Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rochi , saintroyo , SelimmDD , TncyKrmn , Or-Chan , caneria Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir (4 Mobil) - 28 Masaüstü6 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
349.800
Cevap
2.720
Favori
21.324.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Açılın ben crew fanboyuyum ve size laflar hazırladım.
    Öncelikle forza daha iyi. Bu net. Ama mesela 4 kişisiniz ve eğlenmeye aç mısınız? Bu oyun size göre. 4 kişi uçakla akrobasi yapabilirsiniz, denizde gemilerinizle yarışabilirsiniz. Adı üstünde crew crewle oynanacak bir oyun aslında. Haritanın bir ucundan öbür ucuna 1.5 saat araba sürebilirsiniz. Haftalık yarışlar oluyor ödüllü onlara katılabilirsiniz. Özelleştirmeler fena değil.
    Daha dün yeni update geldi mesela araç sürüş dinamikleri değişti biraz. Yeni içerikler eklenmeye çalışıyor vs. Oyun 300 liraya falan kesinlikle değmez ama 30 liraya falan düşmüştü 30 liranın karşılığını kesinlikle veriyor. crew 1'de olduğu gibi beleş olur mu olmaz mı bilemiyorum ubisoftun sağı solu belli olmaz beleşe dağıtabilir. Arada açıp rahatlamalık bir oyun yani müzikleri de güzel. Akşam işten gelip yayılıp 30 dk oynasanız pamuk gibi yapar sizi oyun.

• Ben de haritası için almıştım uçak falan pek ilgimi çekmiyor araba sürme hissiyatı sarmadı ben iade ettim aynı şekil yukarıdaki arkadaş gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar

Borderlands 3 Expansionu en uyguna nasil temin edebiliriz. Epicte 207 TL . Pahalı

Oynayanlar varsa da birlikte oynayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://2game.com/tr-tr/hearts-of-iron-iv-colonel-edition

30 tl ye görünce alasım olmamasına rağmen aldım 2dk içinde key geldi ekrana
  • quote:

Orijinalden alıntı: iJexop

https://2game.com/tr-tr/hearts-of-iron-iv-colonel-edition

30 tl ye görünce alasım olmamasına rağmen aldım 2dk içinde key geldi ekrana
    Steam'da da sık sık bu fiyata düşüyor zaten. Fiyatları inceledim biraz Mortal Kombat, Borderlands 2 GOTY ve Doom'un fiyatları avantajlı görünüyor şu anlık. Borderlands 2'yi oynamayan kaldıysa tavsiye ederim, en az Doom kadar rahatlatıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Bazı bankaların kredi kartlarında zaman zaman bu tip uygulamalar oluyor, bonus ve enpara uzantılı kredi kartında var şu an. Bonustaki şart 75-300 TL aralığında olması mesela.

Alıntıları Göster
    Bioshock Infinite: Clash in the Clouds DLC var 10 TL'miş onu aldım şimdi. Baktım sonradan kredi kartı ile taksit yapılıyor. Far Cry New Dawn Complete Edition paketini alayım bu durumda.
  • Far Cry New Dawn Complete Edition aldım playstore dan. Kartla aldım ve sonradan taksitte yaptım 3 ay. 1.70 TL faiz alacak. Toplam 103.17 TL geldi.

Yalnız key vermiyor. Playstore üzerinden Ubisoft hesabınıza girmeniz sonrada aktif hale getirmeniz gerekiyor. Keşke yabancı sitelerden alımlarda da sonradan taksitlendirme olabilse. Bir aralar varmış taksit ile alım sonradan kaldırmış bizim bankalar. Google Marketten zamanında aldığım bir yazılıma taksit yaptırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Mart 2020; 15:52:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bioshock Infinite: Clash in the Clouds DLC var 10 TL'miş onu aldım şimdi. Baktım sonradan kredi kartı ile taksit yapılıyor. Far Cry New Dawn Complete Edition paketini alayım bu durumda.

Alıntıları Göster
    Hocam o DLC steamde de 10 lira. Ayrıca oyuna neredeyse hiçbir şey eklemiyor. İndirim döneminde Season Pass almak yerine neden gidip onu aldınız, meraktan soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Hocam o DLC steamde de 10 lira. Ayrıca oyuna neredeyse hiçbir şey eklemiyor. İndirim döneminde Season Pass almak yerine neden gidip onu aldınız, meraktan soruyorum

Alıntıları Göster
    Hocam Playstore dan oyun alınca sonradan kredi kartına taksit imkanı oluyor mu onu anlamak için onu aldım. Far Cry 400 kusur TL bir paketi playstore da 99 TL inmiş. Onu taksitle alayım dedim şu evlere kapandığımız dönemde oynamak için.

Çok nadiren oyunları taksitle alırım aslında. Kart çok birikince. Şuan yaşadığımız şu saygın döneminde peşin almayım dedim. Epic sağlam indirim yaparsa 60 TL kuponla zaten Red Dead Redemption 2 alacağım tek çekim mecbur. Karta fazla yüklenmek istemedim.

• Cities skyline'da gece gündüz döngüsü var mı? Yoksa bunun için ek paket almak gerekli mi?

• Epic Games, Remedy Entertainment, Playdead (Limbo, Inside) ve genDESIGN ile ortaklığını açıklamış. Bu firmaların oyunları Epic için exclusive olabilir bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 26 Mart 2020; 17:45:40 >
  • World War Z, Epic Store'da bedava 2 Nisan'a kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terraneo

World War Z, Epic Store'da bedava 2 Nisan'a kadar.
    Kaç kere almaya karar verdim, her seferinde erteledim. İyi ki ertelemişim.
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/world-war-z/home
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/figment/home
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/tormentor-x-punisher/home

Haftaya da Gone Home ve Hob ücretsiz olarak verilecek. Almayı ertelediğim iki kral oyun daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 26 Mart 2020; 18:22:23 >

• Zamanında para verip 5 saat oynamıştım :/

Edit: sınırsız değil galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 26 Mart 2020; 18:25:47 >
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Satın aldığınız için teşekkürler diyor. Maile (119.00 Tl) 0.00 Tl şeklinde faturası bile düştüğüne göre sınırsız muhtemelen.
  • Hitman - The Complete First Season.

Burada verilen siteye CELEBRATE47 kodu ve mail adresinizle girin. Steam Key mailinize geliyor.

Edit: Verilen site an itibariyle açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 26 Mart 2020; 19:8:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • World War Z süresiz ekleniyor kütüphaneye. Kesin alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neco.

Hitman - The Complete First Season.

Burada verilen siteye CELEBRATE47 kodu ve mail adresinizle girin. Steam Key mailinize geliyor.

Edit: Verilen site an itibariyle açılmıyor
    açılmıyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.