Şimdi Ara

Direkasiyon seti önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
    Merhaba Bana ucuz fiyatlı (100 tl) bir direksiyon seti lazım. 2. el olabilir ama dediğim gibi bana gelişi 100 tl yi geçmeyecek. snopy V18 diye bir şey buldumhttps://urun.n11.com/joystick-ve-gamepad/snopy-usb-v18-oyun-direksiyon-P221579239?gclid=EAIaIQobChMIpe-y27_92AIVE4uyCh2gKAHpEAQYDCABEgJ5ZfD_BwE&gclsrc=aw.ds
    bu güzel mi yani değer mi almama yoksa bu fiyatta daha iyileri var mı.(direksiyon setini bazı oyunları rahat oynamak için alıyorum klavyeyle zor oluyor)
    Oynayacağım oyunlar:ETS2- Project Cars2-WRC7-NFS

• Kişisel olarak fikrimi söyleyecek olursam o direksiyon sadece arcade tarzı yarış oyunlarını ve belki de biraz da olsa ETS için işe yarar. Ama project cars, wrc tarzı oyunlar oynamak istiyorsan en kötü driving force gt almanı öneririm. Ama bütçeni biraz daha yükseltmen gerekir.
  • WhoFedSUB W kullanıcısına yanıt
    peki 2. el bir logitech MOMO alsam olur mu
  • Bulabilme durumun olursa olabilir. Biraz da olsa idare eder.
  • WhoFedSUB W kullanıcısına yanıt
    zaten günde en fazla 1 saat oynarım o yüzden idare ederim onunla teşekkürler
  • Arkadasım bahsetmis oldugun direksiyon setini 4 yıldır kullanıyorum fazla üst seviye bir beklenti yoksa memnun eder konuyu görünce neredeyse unutmuş oldugum 1 yıldır kullanmayıp dolaba koydugum direksiyon setini 1050ti ekran kartıda varken ultra grafiklerle 3-4 saat oynadim iyiki gormusum konuyuda aklıma gelmis oldu :)

aha burda duruyormus dolapta :)
    sormak istediklerin varsa cekinmeden sorabilirsin

Direkasiyon seti önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 8 Şubat 2018; 17:59:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamali71

peki 2. el bir logitech MOMO alsam olur mu

O bütçeye uyacak başka alternatif varmı zaten bilmiyorum.Amacın sadece zaman geçirmekse Momo tercih edilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.