi. direksiyonda öyle nfs yi harika oynuyordum
    ama sattım sonra.
  • valla en kisa zamanda bende G25 almayi dusunuyorum

sirf

GTR 2
    Live For speed
    TDU
    vsvsvs icin
  • Thrustmaster 360 modena direksiyonu var titreşimsiz idare diyoruz ama artık fazla kullanmıyorum kenarda tozlanıyo.
  • Yaklaşık olarak 5-6 senedir Microsoft Force Feedback kullanıyorum.Artık klavye ile oynamak daha zor geliyor direksiyona göre.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.