Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rowentalar nasıldır? bna hafif kablosuz bişeyler lazım ev 140 metrekare
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

rowentalar nasıldır? bna hafif kablosuz bişeyler lazım ev 140 metrekare

ben de hoover dan önce az kalsın rowenta alıyordum , ama bir araştırırsan internette , dayanıklılığı ve servisinden, ürünün orasının burasının çabuk kırılmasından çok şikayet var ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg888 -- 22 Eylül 2012; 18:49:06 >
  • quote:

Rowenta'yı mağazada denedim çekiş yönünden beni tatmin etmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Rowenta'yı mağazada denedim çekiş yönünden beni tatmin etmedi...

Ne önerirsiniz 250 tl ye kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg888

ben de uzun araştırmalarım sonucu 18V Hoover FREEJET-180-WG2 model şarjlı dikey süpürge aldım, açıkçası rakiplerine baktığımda olmayan birkaç pratik özelliği var ve çok iyi temizlik yapıyor, şarjlı iken 30dk kesintisiz çalışıyor, bıraktığınızda kendi kendine dik durabiliyor ve şarj ünitesine oturtmak çok kolay ve pratik, fiyatı daha uygun.

kir sepeti rakiplerine göre daha geniş, hepa filtresi mevcut, kirleri tek tuş ile pratik boşaltma sistemi var( başka hiçbir markada yok ) ve turbo tuşu ile sert zemin ve halı için ayrı sistemde çalışabiliyor- bu da başka hiçbir markada yok, mediamarkt ta 299 TL fiyatı vardı ama hoover sitesinde bayileri bulup telefon ederek pazarlık yapılarak 200-250 liraya yakın rakamlarla alınabiliyor.

lithium pilli elektrolüx ile kıyaslayınca bile çekişi çok güçlü.. emiş sistemini havayı döndürerek hortum oluşturarak yaptığı için tozlar toz sepetinin dibinde topak topak birikiyor ve doğrudan filtreyi tıkayıp kirletmiyor , toz sepetini çıkartmaya gerek kalmadan tozlar tek tuşla kolayca çöpe gidiyor..

arkadaşımda Electrolux ZB 2904X lithium pilli modeli var, sık sık kullandım, ama lithium piller 2-3 yıla kadar bitince 170 TL para istiyorlarmış, toz torbası çok küçük ve çabuk doluyor ve temizlemesi pratik değil.. ayakta duramıyor, şarj ünitesine yerleştirmek çok zor, çekim gücü de hoover a göre daha düşük.. ve 400 lira üstü rakamlara satılıyor.

lithium pilin en avantajlı kısmı hafifliği , çeşitli şekillerde yapılabilmesi ve hızlı şarj olabilmesidir, daha pahalıdır ama böyle bir ürün için bu avantajlar anlamsız kalıyor, fiyat farkına değmez. Tavsiye edilir, sonuçta hoover 100 yıllık süpürge markası, hatta vakum süpürgeyi ilk üreten firmadır. ürün ithal.

http://www.youtube.com/watch?v=kckPorF4ijU

Dikey Supurge Tavsiyesi

http://www.webdenal.com/hoover-fj180wg2_468837.html?ref=akakce&v=1.10
    bumu sendeki dostum ?

• Orijinalden alıntı: TwiNChiL

evet , yeşil olanı aldım, mediamarkt da 300tl ye satılıyor ama hoover.com tr sitesinde satış noktaları listesi var, onları telefonla arayıp pazarlık edin, 250 tl veya altında bulabilirsiniz..
  • Orijinalden alıntı: sg888

evet , yeşil olanı aldım, mediamarkt da 300tl ye satılıyor ama hoover.com tr sitesinde satış noktaları listesi var, onları telefonla arayıp pazarlık edin, 250 tl veya altında bulabilirsiniz..

bugün pazar sanırım ondan kapalı yarın bi daha arıcam ama başka tavsiyelerede açığım :)
  • forumdaki önerileri değerlendirerek hoover 18 v dikey süpürge aldım. fakat bugün çekiş gücünü kontrol ettiğimde bana pek zayıf gibi geldi. o kadar ki naylon torbayı bile çekemedi
    tabi sonuçta şarjlı el süpürgesi ama bilemiyorum.. acaba bir arızamı var.. ha birde kılavuzunda ilk kullanımdan önce 24 saat şarj edin diyor. ama ürün ilk geldiğinde şarjı vardı bu normalmi.. kullanılmış olduğunu düşünüyorum.

birde bir konuyu açıklığa kavuşturayım. cihaz sürekli şarj ünitesinde kalmamalı.. çünkü verim azaldığı zaman tamamen boşaltıp 24 saat şarj edin diyor. demekki sürekli şarjda bırakmamak lazım..
    çevremde başka bir cihaz olsaydı emiş gücünü kıyaslayabilirdim ama malesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: skypowernet

forumdaki önerileri değerlendirerek hoover 18 v dikey süpürge aldım. fakat bugün çekiş gücünü kontrol ettiğimde bana pek zayıf gibi geldi. o kadar ki naylon torbayı bile çekemedi
    tabi sonuçta şarjlı el süpürgesi ama bilemiyorum.. acaba bir arızamı var.. ha birde kılavuzunda ilk kullanımdan önce 24 saat şarj edin diyor. ama ürün ilk geldiğinde şarjı vardı bu normalmi.. kullanılmış olduğunu düşünüyorum.

birde bir konuyu açıklığa kavuşturayım. cihaz sürekli şarj ünitesinde kalmamalı.. çünkü verim azaldığı zaman tamamen boşaltıp 24 saat şarj edin diyor. demekki sürekli şarjda bırakmamak lazım..

Tamda Hoover FreeJet alacakken bu yorumu duymak hoş olmadı

Hocam şarlıda olsa canavar gibi çekmeli değil naylon torba yerde ne kadar döküntü varsa içine çekmeli. Belki şarjı yeterli olmadığından çekiş gücü düşmüştür. Tam şarjdan sonra kullanım tecrübelerinizi aktarırsanız memnun olurum. Çünkü buradaki videonun haricinde youtube'tan başka videolarda izledim ve gördüğüm kadarıyla düzgün çalışıyorlardı.

• quote:

Hocam bu konuyu Hoover'e danışmak lazım.

Çünkü bazı piller devamlı şarjda kalmayı bazılarıda dediğiniz gibi şarjı bittikçe şarja koymayı gerektirir. Tersi yapılırsa pilin ömrünü kısaltırsınız. Doğrusunu satıcıdan değil üreticiden sormak lazım.

Edit: tahminim şarjlı el süpürgelerinin kullanılmadığı durumlarda şarjda kalması gerektiği yönündedir ama en doğru cevabı üreticiye danışmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 27 Eylül 2012; 22:44:43 >

• quote:

forumdaki önerileri değerlendirerek hoover 18 v dikey süpürge aldım. fakat bugün çekiş gücünü kontrol ettiğimde bana pek zayıf gibi geldi. o kadar ki naylon torbayı bile çekemedi

bu cihazlarda niMH pil kullanılıyor, bu piller hızlı şarja uygun olmadığı için ünitesinde özellikle ilk kullanımdan önce uzun şarj etmek çok önemli .. makinayı aldığınızda içinde şarjı olabilir ama bu muhtemelen üretimde pilin içindeki enerjidir ve çok azdır.. kılavuzlarda 24 saat olarak belirtilir ama biraz abartıdır.. sabırsızlanırsanız 12-16 saat beklemeniz de yeterli olacaktır..

ürünü sürekli kullanırken 10 -15 dakika kullanıp pili tam boşalmadan şarja koyuyoruz, sürekli şarjda kalmasında bir sakınca yok, ama ayda 1 kez pilini epey bir bitirerek yine kesintisiz 1 gün şarjda tutmak pilin ömrünü ve verimini uzatacaktır..

ben aynı ürünü kullanıyorum, yukarıda yazdığım gibi çekim gücünde hiç bir problem yok hatta denediklerim arasında en iyisi.. ya tam şarj edememişsinizdir yada belki üründe fabrikasyon bir hata vardır.. - her üründe en iyi olarak % 3-5 oranında böyle arızalara rastlanabilir . -

• dünden beri şarjda cihaz akşam deneyeceğim bakalım şarjı olmadığından mı çekiş gücü düşük yoksa sorunlumu anlıyacağız
  • quote:

dünden beri şarjda cihaz akşam deneyeceğim bakalım şarjı olmadığından mı çekiş gücü düşük yoksa sorunlumu anlıyacağız

bir de yeni mi yoksa kullanılmış mı olduğunu filtrelerinden anlayabilirsiniz, özellikle hepa filtre yani en içte olan ve araç hava filtrelerindeki gibi sert kağıt olan filtrenin temizliğinden belli olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg888 -- 28 Eylül 2012; 17:24:41 >
  • Filtre tertemiz. Ve 24 saat şarjdan sonra kendine gelmiş makina..demek ilk geldiğonde icindeki şarj çok azmıs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Filtre tertemiz. Ve 24 saat şarjdan sonra kendine gelmiş makina..demek ilk geldiğonde icindeki şarj çok azmıs

iyidir sevindim, yukarıda ben tavsiye etmiştim çünkü... kullandıkça daha çok seveceksiniz hoover ı ...
  • quote:

Filtre tertemiz. Ve 24 saat şarjdan sonra kendine gelmiş makina..demek ilk geldiğonde icindeki şarj çok azmıs

Sizi tatmin etti mi yoksa eh iste mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla normal süpürge performansı beklemeyin. Bu alet ancak ortalığa dökülen kırıntıları toplar.

• Ben de Hoover almaya karar verdim. Dün baya bi gezdim ancak sadece Maramara forum SAturn de tesir bulabildim. 177 tl ama baya bir hirpalanmis. Internetten almaya karar verdim. Webdenal da var. HB de de var ama 280 tl. Webdenaldan alinir mi daha önce tecrube eden var mi?

• Hızlıalda 252 TL webdenalda güvenilir sitedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynetic -- 30 Eylül 2012; 20:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omkkio

Ben de Hoover almaya karar verdim. Dün baya bi gezdim ancak sadece Maramara forum SAturn de tesir bulabildim. 177 tl ama baya bir hirpalanmis. Internetten almaya karar verdim. Webdenal da var. HB de de var ama 280 tl. Webdenaldan alinir mi daha önce tecrube eden var mi?

veya internette hoover sitesinde satıcı listesi var, size yakın olanlarını arayarak telefonda sorabilirsiniz.. benzer fiyatlara alabilirsiniz..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.