Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saintroyo , DissHeytan , EaGLe Power , EaGLe Power Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 35 Misafir (3 Mobil) - 34 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.807
Cevap
2.720
Favori
21.325.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98999900990199029903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gonullu yama ile mi yoksa resmi ceviri ile mi oynarsiniz bilemem fakat herkesin mutlak oynamasi gereken bir oyun WITCHER Hatta bana soracak olursaniz Trilogy paket alinmali. 39 tl ile şaka gibi bir fiyati var oyunun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 29 Mart 2017; 3:7:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Ben onu da düşündüm ama trilogy aldığınız zaman witcher 3 ek paketleri dahil olmuyor, yani witcher 3 DLC'lerini ayrı olarak satın almak gerekiyor ve daha pahalıya geliyor. Ya da ben yanılıyorum, yanılıyorsam lütfen uyarın da 2-3 lira fazla vererek trilogy alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mundt

Ben onu da düşündüm ama trilogy aldığınız zaman witcher 3 ek paketleri dahil olmuyor, yani witcher 3 DLC'lerini ayrı olarak satın almak gerekiyor ve daha pahalıya geliyor. Ya da ben yanılıyorum, yanılıyorsam lütfen uyarın da 2-3 lira fazla vererek trilogy alayım.

Game of the Year alın, öbür oyunları daha sonra edinirsiniz. Dlcleri tek tek almak zorunda kalırsanız totalde daha çok ödüyorsunuz. Misalen ben oyunu ön siparişle aldım, dlclere neredeyse oyun kadar para ödedim.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Evet öyle yaptım, GOTY aldım gitti. Şimdi tek problem kaldı, o da 3 mbps hız ile 43 GB veri indirmek
  • PS de Witcher'ı 100 saat oynamıştım, şimdi yine gittim aldım ama dlc leri oynamamıştım, yan görevlerin de bazıları kalmıştı, şimdi bir yandan ne yapıyorum ben diye düşünüyorum, oynayacağım zaten bir dünya oyun var, bir de gittik bunu aldık bir daha oynamak için
  • gamer777 kullanıcısına yanıt
    kredi kartınızın arkasındaki 3 rakamlı CV kodunu bilirse sizden habersiz işlem yapma olasılığı yüksek.O yüzden tanımlı kredi kartı bilgilerinizi muhakkak silmenizi tavsiye ederim.
  • Allahın cezası witcher.Gittik zamanında ön siparişle aldık bize bari kıyak geçte ilk oyunu boşuna aldırma.Ek paketlere bakıyoruz ikisini almakta got versiyonunu almak arasında fark yok zaten.Ciddiyim çok sinir oldum.

• Arkadaşlar; witcher3'ün goty sürümü üzerine bir şey çıkmayacak değil mi? Yani yeni ek paket vs. Açıklamasında yazan "up to date" kafamı karıştırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Allahın cezası witcher.Gittik zamanında ön siparişle aldık bize bari kıyak geçte ilk oyunu boşuna aldırma.Ek paketlere bakıyoruz ikisini almakta got versiyonunu almak arasında fark yok zaten.Ciddiyim çok sinir oldum.

Hocam malesef pek çok oyunda böyle sorunlar olabiliyor.Tekrardan goty alın gitsin bare
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Arkadaşlar; witcher3'ün goty sürümü üzerine bir şey çıkmayacak değil mi? Yani yeni ek paket vs. Açıklamasında yazan "up to date" kafamı karıştırdı.

yok bitti artık dlc falan gelmez.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam. Eğer yakın zamanda toplayabilecek gibi olursam bilgisayarı alırım, yoksa şu an zaten on board'um
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

https://store.na.square-enix.com/product/441476/spring-surprise-box-2017-pc-download

arkadaşlar 9$ a aldım değer mi sizce?

Ben Square Enix'in Avrupa mağazasının Spring Surprise Box 2017'sini aldım. Just Cause 3 verecekleri onda kesindi de diğer 3 oyun sürprizdi. O paketin değeri de 11€'ydu ki senin attığınla bunun arasında yaklaşık 7 TL fark var işte. Büyük olasılıkla birbirinin dengi paketler.

Benim aldığım 11€'luk pakette Just Cause 3 dışında çıkan o muhteşem ve sürpriz oyunlar: Tomb Raider Anniversary, Mini Ninjas, Kane & Lynch 2: Dog Days.

TR Anniversary iyi oyun olabilir de eski. Mini Ninjas'ın kalitesi konusunda bir eleştirim yok. Kane & Lynch 2 Dog Dags hakkında öyle fazla iyi yorum görmedim.

JC3'ü saymazsak hiç de 11€ vermeye değecek bir paket gibi durmuyor.

Bilmiyorum, her paketin kalitesi aynı olmayabilir. Sana daha güzel AAA oyunlar gelebilir. Ben pişman oldum.

• Merhabalar bu Witcher 3 indirimi ne zamana kadar almayı düşünüyorum ayrıca kış ve yaz indirimlerinde daha fazla indirim oldu mu acaba teşekkürler.
  • Steam Guardın ben şuana kadar bir sakıncasını görmedim neleri kötü anlatır mısınız ?
  • Sabah girip baktığımda 30 küsür saat vardı; yarın öğleye kadar gibi düşünün yani

• mundt kullanıcısına yanıt
    Iyi yapmissin. 1. ve 2. oyunuda mutlaka edin ve 1 oyundan basla. Basta zor gelebilir fakat alisiyor ve seviyorsunuz.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim akşam almayı düşünüyorum bütün seriyi.
  • Witcher 1 ve 2 nin indirime girmesini bekliyordum gerçekten iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

https://store.na.square-enix.com/product/441476/spring-surprise-box-2017-pc-download

arkadaşlar 9$ a aldım değer mi sizce?

Ben Square Enix'in Avrupa mağazasının Spring Surprise Box 2017'sini aldım. Just Cause 3 verecekleri onda kesindi de diğer 3 oyun sürprizdi. O paketin değeri de 11€'ydu ki senin attığınla bunun arasında yaklaşık 7 TL fark var işte. Büyük olasılıkla birbirinin dengi paketler.

Benim aldığım 11€'luk pakette Just Cause 3 dışında çıkan o muhteşem ve sürpriz oyunlar: Tomb Raider Anniversary, Mini Ninjas, Kane & Lynch 2: Dog Days.

TR Anniversary iyi oyun olabilir de eski. Mini Ninjas'ın kalitesi konusunda bir eleştirim yok. Kane & Lynch 2 Dog Dags hakkında öyle fazla iyi yorum görmedim.

JC3'ü saymazsak hiç de 11€ vermeye değecek bir paket gibi durmuyor.

Bilmiyorum, her paketin kalitesi aynı olmayabilir. Sana daha güzel AAA oyunlar gelebilir. Ben pişman oldum.

hocam sonuçta parasını karşılamış :) jc3 zaten 35-40 lira fiyatı var. bakalım sürpriz şeyler çıkacak mı :)

• Witcher'ın GOTY versiyonu şu an 35 lira civarıydı sanırım. Ekstra %20 indirimle atabilecek arkadaşlar varsa pm yoluyla ulaşabilir alırım. Steam bakiyesini nakite çevirmeyi düşünen varsa ikimizinde işi görülsün
  • 
Sayfa: önceki 98999900990199029903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.