Şimdi Ara

DİKKAT DİKKAT TTNET EVLERİ ARIYOR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
9.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sanane lan YAVŞ.K

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr22

bizde tel takılı değilki

hem arasa ne olur onane parasını veriyorum herkez e dağıtırım

aynen ya veriyom parasını istersem türkiyeye dağıtım yaparım
  • Beni ararsa girdiğim siteleri söyleyince direkt kapatır zaten telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

facebook giriyormusunuz, = Seni Bulacam Kadın
    msn kullanıyormusunuz, = Msn verde Tanışalim Bebegim
    film indiriyormusunuz, = Erotik Filimler İndırırım Genelde
    video izliyormusunuz, = Havada Karada Denizde Moko filimleri izlerim
    dizi izliyor yada indiriyormusunuz, = ananı alda gel Birlikte izleyelim

Kardesim sen nasil bir seysin ya valla guzel cevaplarmis ben normalde cevaplamam ama bunlar aklimda bulunsun

Bazi arkadaslarin dedigi gibi telefonda bilgi teyit etmek veya bir ankete katilmak zorunda degilsiniz.. Bu tur islemlerde ne olursa olsun kendiniz gidin yuz yuze isleminizi yapin..
  • Bizim evide aradı sazanlar xD ttnet adsl kullanmak istermisiniz dedi. Biz zaten smile adsl kullanıyoruz dedim.
    hmm tamam dedi apıştı kapattı xD
  • Valla 2 saat evvel bizide aradılar, 0212 444 0 375 nolu telefondan, dediki şahış şu an 2mb kullanıyorsunuz, eğer 24 ay tahaüt verirseniz 6 ay 49 liraya kullanıcaksınız sonra yine 63 e çıkacak, bende dedim 4mb ye geçersem ne olucak o da ozaman 6 ay 59 liraya 4mb kullanıcaksınız sonra 82 lira dedi, iyi öyle yapalım dedim bende kabul ettim, 5 dk içinde 4mb e çıkardılar hızı, şuan 445 le asıldım DIRT2 ye :). Evet biraz pahalı ama en azından 6 ay için 65 e 2mb kullanmaktansa 59 a 4mb kullanırım daha iyi, sonrası allah kerim, zaten 5 seneyi geçti aboneliğim, 2 sene daha takılırız ne olucak :)

Hemen arkasından 0212 444 1 444 numaralı telefondan aradılar. Bu sefer de telefon için, dediler standart tarfie kullanıyosunuz ama pek konuşma yapmıyosunuz buna karşılık 25-30 lira faturanız geliyor, bunun yerine sizi bilmemne tarifesine geçirelim aylık sabit 19TL ödeyin(sabit ücret yok bu tarifede) 100 dk şehir içi de bedava konuşun, eğer 100dk yı geçerseniz 0.008 kuruş yerine 0.004 kuruş ödeyin + şehirler arası ve cep aramalarını %40 indirimli konuşun, ilk 3 ay da 200dk bedava dedi hatun, ona da tamam dedim anasını satayım :)

İşte böle, yani evleri aradıkları gerçek arkadaşlar, dolandırıcılık felan değil, ama tabi siz siz olun öle acayip bilgiler isterlerse vermeyin.
  • ben arayınca onlar cevap veriyomuki ben onlara cevap vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSleep__

İndiremiyorum netim çok yavaş deseydin

Mükemmel bir kapak olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSleep__

İndiremiyorum netim çok yavaş deseydin

• Selam Söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeytanSofrası

Arkadaşlar konuyu doğru okuyunuz zaten arandığım numarayı yazdım ankaradan TTNET merkezden arandım özel birileri aramadı,

444 0 375 numaradan arandım ve sadece kimlik bilgilerimi sordular yani ana adı baba adı email adrsi sadece nereden çıkarıyorsunuz kredi kartı numarasını falan azıcık konuyu okuyunuz.

ttnet müşteri hizmetleri numarası o. no panic
  • 2 gün önce bizi de aradılar malesef Aynı soruları sordular banada
    "interneti video, film, müzik indirmek için kullanıyor musunuz?" Evet dedim :)
    "Araştırma, eğitim gibi şeyler için kullanıyor musunuz? Fazlasıyla
    "Sosyal ağlar(Facebook, twitter, msn) falan kullanıyor musunuz? Evet.

bunlar haricinde bilişim suçları hakkında birkaç bişey söyledi bayan. Doğru cevaplar verdiğim için ödüllendirilmek istiyorum
  • Deseydin yok abi/abla nereye indirion sen indirsene bakayım yiyosa bu hızda utanmadan soruyonuz bide
  • quote:

Arkadaşlar konuyu doğru okuyunuz zaten arandığım numarayı yazdım ankaradan TTNET merkezden arandım özel birileri aramadı,

444 0 375 numaradan arandım ve sadece kimlik bilgilerimi sordular yani ana adı baba adı email adrsi sadece nereden çıkarıyorsunuz kredi kartı numarasını falan azıcık konuyu okuyunuz.

Numaranı Pm den yolla .

Seni 4440375 numaralı telefondan arayayım istiyosan ...

Hatta sana bi sürpriz yapayım baştaki kod 312 mi 212 mi yoksa 262 mi olsun.

Pm yolla sonucu buraya yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: A+

quote:

Numaranı Pm den yolla .

Seni 4440375 numaralı telefondan arayayım istiyosan ...

Hatta sana bi sürpriz yapayım baştaki kod 312 mi 212 mi yoksa 262 mi olsun.

Pm yolla sonucu buraya yaz

Biraz açabilir misiniz? Bilgilenmek isteriz açıkçası.
  • Beni ararsa ana bacı kalmaz valla Yerim bilişim suçunu...
  • aradılar yetkili kişi evde yok dedim
  • facebook giriyormusunuz, giriyorum
    msn kullanıyormusunuz, giriyorum
    film indiriyormusunuz,
    video izliyormusunuz, izliyorum
    bilişim suçları sizin bilgisayar üzerinden işlenirse siz suçlu olursunuz, sie
    dizi izliyor yada indiriyormusunuz,
    bilgisayar günde kaç saat açık; yanlış sormuşlar bilgisayarınızı kapatıyormusunuz olucaktı soru
  • diyelim ki 4 katlı bir apattmanda,siz giriş katta oturuyorsunuz.bir gün gittiniz telekoma ve "ben 1mbps lik internete üye olmak istiyorum dedniz gerekli evrakları imzaladıktan ve işlemler yapıldıktan sonra internetiniz birkaç gün içinde acılıyor". daha sonra üst kattakiler sana gelip dedi ki senin internete bizde katılmak istiyoruz hem fatırayı paytlasırız senin içinde iyi olur ve gidip internet dağıtıcı bir alet alıp interneti 4 kişi kullanmaya başladınız.bu olay yasal olmaya bir şeydir.yani herkes ttnet e basvurup kendi internetini almak zorunda yada ilk internet basvurusu yaparken 4 kişi tarafından kullanılacagı belirtilir ve ttnet size ona gore modem verir.

kanımca ttnet bu yasal olmayan durumdan haberdar ve bu tür sorularla durumun vahimliğinden haberdar olmaya çalısıyor.hiç belli olmaz bir gun karsınıza cıkıp siz yasal olmayan yollardan interneti paylasıyorsunuz diyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBoy26

quote:

Orijinalden alıntı: cnr22

bizde tel takılı değilki

hem arasa ne olur onane parasını veriyorum herkez e dağıtırım

aynen ya veriyom parasını istersem türkiyeye dağıtım yaparım

ADSL, Telefon, Kablo tv, digiturk vs.. Bunlar Haneye özel hizmetlerdir. Kişi adına açılır ve o hane dışında kimse kullanamaz. Ev içinde istersen 100 bilgisayara dağıt. Ama Daireler arası dağıtamazsın kesinlikle yasaktır. Sözleşmeyi dikkatlice okuyun, bu bir yasadır ayrıca. Buna uymazsanız yasal yollara başvurulur ve hattınız kapatıldı mı birdaha ADSL telefon hizmeti alamazsınız.

Tabi WiFi ile kolaylıkla paylaştırılabilir. Kablo kullanmayın yeterki internet paylaşımında.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.