Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sincap5959 , Sincap5959 , gkt84 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (3 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99009901990299039904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chivalryde daima takılan bi adamım 1k-1.5k arası dolanan player sayısı beleşten dolayı şuan 11k olmuş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

https://store.na.square-enix.com/product/441476/spring-surprise-box-2017-pc-download

arkadaşlar 9$ a aldım değer mi sizce?

Ben Square Enix'in Avrupa mağazasının Spring Surprise Box 2017'sini aldım. Just Cause 3 verecekleri onda kesindi de diğer 3 oyun sürprizdi. O paketin değeri de 11€'ydu ki senin attığınla bunun arasında yaklaşık 7 TL fark var işte. Büyük olasılıkla birbirinin dengi paketler.

Benim aldığım 11€'luk pakette Just Cause 3 dışında çıkan o muhteşem ve sürpriz oyunlar: Tomb Raider Anniversary, Mini Ninjas, Kane & Lynch 2: Dog Days.

TR Anniversary iyi oyun olabilir de eski. Mini Ninjas'ın kalitesi konusunda bir eleştirim yok. Kane & Lynch 2 Dog Dags hakkında öyle fazla iyi yorum görmedim.

JC3'ü saymazsak hiç de 11€ vermeye değecek bir paket gibi durmuyor.

Bilmiyorum, her paketin kalitesi aynı olmayabilir. Sana daha güzel AAA oyunlar gelebilir. Ben pişman oldum.

hocam sonuçta parasını karşılamış :) jc3 zaten 35-40 lira fiyatı var. bakalım sürpriz şeyler çıkacak mı :)

Ya büyük indirim dönemlerinde 20 küsur TL'yi görmüştü JC3. Önümüzdeki yaz indirimlerinde de büyük olasılıkla yine görür.

Paketten çıkan diğer oyunların biraz daha kaliteli AAA olmasını beklerdim hiç değilse.

Neyse... Her işte bir hayır vardır. JC3'üm yoktu, oldu.

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    sanırım bu paketleri kaçırdık js3 siteye girdimde satın alamıyorum :P

steam indirimleri ne zaman başlıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

sanırım bu paketleri kaçırdık js3 siteye girdimde satın alamıyorum :P

steam indirimleri ne zaman başlıyor acaba?

http://www.whenisthenextsteamsale.com

Bu site 23 Haziran diyor. Yaz indirimleri olacak. Büyük olasılıkla da öyle olur. Resmî olmayan bir kaynak olsa da çok şaştığını görmedim. :)
  • bundlestarsın 29 oyun paketini alabilen oldu mu ? şuana kadar denediğim hiçbir kartı kabul etmiyor da. daha önc alışveriş yaptığım encardı bile kabul etmiyor
  • sende problem vardı az önce aldım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 29 Mart 2017; 18:39:12 >
  • Banka hesabına bağlı sanal kartla sorunsuz alınabiliyor.
  • Smol kullanıcısına yanıt
    encardla bende sorunsuz alabiliyordum ama artık olmuyor. soru formu yolladım ama şuan iki gündür sinirlendiğim için gittim paypalla ödedim. Türkiye de paypalı kapattığını sanan arkadaşlara selam olsun
  • Paraf sanal kartla aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stronghold Crusader 2
    $49.99 $4.99
    Stronghold Crusader HD Stronghold Crusader HD
    $9.99 $2.49

Bir de Singularity 12.25 TL

şu 3 oyunu alasım var tavsiye eder misiniz?
  • konunun adı küreği yemiş ve zamanı geçmiş dijital oyun fırsatları olarak değiştirilmeli.Yada Steam profili kasma ana konu yapın öyle daha iyi.Ama şu geyikli key satışı yapan arkadaşı takdir ediyorum
  • singularity güzeldir bayağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jalynfein

Stronghold Crusader 2
    $49.99 $4.99
    $9.99 $2.49

FPS seviyorsan, hele hele Wolfenstein serisini seviyorsan, Singularity'i öneririm. Günümüz AAA FPS'lerine göre daha lineer ve basit yapılı gelecektir; ama oldukça zevklidir.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Salı günleri bakım oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

singularity güzeldir bayağı.

tesekkür ederim yorum için birde daha once hiç oynamadım fakat videoları felan cok hosuma gitti bu The Witcher hakkında ne dusunuyor sunuz 1-2 mi almalıyım yoksa The Witcher Trilogy daha mı mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Jalynfein

Stronghold Crusader 2
    $49.99 $4.99
    $9.99 $2.49

FPS seviyorsan, hele hele Wolfenstein serisini seviyorsan, Singularity'i öneririm. Günümüz AAA FPS'lerine göre daha lineer ve basit yapılı gelecektir; ama oldukça zevklidir.

wolfenstein cok eskiden oynamıstım guzeldi hosuma gitmisti bunun videolarındada ona benzer bi hava sezdim ama oynayan arkadaşlarada sorayım dedim ..
    tesekkür ederim yorumun için
  • witcher serisinin hepsi var bende. witcher ilk oyununu 80 küsur saat oynadım, resmen doyamadım oynamaya. çok beğendim ki geçen sene oynadım oyunu ilk çıktığı zamanlarda değil. ona rağemn ben çok beğendim. dövüş dinamikleri biraz farklı gelecektir ilk oynamada ama daha sonra alışılıyor.
    2. oyunu da güzeldi ama bende ilk oyunun yerini tutmadı diyebilirim. elbette bu herkeste aynı olmayabilir. tam tersini de düşünen olacaktır.

3. oyunu bende olmasına rağmen oynamak nasip olmadı ekran kartından dolayı. ama beğenenler had safhada.

ayrıca singularity için yorum yazarken wolfestein ı ben de yazacaktım çok abartı olur dedim ama @teoska da yazmış, demek ki aynı düşünüyoruz. singularity de alınmalı mutlaka.
  • Stronghold Crusader HD

AoE tarzı güzel bir oyun, Çocukken fazlaca oynardım :) Tavsiye ederim ama Stronghold Crusader 2 o kadar iyi değil fakat yine de almak istersen $5'a değmemekle beraber forumda "key" olarak satan bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

witcher serisinin hepsi var bende. witcher ilk oyununu 80 küsur saat oynadım, resmen doyamadım oynamaya. çok beğendim ki geçen sene oynadım oyunu ilk çıktığı zamanlarda değil. ona rağemn ben çok beğendim. dövüş dinamikleri biraz farklı gelecektir ilk oynamada ama daha sonra alışılıyor.
    2. oyunu da güzeldi ama bende ilk oyunun yerini tutmadı diyebilirim. elbette bu herkeste aynı olmayabilir. tam tersini de düşünen olacaktır.

3. oyunu bende olmasına rağmen oynamak nasip olmadı ekran kartından dolayı. ama beğenenler had safhada.

ayrıca singularity için yorum yazarken wolfestein ı ben de yazacaktım çok abartı olur dedim ama @teoska da yazmış, demek ki aynı düşünüyoruz. singularity de alınmalı mutlaka.

Aynı fikirdeyim serinin 3.oyunundan sonraki en iyi oyunu 1.oyunu,2.oyun Assassins of Kings çok kısa,yapılacak çok az şey var ve açık dünyası çok küçük,ana bir oyundan ziyade The Witcher 3'ün demosu gibi bir oyun ama buna rağmen güzel bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 29 Mart 2017; 20:39:23 >

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Gtx 850m laptop ile bile high ayarlarda oynadım. O arkadas hayli hayli :D

Hikaye icin tek cümle. Tanrısal Senaryo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99009901990299039904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.