Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.960
Cevap
2.721
Favori
21.341.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83138314831583168317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunların yanına sabah Civ5 aldım, ve 15 liralık bir oyunu iade'ye yolladım.
    İndirimler bu şekilde sonlandı, ayrıca hesapta 9,85 ve iadeden beklediğim 15 lira var iadenin parası indirim bitmeden gelir mi? gelmezse 9 liraya ne önerirsiniz?
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar transistor, bastion, talos princible, ori blind forest tarzı oyun önerebilir misiniz

dust: an elysian tail.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sealine

İade talebinde bulundum 3 gün sonra gelen cevap şu iadeniz kabul edildi para nız 7 gün sonra kullanılabilir hale gelecektir. Bune yaw 4 ocakta indirimler bitiyor ne olacak şimdi.

NOT: WALLET'LA aldım oyunu.

EDİT: Mailde 7 gün içerisinde kullanılabilir olacak diyor steam sayfasında 24 saat içinde diyor ???

Ben fm16 ve h1z1 i iade ettim 30 dk sonra iadeyi kabul ettiler .wallete para 24 saat sonra kullanilabilir diye eklendi . 1 gün sonra para kullanılabilir oldu yarın kullanabilirsin iade parasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 30 Aralık 2015; 2:05:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bane93 kullanıcısına yanıt
    Kısmetse bekliyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Square Enix Bundle'ı bildiğiniz Tomb Raider Bundle olmuş. İnsan araya iki tane FF oyunu atar ya. Online olanı saymıyorum.
  • Olmadı beyler üzgünüm maçların son dakikasına kadar devam etti ama 2 maçtan takla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar bu oyun daha çok indirim görür mü? bunu bekliyodum da

http://store.steampowered.com/app/201420/?snr=1_239_860__fall2015-featured

cidden çok güldüm gece gece

• beyler şimdi 120 gb ssd de steam yüklü 50 gb yer var yedekten gta yükleyeceğim D ye yüklemek istiyorum ancak direk C de alan yok diyip yedekten yüklettirmiyor ne yapmam lazım ?
    edit:çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 29 Aralık 2015; 23:54:26 >
  • Steam pazarımın tepesine şöyle bir uyarı koymuş, 200'den fazla satamıyormuşuz demek ki SGK no falan istiyor.

quote:

Bu yıl 157 listeleme oluşturdunuz. Bir yıl içerisinde 200 öğeden fazlasını satmanız veya listelemeniz için sizden bazı bilgiler toplamamız gerekiyor. Bu, satın almayı etkilemez. Gerekli bilgileri sağlamak için lütfen buraya tıklayın. Bu gereksinim hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfasını ziyaret ediniz.
  • Steam bağımlılık yaptı resmen. Oyun alıp duruyorum şu indirimler bitse artık..

• Evolve alinir mi?

Steamda 40tl instant gaming te biraz daha ucuza geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 30 Aralık 2015; 0:20:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neto_

Steam bağımlılık yaptı resmen. Oyun alıp duruyorum şu indirimler bitse artık..

İlk 2 sene oyle oluyor, oynamadiginiz oyunlar birikince yavaslarsiniz. Tecrubeyle sabit

• Steam Cüzdanda 15 TL param var Ryse Son of Rome'yi oynayıp deneyen var mı alınabilir bir oyun mu sizce fiyatına göre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Steam Cüzdanda 15 TL param var Ryse Son of Rome'yi oynayıp deneyen var mı alınabilir bir oyun mu sizce fiyatına göre ?

Ben korsan oynamıştım güzeldi multisi nasıl acaba ona göre bende alabilirim

• Artık alfa beta vs oyun almıyorum :S

Wreckfest aldım multide kimse yok oyun yarım geri iade ettim project cars alıcam eğer 4 üne kadar iade olursa :S

DS4 le zevkli olur mu project cars

Yada sağlam multisi olan oyun önerin açıkcası hiçbirşey almak istemiyorum ama hesapta 35 lira kalmasın boşuna :D

CSGO
    Rocket Lig
    H1Z1
    Euro Truck 2
    Grıd Serisi
    LFD2

olanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 30 Aralık 2015; 0:38:50 >
  • Bir sürü oyun attım listeme şimdi karar verme aşamasına geçeceğim

1.Life Is Strange™
    2.Ori and the Blind Forest
    3.Grim Dawn
    4.SOMA
    5.Ryse: Son of Rome
    6.Call of Duty®: Modern Warfare® 3
    7.Hatred
    8.Total War™: ROME II - Emperor Edition
    9.The Testament of Sherlock Holmes
    10.Dragon Age: Origins
    11.Total War: ATTILA
    12.The Fall
    13.Victor Vran ARPG
    14.Mad Games Tycoon
    15.The Long Dark
    16.DiRT Rally
    17.The Witcher® 3: Wild Hunt
    18.Lemma
    19.Solarix
    20.Blackguards: Untold Legends
    21.METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
    22.Evolve
    23.Far Cry® 4
    24.Middle-earth: Shadow of Mordor
    25.Grand Theft Auto V
    26.The Evil Within
    27.Dead Rising 3 Apocalypse Edition
    28.Wolfenstein: The Old Blood
    29.Subnautica
    30.Lords Of The Fallen™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 30 Aralık 2015; 3:45:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Artık alfa beta vs oyun almıyorum :S

Wreckfest aldım multide kimse yok oyun yarım geri iade ettim project cars alıcam eğer 4 üne kadar iade olursa :S

DS4 le zevkli olur mu project cars

Yada sağlam multisi olan oyun önerin açıkcası hiçbirşey almak istemiyorum ama hesapta 35 lira kalmasın boşuna :D

CSGO
    Rocket Lig
    H1Z1
    Euro Truck 2
    Grıd Serisi
    LFD2

olanlar

Aynen arkadaşlar,

Multisinde çok oyuncu bulunan, sağlam, server merver problemi olmayan oyunları önerebilir misiniz, alalım. Multisi sağlam olsun.
  • yılbaşı indiriminden birsürü oyun aldım ama alırken hediye olarak seçtim. şimdi kendi envanterime eklemeye çalışınca "Bu hediye, belirtilen ülkelerde etkinleştirilebilir olarak kısıtlanmıştır: Türkiye" uyarısı veriyor ve kütüphaneme eklenmiyor. kendime mail atarak da denedim yine olmuyor. sorun ne olabilir?
  • Gençler sizce rocket league x4 mü
    Pes 16 mı ?

• max payne3 7,5TL en ucuzu 90TL 'ye gördüm piyasada.
  • 
Sayfa: önceki 83138314831583168317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.