Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13375. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.781
Cevap
2.719
Favori
21.321.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

7 Ocağa kadar geçerli olması üzdü :(

• 60TL kuponla 63TL geliyor. Xboxda oynamıştım PCye tekrar alacağım. Oynamayanlar için fiyat çok iyi .

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt

o tek başına sızdı, epic'in facebook sayfasından paylaşılıp silinmiş dün.

• Borderlands 3 kupon ile birlikte 42 tl + tosla kartınız varsa 31 tl civarına gelicek.

• Kupon sınırsız mi tek seferlik mi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Cities Skylines kaplamasında farkettiğiniz gibi bina simgeleri vardı. Yeni resimde ise dairesel testere var. Buradan fikir yürütebiliriz.

Disc Room verilecek büyük ihtimalle

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• 60 TL kupon çok iyi oldu. İndirimle kombinleyebilirim de şu sepet hala niye hala gelmez ya Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Ödeme sayfası açılmayan varmı? Bende açılmıyor Cities: Skylines'ı alamadım birtürlü...

• quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Cities Skylines kaplamasında farkettiğiniz gibi bina simgeleri vardı. Yeni resimde ise dairesel testere var. Buradan fikir yürütebiliriz.

Epicte şöyle bir oyun gördüm. Yarın bu gelebilir.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/disc-room

• Mount Blade Bannerlord 60 TL'lik kuponla 60 TL'ye geliyor. Bu fiyata tavsiye eder misiniz yoksa beklemeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 17 Aralık 2020; 18:30:17 >
  • Anno 1800 kuponla 28 liraya geliyor. Sezon 2 bileti yine kuponla alındığı takdirde 27 liraya. Tek sıkıntı Sezon 1 biletinin tek başına 55 lira olması (ona kupon kullanılmıyor haliyle). Yine de komple paket olarak 110 liraya alınabiliyor kuponlar sayesinde.

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Warband mı hocam? Bannerlord dediğinizi varsayıyorum. Bu paraya fazlasıyla değer. Ama şunu not düşeyim. Oyun modlarla desteklendiği için oyunu steamden almak daha avantaj, steam'in mod kütüphanesi de var malum. Ama modları manuel de indiririm diyorsanız Epic'den alın

• Frasiyav kullanıcısına yanıt
    Ülke değişikliği oluyor mu?
  • Ubisoft oyunlarını vpnle alınca dil kilidi oluyor mu hala deneyen oldu mu yeni oyunlarda :(

Valhalla Rusya'da 150 liraya geliyor. Tosla iadesi ile 130 TL.
  • grihokkabaz G kullanıcısına yanıt

03 yaş gurubunun yorum yazması yasak hocam :)

Epicden alıp sorun yaşayanlar olmuştu bu konuyla ilgili, kilitli geliyordu sanırım.

• D. kullanıcısına yanıt

disc room daha çok yeni verilmez bence

• grihokkabaz G kullanıcısına yanıt

komik

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.