Şimdi Ara

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
9
Favori
33.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor" bu lafı 3 senedir işitiyorum.

3 sene belki daha fazladır mevcut size ait apartmana kadar olan fiberi gigafibere dönüştürmediniz.

ISS dediğiniz firma sırf ucuz olmakla iş görmez verdiği hizmetle konuşulur hız kesmeden devam eden hizmet ne hikmetse bir dönüşüm işlemini yapamadı.

konuştuklarınız palavradan öteye gitmiyor @TurkNetDestek

• mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, planlanan bölgelerde eğer izinler ile ilgili bir sorun olmazsa ekipler sırasıyla işlemleri tamamlıyorlar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

şu ezber cümlelerden başka cümleleriniz var mıdır.

şimdi size soru binada türknetin fiberi var ve apartmana kadar gelmiş aktif dairelere cat 6 ile veriliyor internet.

Bu sistemin değişip yani bina içerisinde değişip dairelere fiber kablo çekilmesinin

izinlerle ne ilgisi var bana bunu açıklar mısınız kimden izin almak gerek var olan bir dönüşüm işlemi için.

siz yazılanı okuyup ne yazdığımı anlamak bile istememişsiniz.

onun yerine bir kaç hazır notepad mesajınız var kopyalayıp yapıştırıyorsunuz.

Merhaba, eğer TurkNet aboneliğiniz varsa konu linki ile birlikte müşteri numaranızı aboneliğiniz yoksa açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • Konu sahibi hocam. Hayırlı olsun artık ben de senin gibi mağdurum. bana da 3 aydır Gigafiber gelmedi.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan bölgelerde ekipler iş planlarına göre çalışmaları tamamlıyorlar.
  • @TurkNetDestek

Firmanız bu rezilliğe ne diyor ?

• AMC A kullanıcısına yanıt

hocam size de fiber aktif edemediler gitti

• smart0201 kullanıcısına yanıt

Hocam unuttular heralde kutu bile konmadı sadece kablo var yıllardır dahada yaptırmazlar apartman boya oldu çünkü 

• valla Türkiye'de tektir örneği yoktur herhalde sultanselim mah. deki çalışmaları yarım bırakıp başka yerlere devam etmek :)

Benim anlamadığım bir engel mi var hocam? Belediye olsun, fizibilite olsun. Ortam mı uygun değil çalışmaya. Yoksa kentsel dönüşüm projesi ihtimali vs mi?

O kabloları oraya kadar çekebildiyseler gerçekten de mucize olması lazım kabinlerin takılmaması. 3 yıl olmuş gerçekten bu konunun ilk açıldığı zamanları hatırlıyorum.

Şu an gigafiber kullanıyorum. Nasıl bu kadar hızlı kurulum yaptılar ben de ona inanamıyorum. Bizde Telekom kuramamıştı ftth hizmeti bir türlü. O kabin de aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 24 Şubat 2023; 23:33:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt

Valla anlamadım ki hocam belediye dış cephelerden cekiyor diyor benim gördüğüm telekomda öyle geliyor yani burda yeni hocam coğu bina binama türksat geldi telekom gpon geldi hatta türknet daha önce kablo cekmişti telekom geldi hizmet bile verdi 6 ay da 

Belediye bizim sokağa gelmesin o zaman. Hem TT hem de türknet kabloları havadan geliyor. Evet gömülü olması daha iyi estetik duruyor olabilir fakat maalesef maliyet odaklı düşünecek olursak havadan gitmesi hem bakım hem de maliyet açısından uzun vadede firmaya kar oluyor ister istemez.

Hocam şu an ne kullanıyorsunuz sorması ayıp?

Bizde VDSL, TT FTTH, Turknet FTTH var şu an.

Türksat GPON altyapısını zaten genelde yeni binalara ağırlık vererek yapıyor Superonline gibi. Neyse ki 2 firma var sizde de. Hiç yoktan iyidir, sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 24 Şubat 2023; 23:46:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt

TT gpon hocam

• @TurkNetDestek Durum ney ?

Merhaba, bölgenizle ilgili henüz bir gelişme maalesef bulunmuyor.
  • Yönetim konuyu kapatabilir dahada böyle iş bitiremeyen firmaları evime sokmam.

Sizi anlıyorum ancak ekiplerimiz henüz konuyla ilgili bir sonuca varılmadığını iletti. Görüşmeler devam etmektedir. Sonuçlanması halinde süreci tamamlayacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bu arkadaşlarla ben görüşeyim neyin görüşü bu arkadaş 3 yıl sürdü avrupa birliği görüşmesi gibi

Hep derim. Turknet bu gigafiber hikayesini daha öncesinde YAPA dedikleri gibi sadece reklam amacı ile kullanıyor bence. Olmayan hizmet ile firmalarını reklamını yapmak gibi. YAPA'da da bunu gördük her yerde onun reklamları ile firmanı tanıt başvurunca kimseye yok 0.00001 kişinin aldığı hizmeti herkese varmış gibi pazarlama taktiği. Sizlerde sadece bunun kanıtı oluyorsunuz görünce bana.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.