Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

dijital tv karti hakkinda bilgi

5
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> dijital tv karti hakkinda bilgi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1519 Mesaj
      28 Ağustos 2003 15:31:05 Konu Sahibi
      arkadaşlar merhaba bu kartlar hakkında acil yardıma ihtiyacım var
      kartların bazı modellerinde CI modül var bazılarında yok . ben bu kartı aldığım zaman şifreli kanalları çözmek istiyorum ve bu kanalların CI kartlarla çözüldüğünü biliyorum. Ama kaliteli firmalarda (pinnacle v.s.) CI modül yok. Acaba CI modül olmayan kartlardada bu kanalları çözmenin yolu varmı (yazılımla falan)
      bilen arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim SAYGILAR...

|
      |
    • Binbaşı
      1900 Mesaj
      28 Ağustos 2003 18:15:12
      sky star2 tv kartını incelemeni tavsiye ederim.www.markom.com.tr adresinden foruma gir ve sky star2 hakkındaki bilgileri oku.
      |
      |
    • Binbaşı
      1129 Mesaj
      28 Ağustos 2003 18:23:31
      www.kayacenter.com
      ithalatcısı olur
      |
      |
    • Binbaşı
      1900 Mesaj
      28 Ağustos 2003 18:30:48
      ben kaya center ın ithalatçısı olduğuna pek emin olamadım ama bende oradan alacağım galiba. skystar2 versiyon 2.68 kartlar sadece onlarda var.
      |
      |
    • Binbaşı
      1408 Mesaj
      28 Ağustos 2003 23:47:08
      Evet iyidir arkadaşım tavsiyemdir...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      719 Mesaj
      29 Ağustos 2003 01:59:00
      SS2 firmasının üreticisi Technisat firması, satış grafiğini yükseltmek için nerdeyse kendisi perakende vermeye başlıycak. Kaya distribütörü değildir, sadece kartı, bazı firmaların aksine legal yollardan ülkeye sokarak, faturalı ve garantili satış yapmaktadır. Yoksa herkes getiriyor bu kartı bi şekilde.

Mevcur DVB-s yazılımlarıyla CI modüle ihtiyaç duymadan birçok şifreleme sistemi çözülebilmektedir, uydu yayınlarını bilgisayardan izlemek gibi bir tercihiniz varsa, CI modüllerle normal şartlarda işiniz olmaz, zaten olsaydı bilg. bir anlamı kalmazdı..
      |
      |
Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,260
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.