Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.376
Cevap
149
Favori
732.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1568
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (587 mesaj) aeson01 (256 mesaj) Phantom II (198 mesaj) mami_24 (192 mesaj) mrsmrc (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4136 mesaj) Mobil (3384 mesaj) Tablet (275 mesaj) (2 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (702 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    1177 Mesaj

karisik isler hocam, bol sans :) ne diyim :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SkyTech74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Metin*

Bu A<B
    B<C benzeri soru vardı öncülde ABCD rakamları farklı 4 basamaklı sayı diyordu ama sorduğu soruda A47A gibi bir sayı vardı yani 2 rakamı aynı olmuş oluyor tahminen bu soru iptal olcak gibi duruyoor bende 47 işaretledim 4 yanlış geldi sözelde de 20 işaretledim 5 yanlış geldi umarım 290 puanı geçerim. Birde geçen sene yerleştiğim için okul puanımdan bi 7-8 puanda kırılacak :d
    itirazi nasil yapiyoruz hocam? var mi bilginiz

|
    |

Baktım cevap anahtarına Arda'nın yaş sorusunu doğru yapmışım sayısal testte.1 netim garanti ama diğer attıklarımda hangi şıkları, hangi sorulardı hiç hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 10 Ağustos 2020; 14:58:29 >
    |
    |
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Yarbay
    6738 Mesaj

Yav o soruyu son 20 dk kala yaptım. Formülden gidemeyince dedim başlarım böyle işe. 1996 denedim hemen tuttu
    |
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | GAMEPOWER 144HZ CURVED FULL HD
  • Er
    7 Mesaj

DGS tercih robotunda bölümler ne zaman eklenir acaba?

6 attığım sorudan 2 tane doğru kesin çıkacak gibi
    Şu apartman sorunsunda cmts -pazar yemek siparişi veren daire sayısı cevabına 6 yaptığıma yemin edebilirim ama tereddütteyim yinede
    |
    |
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Teğmen
    117 Mesaj
    Arkadaşlar bişey soracağım 15-20 nete özel üniversite gelir mi?

Şu şans biz de olacak.
    |
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | GAMEPOWER 144HZ CURVED FULL HD
  • Yarbay
    6738 Mesaj

Bölüm nedir hocam? Sayısal mı yoksa sözel mi?
    |
    |
    _Gmn_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1283 Mesaj
    Sizce hangi net aralığında yığılma olur?

Çok fazla parametre var. Bilemeyiz ki.
    |
    |
    halogonga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısın da meraktan bir sorayım dedim :) Kimileri çok kolay diyor kimileri çok zor diyor. En iyisi hiç bakmayıp sonuçları beklemek.
    |
    |
    Algorithmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence de. Film izleyin, yeni diziye başlayın, tatile çıkın ve 9 Eylül'e kadar unutun sınavı. Diğer türlü deli oluruz :D
    |
    |
    halogonga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Matematik 41. soru için itiraz etsek twitter vs üzerinden, yukarıda yazmış arkadaş ve öğretmenlere de sordum ve soru hatalı.

|
    |

Yaz okulu 5 Eylül - DGS sınav sonuçları 9 Eylül

Anlayan anladı ona göre
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    Malesef erken açıklanmayacak demek.
    |
    |
    Dgvdhbcghdvnv56

quote:

Orijinalden alıntı: tcbestepe

yine 60/60 yapamadım...
    Netleriniz nedir.Tahmini benim puan 341 gelior 2017 katsayisiyla sizce itu gelir mi cok mu zor?

Matematik'e geçtikten sonra ilk 20 soruyu 30 dakikada bitirdim saate baktıgımda 10:52 di problemlerde yaş sorusu ile trenvagon sorusunda vakit kaybettim. Sayısal mantıkta bir tek ağaç-göl sorularını yapamadım birde mavi-beyaz üçgen sorusunda kaç farklı şekilde yerleştirilebilir sorusunu es geçtim. GEOMETRİ çalışmadıgım için sınav benim için aslına bakılırsa 53 sorudan ibaretti. 53 Sorudan 45 soru işaretledim emin olarak bugun kontrol ettiğimde hepsinin doğru olduguna eminim.

Bu arada sayısal mantıktan çıktıgımda cebir kısmında üslü sorusunu yapamamıştım vakit kaybetmemk için cebir kısmında atladım döndüğümde sakin kafayla çok kolay üstesinden geldim.

Matematik bitmişti artık benim için geriye koskaca bir 45 dakika kalmıştı türkçeye tamı tamına 45 dakika.

Denemelerimde ben türkçeye her zaman 30 dakika banko verirdim. Sınav anındaki telaş stresi kontrol etmek için.

Velhasıl 45 dakikada kolay uzun olmayan soru aradım türkçede lakin hepsi birbirinden farklıydı şıklar çelişkili metinler kafa yoran cinstendi. Kalan 45 dakikada 13 tanecik işaretleyebildim.

13 tane işaretlediğim halde dün akşam içimde hep bir kuşku şüphe vardı. Acaba 0.5 net olayına takılırmıyım diye. Paranoyak stres olmuştum bugun 11'de sağolsun ösym hızır gibi yetişti soru kitapçıgını açtı.

Sınavı değerlendirecek olursam yalan yok Allah var yukarıda ama TÜRKÇE acayip zor farklıydı geçen senenin türkçelerini çözmeme rağmen.

Matematik kısmına gelirsek cebiri kolaydı. Problemler ve mantıkta ortaydı benim için. Normal şartlarda denemelerimde 2 saatte çıkıyordum bu sınavda 1saatte 40 dakikada çıkmasını bildim.

Bu arada sözel ve hukukçu arkadaşlara çok üzüldüm sınav onların beklediği gibi gelmedi.

Umarım herkes dilediği puanı istediği yer gelir.

• Er
    0 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dgvdhbcghdvnv56

quote:

Orijinalden alıntı: Algorithmus

Bence de. Film izleyin, yeni diziye başlayın, tatile çıkın ve 9 Eylül'e kadar unutun sınavı. Diğer türlü deli oluruz :D
    Gsu istiyordunuz.Puan hesapladiniz mi kac geliyor tahmini ben de gsu yazabilirim benimki 341 civari gibi...

Cancer Clinical Trials
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,844
1.2.165

Reklamlar

Radyo Dinle kripto para haberleri Canlı Tv izle Sohbet
Cancer Clinical Trials Gülüş Tasarımı SEO
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.