Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
2
Favori
192.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bizim sürücü kursu var. 17-18 martta sınava girecek bütün adaylara şimdiden başarılar. Avrasya Sürücü kursu bizimki gelin görüşelim. Sorun Kursun sağibinin oğlu nerde diye gösterirler.
    1. ilk önce aracın arkasından dolaşın.
    2. elinizde nüfus cüzdanı ve diğer evraklarınız tam olsun.
    3. 10 saat direksiyon eğitimi aldığınızı sorarlarsa söyleyin, almadım falan demeyin,
    4. Emniyet kemerini takma gibi eğilimde bulunun ama takmayın,
    5. Sol sinyali (aşağıya doğru) verek yola girin ve kesin kesin aynalara bakarak yola girin,
    6. Aracı yawaş ve sarsmadan kaldırın,
    7. dalyaga vurun heyecanlanmayın, yapamazsanız haftaya tekrar girersniz. önemli değil.
    8. 30 ytl direksiyon harcını yatırmayı unutmayın....

Sınav saat 8'de başlar. 7'de kursta olmanız istenir cünkü imzanız gerekmektedir. Daha sonra sütlüce veya diğer sınav merkezlerine götürülürsünüz. Biz öyle yapıyoruz. Adayları kurumda toplayıp hepüsünü minübüsümüz ile götürüyoz sonra geri getiriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haruncengiz -- 13 Mart 2007; 0:35:37 >

• Ben en son geçen sene stop ettirmiştim bir arabayı. Ayrıca bizim araba da oldukça yukarda kavrıyor. Demek ki birçok insan ondan çabuk bitirdi debriyaj balatasını caddynin

Ben sümbülde gidip de duramamaktan korkuyorum. Malum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Ben en son geçen sene stop ettirmiştim bir arabayı. Ayrıca bizim araba da oldukça yukarda kavrıyor. Demek ki birçok insan ondan çabuk bitirdi debriyaj balatasını caddynin

Ben sümbülde gidip de duramamaktan korkuyorum. Malum..

Adam geldiğim arabayı gordu sen ne kullancan dedi dedim abi triptonik düzle işim olmaz dur o halde sana pratik göstereyim dedi adama ne kolpa diyon sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 13 Mart 2007; 8:52:10 >

• sınava az kaldı sonunda alıyoz bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 15 Mart 2007; 20:48:20 >
  • Tuzak isteklere dikkat et...Mesela şuradan U dönüşü yap der sana..Halbuki U yasaktır orada...
  • Pazar yanılmıyorsam benı ne arayan var ne soran yarın bır ılgıleneyım yav.
  • Ben bugün aradım emmileri. Cumartesi sabahı 7'de burda ol, minibüsle gitcez dedi. Dedim kendi arabamızla gelsek? Tamam dedi, sınav olunca sen bizi beklemez gidersin dedi.
    Kendi arabamızla giremiyoruz di mi dedim. O yıllar önceydi ben Coşkun dedi. Sümbülle gircen dedi
  • Cumartesımı aaoww. Yarın adamın yakasına yapışsam ıyı olacak kalmıyalım ortada .
  • bende yarın 13de sınav yerinde olcam
    puntoyla girebilirmiyim diye sordum hoca birden konuşması filan değişti kızdı kesinlikle olmaz bunlar bakanlıktan onaylı vs dedi
  • Yarın için giricek arkadaşlara başarılar zaten geçiceksinizde
  • valla çok korkuyom [tırsak.gif]
  • umarım saçma sorular sormazlar....
    kurs hocası benim trafiktede dolaştığımı biliyo ama adamlar sorarsa ben tabiki hayır dicem adam bişey demez umarım.

birde biyerden u dönşü yapıyoruz döndükten biraz ilerde yol boydan boya kazılmış düzgün kapatılmamış hemen durcam diye 1 de gidiyorum döndükten sonra sizce 2 ye almalımıyım....
  • yanımızda giriş belgesi ve kimlikten başka bişi almaya gerek varmı.
  • Hadi başarılar beyler hepinize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

yanımızda giriş belgesi ve kimlikten başka bişi almaya gerek varmı.

Yok onlar yeterli...
  • coşkun gelmedinmi daha yaw
  • geçmiş
    quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

coşkun gelmedinmi daha yaw
  • sümbülle 80le geçmek büyük başaraı alkışlıyoruz
    bakalım ben palio ile napçam
  • Bana Sütlüce Çıktı Yarın Gitcem ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Bana Sütlüce Çıktı Yarın Gitcem ..

Yusuf girmedin mi bugün sen???
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.