Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2800. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.323.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haftaya iyi bir oyun daha sonra uyduruk oyunlar sonra yine ara .Alan's wake i iyi ki almamışım zamanında.Oldukça iyi indirim olmuş.Almak isteyenler kaçırmasınlar.
  • humble bundle aldım ama oyunlar var ben de ekistralar için aldım yani oyunlaeı isteyen olursa mesaj atsın vereyim keyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkalin

humble bundle aldım ama oyunlar var ben de ekistralar için aldım yani oyunlaeı isteyen olursa mesaj atsın vereyim keyleri

Pm kapalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

humble bundle aldım ama oyunlar var ben de ekistralar için aldım yani oyunlaeı isteyen olursa mesaj atsın vereyim keyleri
    ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DijitalVisne -- 22 Aralık 2013; 5:38:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Synster

quote:

Pm kapalı

hay ben bu adminlerinhay ben bu adminlerin boş yere pm mi kapattılar anlamadım neyse steam den eklerseniz ordan veririm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Synster

quote:

Pm kapalı

hay ben bu adminlerinhay ben bu adminlerin boş yere pm mi kapattılar anlamadım neyse steam den eklerseniz ordan veririm

Hocam buradan verebilirsen (pm) daha iyi olur bi arkadaş istiyodu kredi kartı olmayan.

• ben 2sini average a veriyor sandım 2 dolar verdim.. meğersem 1 dolara veriyormuş.. sorun değil..:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

ben 2sini average a veriyor sandım 2 dolar verdim.. meğersem 1 dolara veriyormuş.. sorun değil..:D:D

Ben 3 verdim.Helal olsun adamlara o kadar iyi bundle yaptılar

• quote:

vermediyseniz talibim keyinize
  • Bu haberi paylaşan arkadaş sana sesleniyorum! Allah ne muradın varsa versin. Bal reklamlarında dedikleri gibi 1 dolara hem kendime, hem eşime dostuma felan bile aldım.
  • en hızlı davranan @Synster oldu iki keyi de verdim
  • beyler durumunuz varsa 2-3 dolar atın bişi olmaz 10 dolara indirimle alınan oyun fr olarak yani,ben tam satan birinden alacaktım ki iyi ki sabretmişim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

0.5 dolar secım dedım gulmekten koltuktan dusuyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cait

quote:

Orijinalden alıntı: serkaneker

Arkadaşlar, oyun oynadıkça envantere kartlar geliyor.

"Steam Trading Card Beta Access" diye bir şey gelmiş. Bunlar ne işe yarıyor?

oynadıkça gelmez. csgoda 3 tane dotada 4 tane tfde 4 5 tane portalda 4 tane kadar gelir.
    ve en fazla 2 oyundan gelir

csgonun 3 kartını yaklasık 3 dolara dotanın 4ünü 4 tfnin 4ünü 1bucuk 2 portalın 4ünü 2bucuk 3 dolara pazarda satabilirsin. yapacağın kar söylediklerimin %85i kadar olur

Sağolasın hocam CS GO'dan gelmişti bana dediğin diğer oyunlarda var bende ama onları oynamadığım için onların kartları gelmemiş sanırım.

Peki bu kartlar parayla alıcı bulduğuna göre işe yarar bir şey demek ki. Alanlar ne yapıyor bu kartları?

Şöyle görünüyor ekranda. Bu arada Total War Shogun iki indirim kuponunu isteyen birine karşılıksız gönderebilirim. O oyun bende var. İndirim kartının yarın süresi bitecek boşa gitmesin.

• bana bu bundle ı alabilecek var mı paypaldan atayım 2 lira hemen
  • Alan Wake fazladan alan olursa DH ' ye özel çekiliş isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

0.5 dolar secım dedım gulmekten koltuktan dusuyordum

1 Dolar altına steam keyi vermiyor diye biliyorum.
  • arkadaşlar ilk kez humbleden oyun alacağım.şimdi bize keyi veriyor yanılmıyorsam.peki onu aktive edecegiz?yani alan wake'i nerden indirecegiz?
  • steam üzerinden indireceksiniz hocam
  • Beyler DLC'ler yok degil mi Collector's Edition icinde?
  • 
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.