Şimdi Ara

Dikkat bu başlık isyan haykırış serzeniş içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz nerede yaşıyoruz arkadaş insanın aklı hayali almıyor....

2017 yılında 2 yaşında gırtlak dolusu 5.20i Premium aldığım paraya(160k) 2020 yılında 6 yaşında boşline passat alınabiliyor ancak. Kafayı yer çıldırırsın...

Şu an iki yaşında gırtlak dolusu 5.20i almak istesen 480k yı gözden çıkarıyorsun. Tamı tamına 3 katı...

Şimdi aradan 3 yıl geçti ne sular aktı diyen arkadaşlar olacaktır... esefle kınıyorum kendilerini

Bir fırsatım olsa da defolup gidebilsem keşke şuradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben de sarı siteye girip bakıyorum nadiren aklıma hep bu şarkı geliyor.

• Eskiden vw bmw merso gibi markaların ikinci elleri pahalı oluyordu.Ama bazı tutulmayan markaların ikinci ellerine ulaşabiliyorduk . Örnegin polo 60'sa nissan micra 40 felandi .Ya da hyundai kia grubunun araçları daha uygundu
    Arkadaş şimdi alayı pahalı .
    Hyundai i10 80 binden aşağı yok.Kutu gibi araba demeye bin şahit.Suzuki swift 130 bin lira
    Allah'tan korkun artık .
    Buna bir dur sensin. Yazık günah vallahi billahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Orta sınıf dünya vatandaşının burun kıvırdığı araçlara burada insanlar yıllarca çalışıp sahip olamıyor... Çok yazık gerçekten... Haram zıkkım olsun bizi bu hale getirenlere...
    Buna dur diyecek güç gökten zembille inmeyecek maalesef...

• Döviz fırladı corona yüzünden. İsyan falan diye başlamış yine birileri... Soruna bak. BMW yerine daha lüksü yok... Allah başka dert vermesin kardeş. 20 yıl önce Haliç kokudan arindirilamadi. Bunu da unutmayın.

• Birşey üretmeyen ülkeden ne beklersin ki ?

Para değersiz, üretim yok, yatırım yok.

Adam sana 200,000 liraya sattığı aracı Avrupa'da 12-13 bin Euro'ya satıyor

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi diyorsun hoş diyorsun da corona 3-4 aylık muhabbet. Kaldı ki coronadan önce de döviz düşük değildi. Üstelik corona global çapta bir virüs. Ülkemizde pandemi süreci çok iyi yönetildiği halde aynı salgınla uğraşan diğer ülkelerin para birimine karşı hala değer kaybediyoruz ne hikmettir anlayabilmiş değilim.

Ben emeğimle kazandığım paranın 5 pul alamadığına yanayım sen 20 yıl önce Haliç'in kokudan arındırılamamasına yan kardeş

• kortekes kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında 200binlik aracı avrupa bize de 14 bin Euroya satıyor. Bu konuda çifte standart yok aslında. Ama senin benim gibi garibana gelene kadar 200bin oluveriyor maalesef (26k€)

Ee bir bize bir devlet babaya

• Az önce 0 km araç konusuna bakıyordum, millet harıl harıl 250 / 300 bin tl.lik sıradan arabaları fırsat aracı olarak paylaşıyor. Allah daha iyilerini almayı nasip etsin ama anladım ki ben küme düşmüşüm:) 2015 yılında ortalama 27 maaşımla 0 km jetta almıştım, şuan en ucuz C sınıfı sedan için 35 maaşımı vermem gerekiyor. Bu makas giderek artacak gibi görünüyor, otomobil merakımdan soğudum vallahi...

Düzeltme: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathematician_01 -- 5 Haziran 2020; 1:9:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendine liberal

Hocam iyi diyorsun hoş diyorsun da corona 3-4 aylık muhabbet. Kaldı ki coronadan önce de döviz düşük değildi. Üstelik corona global çapta bir virüs. Ülkemizde pandemi süreci çok iyi yönetildiği halde aynı salgınla uğraşan diğer ülkelerin para birimine karşı hala değer kaybediyoruz ne hikmettir anlayabilmiş değilim.

Ben emeğimle kazandığım paranın 5 pul alamadığına yanayım sen 20 yıl önce Haliç'in kokudan arındırılamamasına yan kardeş
    Yurtdışında yaşayan koyu AKP'li. Boşuna cevap yazma, seni suçlu görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.