Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: drpakers Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
350.075
Cevap
2.724
Favori
21.357.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86828683868486858686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rainbow Six Siege: Starter Edition diye bir şey çıkmış 40 tl her şey açık sadece operator açmak biraz daha zor anladığım kadarıyla

ayrıca amazonda steam link 35$ + 8$ kargo
  • Mafia 2 voidu da 9 tl olarak satiliyor.DLCler steamden daha pahali ama.
  • son 3 hafta. Alev alacak buralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Witcher 3 indiriyordum, 30 gb indikten sonra bilgisayarı kapatıp açtım baştan indirmeye başladı

Bana bile koydu hocam

• Rainbow Six Siege: Starter Edition'ın olayı nedir tam olarak internetten baktım ama tam olarak anlayamadım.
  • Lanet Olası Federal L kullanıcısına yanıt
    sayfanın altında türkçe olarak yazıyor
  • Classları açmak için para kasmamız gerekiyor yani anladım sağolun.
  • Mafia II Deluxe edition ile tüm dlc ler gelmiyor . Desteksiz atış yapmayalım .
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Ömürlük arşiv mi yaptın ne yaptın hoca o kadar ya?
  • mafia 2 yi 2011 de üni zamanında oynayıp bitirmiştim
    indiimde görünce aldım efsane oyun ya özlemişim cidden
    araçların sesleri hareketleri yeter
    mafia 3 e ön sipariş de verdik inş 2 gibi iyi oyun çıkar
  • acofaco kullanıcısına yanıt
    O dergiler yok mu o dergiler
  • Şubatta R9 380 ekran kartı almıştım. MSI sitesinden kayıt yaptırdım biraz önce.
    Assassin’s Creed China ve India oyunlarının Uplay kodunu verdi. Son zamanlarda ekran kartı alan varsa kaçırmasın.
  • Humble bundlede 1 dolarlık oyunları aldım e mailime makbuz geldi ama ne key geldi ne link geldi asdece makbuz yollandı keyleri nasıl alacağım? Siteye üye değilken yaptım bağışı az önce üye oldum
  • NBA 16 139₺
    NBA 17 199₺

http://store.steampowered.com/app/385760/ Bunlar iyice azıttılar. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum ki, o değil Mafia III'de 199₺ olacak...
  • Overwatch aldığım için yaz indirimlerinden oyun almayacağım demiştim ama daha indirimler gelmeden Mafia II'yi alacağım. Bizden adam olmaz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy.

NBA 16 139₺
    NBA 17 199₺

http://store.steampowered.com/app/385760/ Bunlar iyice azıttılar. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum ki, o değil Mafia III'de 199₺ olacak...

legends gold paket yanıyor
  • Overwatch'ı kaça almıştın Pre-order zamanları G2A'da Origins Edition 121TL civarındaydı daha düşer diyerek almamıştım şimdi 177,99TL
    Oyunu çok beğenmiştim, başka sitelerde elbette biraz daha ucuza bulunabilir ama 120 civarına imkansız artık
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Birşey olmaz steam in 199999999999999999999999999999 yılından kalma oyunlara indirim yapmasına alıştık,arada da bir iki göstermelik tamamdır,oynamayacağın oyunları aldırmada ustadır kendisi,adeta kütüphane için çalışır.Hele bu yeni indirim sistemiyle hiçbi cacık olmaz
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Rus Battle.net uzerinden 90 liraya aldim. Origins surumu benim icin onemli degildi o yuzden hic dusunmedim bile almayi, normal surum yeterli bence

• 
Sayfa: önceki 86828683868486858686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.