Şimdi Ara

direksiyon sınavındaki arabanız? (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
0
Favori
89.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oedipusss O kullanıcısına yanıt
    Ehliyetim var ama direksiyon sınavına girmedim :D
  • 2011 Chevrolet Aveo LS 1.2 motorlu olandan.
  • getz
  • Palio 1.2 lpg istesenizde kaza yapamıyordunuz çünkü araba gitmiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albea vardı 30 sınırını geçme dediler ulan araba zaten geçemiyor ki

Direksiyon sınavına arabayla gittim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert103 -- 4 Ekim 2013; 12:32:17 >
  • Kia Rio 1.5 CRDİ 110 Hp lik olanlardan .
    Güzel gidiyordu vesselam. Bunun sonucu bana -10 puana patladı.
    Sebep: Şehir içinde aşırı hız
  • 85 model Renault 12 idi. Direksiyon sınavında araç alev almıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia Solenza'ydı. Arabaya bindim,evrakları kontrol ediyolar.Tam hareket edicem gazı bitti arabanın
    Allah'tan benzin varmış içinde benzine aldım devam ettim. 100'le de geçtik
  • Fiat Panda

Pedallar o kadar ufaktı ki frenle gaza aynı anda basmak mümkündü.

Birde direksiyon sınavı esnasında başımdan geçen ilginç bir olayı paylaşmak isterim:

Göbekli kavşaktan U dönüşü yapmak için sola doğru dönerken kırmızı yanan ışık birden bire yeşile döndü tam o sırada debriyaja basıyordum. Yeşili görünce debriyajı salıp gaz vermeye başladım. Ancak o da ne! Araba birden stop etti! Ne olduğunu anlayamadım. Bozuntuya vermeden fren+debriyaj yapıp marşa basmak istedim ama o da ne? Pek kıymetli MEB'den gelen hocamız freni dibine kadar basılı tutuyordu. "Ne oluyo hocam?" dedim, demez olaydım. Kırmızıda geçtiğimi iddia etti. Uzunca bir münakaşa sonucunda Nuh deyip peygamber demeyen hocaya dayanamayıp "Yeşil yanıyor hocam kör müsünüz?" dedikten sonra o sinirle patinajla aracı kaldırdım. Sonrası malum zaten. Ne gördüyse döşeyip sınavdan kalmamı sağladı kendileri. Hala hatırladıkça kulaklarını çınlatırım. Sınava girecek arkadaşlara tek tavsiyem köprüyü geçene kadar ayıya dayı deyin.

• 1.90 cm boyum var bana verdikleri araç tam bir vasattı
    Araca sığmak için koltuğu arkaya çekiyordum arka koltukta oturacak yer kalmıyordu

direksiyon sınavındaki arabanız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcankara -- 1 Kasım 2013; 4:09:59 >

• 2004 senesinde direksiyon sınavına BMW X5 ile girmiştim

Sebebine gelince elimdeki engelimden dolayı H ehliyetim var ve ehliyeti otomatik vites araç kullanabilir diye verdiler. Ehliyet kursunda otomatik vites araç yoksa sınav aracını kendiniz temin ediyorsunuz. Neyse eşe dosta sorduk. Bi tane otomatik Accent bulduk. Ama sınav sabahı Accenti getirecek yakınım BMW X5 ile geliverdi. Ben hocalar gıcık olacak diye panik olmuşum adam süpriz diye sırıtıyor :) Neyse ki hocanın biri arkaya binerken vay vay vay daha önce hiç Cherokiye binmemiştim dedi. Vallahi hocam ben de ilk defa biniyorum kusura bakmayın tanıdık bunu getirmiş dedim. Neticede 90 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1973 -- 6 Kasım 2013; 15:08:57 >
  • 2006 yaris gayet iyi kaçıyordu :D
  • 1993 model serçe, arabanın bagajında bulunan ev tüpünün sesi hala kulaklarımda, patlar mı acaba korkusuyla geçen kurs
  • ford transit minibüs idi. sınav; çalışan arabayı 1. viteste kaldırdıktan sonra 'ye atmak ve 25 metre sonra stop ettirmeden durdurmaktan ibaretti.
  • 2011 Yılında girdim sınava araç Tata İndigo'ydu yemin ederim insanı arabadan soğutur ya oyle illet bir araba olamaz...
  • POLO
  • Toyota Yaris. 2004 sanırım.
  • Piyasadaki en yıkık Tata indigoydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxpeyn

2011 Yılında girdim sınava araç Tata İndigo'ydu yemin ederim insanı arabadan soğutur ya oyle illet bir araba olamaz...

Hocam ehliyeti ankaradan mı aldınız ? Galiba aynı aracı kullanmışız bende o tarihte almıştım çünkü
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.