Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark , imjohnnystark , LuNCoR , phalantan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.947
Cevap
2.721
Favori
21.340.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44264427442844294430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trashopolis

Dirt 3 steam mi acaba? gfwl den kurtulmustu ama

Steam evet. Games for windowslive'dan daha kurtulmadı yaza kadar kurtulacak sanırım. Aşağıdaki linkte codemasters çalışanının açıklamaları var.

http://steamcommunity.com/app/44320/discussions/0/558746745592088289/

Ayrıca kutulu dirt 3 olanlarada steam keyini kullanabilecekmiş buna çok sevindim 5 tl'ye d&r'dan aldığım dirt 3 duruyor kenarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentient6 -- 30 Ocak 2014; 21:32:36 >

• tek key yapmaları kötü olmuş showdown ve overload 2'yi steamtradesten toplardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlackie

quote:

Steam evet. Games for windowslive'dan daha kurtulmadı yaza kadar kurtulacak sanırım. Aşağıdaki linkte codemasters çalışanının açıklamaları var.

http://steamcommunity.com/games/DiRT3/announcements/detail/1498873167825830349

Ayrıca kutulu dirt 3 olanlarada steam keyini kullanabilecekmiş buna çok sevindim 5 tl'ye d&r'dan aldığım dirt 3 duruyor kenarda

Süper haber. Ben de 15'e almıştım. Peki bu Dirt 3'ü nasıl Steam'e geçiricez Windowslive'dan?

• HB'dakilerden online olan var mı ? Dirt 3 multiplayer oynanıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

quote:

Orijinalden alıntı: ßlackie

quote:

http://steamcommunity.com/games/DiRT3/announcements/detail/1498873167825830349

Süper haber. Ben de 15'e almıştım. Peki bu Dirt 3'ü nasıl Steam'e geçiricez Windowslive'dan?

Şuan değil daha çalışıyorlar üstünde gfwl kalksın. Kutudaki cd keyi steam'e girince aktif edebilcez galiba daha tam kesin değil valve ile ayarlayacaklarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentient6 -- 30 Ocak 2014; 21:27:35 >

• Kingdoms of Amalur: Reckoning™
    x1550 ile oynayabilir miyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

tek key yapmaları kötü olmuş showdown ve overload 2'yi steamtradesten toplardım

steamtrades çöktü galiba bende açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

dirt 3 nasıl arkadaşlar 2ye göre?

2yi bilemem ancak 3 korsan olarak oynamıştım cok zevkliydi para bulmaya çalışıp sırf dirt 3 için alacağım bu paketi birde bilenlere soruyorum gfwl sorun çıkartmaz değil mi? kalkacak diye bir haber okumuştum

anladım hocam, çıkarmaz sanırım o kadar insan alıyor sonuçta
  • arkadaşlar humble daki oyunlar tek key mi ??
    orada sadece dirt oyunları yok diğerleri başka bundlerdan gelmişti eğer tek keyse almayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar humble daki oyunlar tek key mi ??
    orada sadece dirt oyunları yok diğerleri başka bundlerdan gelmişti eğer tek keyse almayacağım

1$ - 1 key
    6$ - 1 key

toplamda 2 key yani
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning ın humblebundle dahil olduğunu burda gördüm bi sevinçle açtım ama sitesinde görünmüyo. Acaba ben olayı yanlış mı anladım yoksa sitede bir sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

HB'dakilerden online olan var mı ? Dirt 3 multiplayer oynanıyor mu ?

Soruma ek olarak Google Wallet ile ödeme çıkmış, ben Google ile alsam enpara ile yarısı gelir mi sizce ?
  • Egzorsizma E kullanıcısına yanıt
    Bundleda değil, steamin hafta sonu indiriminde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar humble daki oyunlar tek key mi ??

1$ - 1 key
    6$ - 1 key

toplamda 2 key yani

eyvallah hocam bilgi için

bu arada hem size hemde diğer arakdaşlar sorum bu games for windows live ile ilgili
    şimdi b,oyunu alıp gfwl ile başladıktan sonra gfwl kalkarsa savegame lerde sıkıntı oluşur mu acaba

bu zamanında arkham city oyununda başıma geldi gfwl kaldırdılar benim 20-30 saatlik save game de yalan oldu insana koyuyor biraz :)
  • Humble'daki Operation Flashpoint: Red River 'i steam de bulabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Humble'daki Operation Flashpoint: Red River 'i steam de bulabilen var mı ?

türkiyeye kapalı, humble'dan ekleyince sorun olmaz oynayabilirsin.
  • Bu ne ya humbledan 6$paketi aldım 1$+6$ çektiler

ne yapabilirim ?

adamların support sayfaları bile açılmıyorhttp://support.humblebundle.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 30 Ocak 2014; 22:17:36 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    my library bölümünde 1 adet mi var 2 mi?

1 tane ise durumu anlatan mail ile birlikte ödemelerin paypal transaction id'leri contact@humblebundle.com adresine yolla
  • 1 tane var paypal değil paybyme ile alıyorum. Ne yapmalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 30 Ocak 2014; 22:25:45 >
  • Çok sağol arkadaşım.
  • 
Sayfa: önceki 44264427442844294430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.