Şimdi Ara

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
9
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tekrar merhaba açık kapıya bu mevzuyla alakalı şikayet yazmıştım gelen cevap şu şekildedir..

Başvurunuz Kağıthane Belediye Başkanlığı tarafından incelenmiş ve işleme alınmıştır. Kağıthane Belediyesi tarafınızla görüşerek Turknet ile görüşmeniz gerektiği konusunda bilgilendirme yapmıştır.

Artık bu işi bi çözüme ulaştırsak.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresinizle ilgili şu an için bir gelişme bulunmuyor😔
  • Anladım hocam telekom gpon üzerinden yüksek hız verdimi gelmesinin bi anlamıda olmayacak

• 2022 de yarıladık ama türknet iş bitiremedi.

Merhaba, bölgenizle ilgili çalışmalar tamamlandığı zaman ekiplerimiz sizinle iletişime geçecekler. Henüz bize güncel bir bilgi iletilmedi.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam daha gelmeyin zaten abone kimse olmaz kacırdınız o fırsatı.

• @TurkNetDestek Merhaba. Bahçelievler Soğanlı Mah. msokağımızda Gigafiber var. Bizim binamızın 4 sol tarafinda 22 numara da ve karşı çapraz 27 numarada 1gb fiber var, Sağ tarafımızda 3 Binada yok 4nci 36 numara da Gigafiber var ortada sadece bize gelmemiş. Site üzerinden de başvuru yaptık neden bizi es geçmişler yada bize ne zaman gelir bu bilgiye nasıl ulaşırız .

• Zip kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PM üzerinden konu linki ile tam adresi paylaşır mısınız?

Hocam bende Kağıthanedeyim bina girişine kutuyu yerleştirdiler. 1 ay kadar öncesinde ekip yöneticisine projeyi sorduğumda sırayla yapıyoruz gibi basit bi mesaj attı. Benim tarafıma gelmek üzere umarım bir an önce kavuşuruz fibere. Birde belediye engel çıkarttı başta ben belediyeyi şikayet ettim fen işlerinden biri geldi tartıştık kazı izni vermemelerinin sebebi kaldırımları düzgün yerleştirmiyorlarmış kazıdan sonra oysaki aynı dönbendem türksat fiber döşüyordu şirinevler tarafına. Ertesi gün kazı izni çıktı.

• samcu S kullanıcısına yanıt

Sanki diğer herkes düzgün yapıyor da iş olsun sırf iş zorlaştırmak insanlara faydalı hizmet gelecek ya zorluk cıkarırlar.

Bahane kaldırım taşı mevzusu olay belediye kablonet ile anlaşmış ona altyapı izni veriyor özeller ne yapıyorsa yapsın.

tamamen duygusal bence.. türknet belediyeye 3-5 atsa tüm mahalle de gigafiber vardı...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bari telekom üzerinden 1000 mbit paket çıkartında abone olalım.

Merhaba, şu an için bu süreç ile ilgili netleşmiş bir çalışmamız bulunmuyor. Gelişme olması durumunda size mutlaka ileteceğiz.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt

Neyseki Türknet onu da düşündü.

• samcu S kullanıcısına yanıt

Bizim burda 1.5 sene önce kaldırımları kazıdı kablonet. Binanın önüne kırmızı boru çekip gittiler daha da gelmemişlerdi. Kablo mablo çekilmedi yani borunun içi boştu, toprak doldu çiçek açtı içi. Bu hafta yeni akıllarına dank etmiş herhalde burada kaldırım kazıdıkları :D Kırmızı borunun içinden turuncu kablo çekip getirdiler apartman içine ama daha kutu mutu yok. O da bi 1-2 sene sürer gibi. Bu arada gelse kullanılabilir gibi çünkü adresimde hiçbir firmanın fiberi yok. Vdsl var sadece. Turknet de geçen sene adresiniz planda diyordu 2022 bitecek hala gelişme yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman diyorum kağıthan ve gültepe türknet için cezalı bölge umursamıyorlar bile o bölgeyi.

Sorduğunuz zaman ekiplere ilettik en kısa zamanda bla bla bla derler.

• Daha önce bahsettiğim bana da oldu artık. Bana da fiber gelemedi 1.5 aydır.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda çalışmalar başlanılacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.