Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
2
Favori
192.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim çalıştığımız yeri değiştirmişler. 5 dakkalık bi tur yaptım...
    ne rampa vardı ne bişey geri geri park ettim...

direksyon dersi sayısı konusnda karışıklık olmuş. umarım sorun çıkmaz...

sonuçları görebilceğimiz bi yer varmı kursamı sorcaz...
  • Çoşkun dostum geçmiş olsun atlatmışsın sınavı şimdi emniyetten ehliyeti alma işkencesi var daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

Çoşkun dostum geçmiş olsun atlatmışsın sınavı şimdi emniyetten ehliyeti alma işkencesi var daha

bana dedikleri çarşamba dosya çıkçakmış onu trafiğe vercekmişim perşembe yada cuma alcakmışım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

bizim çalıştığımız yeri değiştirmişler. 5 dakkalık bi tur yaptım...
    ne rampa vardı ne bişey geri geri park ettim...

direksyon dersi sayısı konusnda karışıklık olmuş. umarım sorun çıkmaz...

sonuçları görebilceğimiz bi yer varmı kursamı sorcaz...

Yok ya kursa sorucan telefonla öğrenmiştim ben girdiğim günün akşamı
  • quote:

quote:

Çoşkun dostum geçmiş olsun atlatmışsın sınavı şimdi emniyetten ehliyeti alma işkencesi var daha

bana dedikleri çarşamba dosya çıkçakmış onu trafiğe vercekmişim perşembe yada cuma alcakmışım...

Ben istanbul beşiktaştaki emniyetten almıştım sabah 7de emniyete gitmiştim 12de işlemler bitmişti 2 gün sonrada almıştım A2 alanlar yüzünden felaket sıra vardı bide ben ilkgün almaya çalışanlardandım sanki 1 hafta geç alsam bişey değişcekti hala araba yok
  • quote:

quote:

quote:

Ben istanbul beşiktaştaki emniyetten almıştım sabah 7de emniyete gitmiştim 12de işlemler bitmişti 2 gün sonrada almıştım A2 alanlar yüzünden felaket sıra vardı bide ben ilkgün almaya çalışanlardandım sanki 1 hafta geç alsam bişey değişcekti hala araba yok

izmir bornovadan alan yok sanırım aramızda umarım en geç cuma alırım...
  • Umarım alırsın ya ehliyeti aldığın gün kontağı çevirip kullanıcak araban varsa acele et al derim değer ama benim durumumdaysan o ilk günlerdeki sıraya girmeye hiç gerek yok bu arada izmirde sıra nasıldır emniyette düzen nasıl işliyo bilmiyorum...
  • arkadaşlar ben bişey duydum ama kesin gerçek değildir

ehliyet almak için yaşın tutmuyosa bile sürücü kursuna gidip sınavlara girip ehliyet alabilir diye belgeni alıp
    daha sonra yaşın tutunca ehliyetini alıyomuşsun

bana pek inandırıcı gelmedi ama soruyim dedim belki bi umut
    bide 18 i doldurmak gerekiyo dimi 18 e girmek yeterli değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

arkadaşlar ben bişey duydum ama kesin gerçek değildir

ehliyet almak için yaşın tutmuyosa bile sürücü kursuna gidip sınavlara girip ehliyet alabilir diye belgeni alıp

bitti o devir artık o yok
  • quote:

Umarım alırsın ya ehliyeti aldığın gün kontağı çevirip kullanıcak araban varsa acele et al derim değer ama benim durumumdaysan o ilk günlerdeki sıraya girmeye hiç gerek yok bu arada izmirde sıra nasıldır emniyette düzen nasıl işliyo bilmiyorum...

annemin ve dedemin arabayı otlancam
  • quote:

quote:

Umarım alırsın ya ehliyeti aldığın gün kontağı çevirip kullanıcak araban varsa acele et al derim değer ama benim durumumdaysan o ilk günlerdeki sıraya girmeye hiç gerek yok bu arada izmirde sıra nasıldır emniyette düzen nasıl işliyo bilmiyorum...

annemin ve dedemin arabayı otlancam

Bende aynı ehliyeti alalı 6 ay oldu hala annemin arabayı otlanıyorum
  • quote:

tamam sümbülle giricekler için

1.vites 20
    2.vites 40

yeter zati o hız bide vitesler hafif kemikli ayrıca gaz verince oynuyo

beni çevre yoluna çıkarttılar. Tak 4 de dediler hız 90 olunca tamam hızlı şöför bu kadar yeter dediler
  • hepinize basarilar
  • bende atlattım oh bee
    çarşmaba dosya çıkıcakmış hemen gidicem umarım perşembeye çıkar cuma dedemi havaalanına göürmrm lazım :D:D
  • Evet beylerr..

Abi oturdum sümbüle. Tam kaldırdım çıkıyodum yola. Manyak bi karı stop ettirdi, bi anda trafik felç oldu millet panik fren falan filan derken aa bi baktım stop etmiz la takoz Neyse gerisi iyiydi. İlerde o karı önümdeydi bu sefer. Sol şeritte stop edip duruyodu, müfettişler dedi geç şunu sağdan falan filan. Ben inat ettim de geçmedim sağdan Ama sonra farkettim ki adamlar sıkılmış, hani bi an önce bitsin diye uğraşıyolarmış. Millet tın tın gitti geldi ben attım 3'e 60'la tamamladım parkuru

Neyse sonuç olarak geçtim 80'le. sümbülle hem de sütlücede
  • artık o da trafikte
    quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Evet beylerr..

Abi oturdum sümbüle. Tam kaldırdım çıkıyodum yola. Manyak bi karı stop ettirdi, bi anda trafik felç oldu millet panik fren falan filan derken aa bi baktım stop etmiz la takoz Neyse gerisi iyiydi. İlerde o karı önümdeydi bu sefer. Sol şeritte stop edip duruyodu, müfettişler dedi geç şunu sağdan falan filan. Ben inat ettim de geçmedim sağdan Ama sonra farkettim ki adamlar sıkılmış, hani bi an önce bitsin diye uğraşıyolarmış. Millet tın tın gitti geldi ben attım 3'e 60'la tamamladım parkuru

Neyse sonuç olarak geçtim 80'le. sümbülle hem de sütlücede
  • bana pazar dediler sütlüce
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

bana pazar dediler sütlüce

basarilar yusuf kardes
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

arkadaşlar ben bişey duydum ama kesin gerçek değildir

bitti o devir artık o yok

inanmamıştım zaten

keşke 18 egirmek yeterli olsaydı ne güzel bu yaz alıcaktm
    ama 17 sene bekledik bi sene daha bekleriz artık naapalım
  • Kolay gelsin Yusuf Sütlüce güzeldir. Dümdüz yol. Gidip ileriden dönüyosun o kadar
    quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

artık o da trafikte

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.